Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Szybka rekrutacja na Typera - Napisz podanie i zostań typerem ×
Szybka rekrutacja na Redaktora- Napisz podanie i zostań redaktorem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[SKARGA] ONLY DD2 - NICK ( Nie mam pojecia w logach sobie obczajcie )

Władca Otchłani

Recommended Posts

Posted (edited)

Twój nick: AimBot?
Nick oskarżonego: 1 z graczy któryz byli  na serwerze przed godziną 13 , jak i sam admin za brak reakcji.
IP/SID oskarżonego: Nie posiadam.
Data i czas zdarzenia:  Mniej więcej czasowo tak prosze patrzec od 12 do 13 godziny.
Powód skargi: Powód skargi wyjaśniam ponizej.
Opis sytuacji: Witam serdecznie. Wchodze mianowicie na serwer wszystko gicik , no ale pózniej sie zaczeło grac XXXX juz nicku nie pamietam zaczął mnie obrażać " cytuje , udusze cie , i takie tam duperele " , mówie do admina grzecznie tak szczerze xd zeby zapanował nad sytuacja . Pozniej jeszcze sytuacja sie bardziej rozwineła , na co ja byłem nadal szczerze obojętny ale zgłaszałem wszystko na u@ zeby admin który przebywał aktualnie na serwerze cos zrobil z ta sytuacja chyba do niego to nalezy tak ? Według niego brak reakcji to nic takiego i nikogo nie straszyłem nie wiem co sobie do głowy ubzdurałeś :)  
Dowody (SSy/Demko/Świadkowie): Jego odpowiedzią pózniej dla mnie było własnie to :

image.png.e472fdd037f9a189afab965c0e2c9a62.png.

Także @ Trivor , nie chcę być niemiły ale zrób im szkołe przetrwania z poradnika dla administracji może się czegoś nauczą :)  Proszę o sprawdzenie logów i wyciągnięcie konsekwencji , pozdrawiam . 

Edited by Władca Otchłani
  • Lubię to! 2
  • WTF 1
  • xD 3
  • Administrator
Administrator

@ Trivor  jakbyś mógł podrzuć tutaj do tematu logi z serwera kiedy ta sytuacja miała miejsce i co tam było pisane. 

• Junior Admin
Junior Admin

@ Trivor  mogę prosić o logi z zaistniałej sytuacji? Albo @ Admin CS 1.6 ONLY DD2Który z was to był? 

dw.gif

Posted (edited)

To nie byłem na pewno ja, sprawdźcie demko z HLTV z piątku 🤷

Edited by BOA DUPCZYCIEL

W tych godzinach ja nie grywam, jedynie z rana bądź też w godzinach wieczornych, sprawdzić logi i wszystko będzie widać, czarno na białym 😄

9 godzin temu, Hana_Montana napisał(a):

@ Admin CS 1.6 ONLY DD2Który z was to był? 

Ja byłem przy tej sytuacji axe i błaszyk, niewiem która to konkretnie była godzina ale chyba jakoś po 12, ktoś coś zgłaszał na u@ żeby jakiegoś typa ogarnąć bo coś tam pisał w jego stronę ale ja nie widziałem bo co chwila minimalizowałem csa i wklepywałem nicki w bansa i sprawdzałem czy ktoś ab nie ma a kick nie ode mnie chyba od Błaszcza. 

4.gif.706584f987dc1146def2a068c6d4de92.gif.e47b05a297411ad34f3f088addd8d0a6.gif

• Admin CS 1.6 ONLY DD2

No ja też nie dawałem kicka mu.

test_withblur.gif.21e059245edca467c1164c0cbb1526ea.gif.d7637ee7a3a53efdae613369045cd4e6.gif

Refresh

DeVoX
DeVoX,

3.19 Zakazane jest pisanie posta pod postem, aby dodać nową treść używaj opcji "Edytuj".