Skocz do zawartości

Polecane posty

Właściciel

Proszę napisać w tym temacie wszystkie błędy na serwerze ONLY DD2. Tylko proszę konkretnie. Screen mile widziany i pomysły na plug-in który może powodować problem.

Po wpisanii " /rangi " nie wyswietla sie obraz z rozpisanymi rangami, tylko czarny napis na białym tle "rangi.txt" :)

• Lubie to! 1

Czasem bugują się flesze, po dostaniu, cały biały ekran, nagle czysto [ nie ma lekkiego mleka ]

• Lubie to! 2

Napisano (edytowany)

1. Amxbans -Bug ,nie zawsze sie da dac bana,Czasem na cala Mape wywala Panel,nie mozna nic napisac na y@@

2. ESP- bug,raz nie ma raz jest 

3.Nie zapisywanie sie rang i osiagniec z wczesniejszej mapy.

4. Bug przy zabiciach na koncu rundy "Najlepszy Gracz Rundy" 

Czasem sie zapisuje przez 4 runy i pokazuje np. Jasiek zabil 12 i 4 hs 

5. Bug przy dawaniu Ss

Gracz dostaje Ss ale nie daje bana z Automatu.

6. Wgrac Komende amx_who dla Adminow

7.Podczas pisania Admina na u@ nie pokazujeze ze "ADMIN" tylko "GRACZ"

8. Zmienic kolor u@ zeby bylo bardziej czytelnie dla Adminow

9. Bug pod komenda /models, cos sie dzieje z deaglem ze sie nim nie da strzelac gdy zmieniasz pod klawiszem "q" a gdy dasz klawisz "2" to sie da xddd 

10. Bug z ex_interp ,czasem sie zmienia 

Posilbym o Resetowanie Serwera z P@ przynajmniej raz w tygodniu bo sa lagi na serwerze ;)

Na razie tyle ;)

Edytowano przez Jasiek
  • Lubie to! 1
  • Dzięki 1
  • Super 1

Napisano (edytowany)

No to moja wersja teraz, bo widzę, że admini mają wywalone. ^^

1. FLASH - jak wspominałam na chatboxie. Rzucając jednego flasha wrogowi, a później kolejnego, to ten pierwszy go oślepia, a drugi ściąga mu tego pierwszego flasha. Nie wiem czy tak każdy ma, czy tylko kilku graczy, bo kilka osób się skarżyło.

2. Bugujący się amx- o co chodzi? Już wyjaśniam. Zdarza się, że czasami po zakończeniu jednej rundy, jak wiemy zaczyna się kolejna. Zdarzy się, że 2-3 adminów nie żyje od razu po stracie, śmiga mu ESP, ale nie działa amxmodmenu, nie działa pisanie na Y@. Bywa też tak, że grasz kilka rund wszystko jest okej, a po chwili nie działa znów sam amx.

3. Dodanie komendy amx-who/amx_ip.

4. Bugujące się rangi. Ludzie sobie grają, wbijają np rangę Silver Elite Master, a wbijają na drugi dzień czy też wieczorem tego samego dnia i zaczynają od SILVER I.

5. Bugujący się VIP dla steam. Nie zawsze gracze dostają od razu vipa lub grantów, które powinny być po zmianie mapy.

6. Bugująca się liczba fragów za HS - nie zawsze dodaje tyle, ile jest w opisie Vipa/SVIPA

Ogólem, na chwilę obecną nie przychodzi mi nic więcej do głowy. @AdeK wiem, że to masa roboty dla Ciebie, bo faktycznie trzeba do tego przysiąść i coś zaradzić. Nie dam żadnej propozycji rozwiązania powyższych bugów, BO NIE ZNAM SIĘ NA TYM. Wiem jedno, jeśli dalej będą błędy i nie zostaną chociaż w jakimś stopniu zniwelowane, ludzie zaczną najzwyczajniej w świecie uciekać. Nie po to chyba ten serwer jest/był (nie orientuje się :beka: ) TOP 1, żeby to teraz zaprzepaścić. Warto zajrzeć też do tematów i uwag, które były pisane wcześniej, a nie tworzyć kolejny temat, który pewnie i tak odbije się jak groch rzucany w ścianę. ;]

-> https://strefaskilla.pl/topic/1391-błędy-bugi-na-dd2/

Odsyłam do tego tematu, tu też jest kilka cennych uwag. ^^

PS: ODDAJ POPRZEDNIĄ WERSJE CZATU ADMINÓW. Mało tego jest gość, który ma takie samo IP jak HLTV....

Edytowano przez Wredzia.
  • Lubie to! 2
  • Haha 1
  • Super 1

Właściciel

Okej, dzięki za informację. Wraz z @Trivor postaramy się to naprawić :)

• Lubie to! 3

Administrator
Napisano (edytowany)

tekst - Poprawione, powinno działać

tekst - Poprawione, ale musicie sprawdzić czy działa, błędy/zmiany piszecie w tym temacie

Po wpisanii " /rangi " nie wyswietla sie obraz z rozpisanymi rangami, tylko czarny napis na białym tle "rangi.txt" :)  -  Zrobione      

Nie zapisywanie sie rang i osiagniec z wczesniejszej mapy. - Zrobione

Wgrac Komende amx_who dla Adminow - Zrobione

Podczas pisania Admina na u@ nie pokazujeze ze "ADMIN" tylko "GRACZ" - Zrobione (Może działać dopiero jak wam się flagi przeładują tak porządnie)

Zmienic kolor u@ zeby bylo bardziej czytelnie dla Adminow - Zrobione

Bug przy dawaniu Ss - Sam sobie dałem i normalnie mnie zbanowało

Dodany limit kupowania granatów na początku rundy. Nie będzie można dokupywać HE i spamować - W poprzednim temacie ktoś tam pisał, że bug jest z tym że ludzie dokupują HE i spamują. Dodałem sam od siebie blokowanie tego, myślę że się Adek nie obrazi(Jakby wam wychodziły komunikaty typu "nie mozesz kupic wiecej granatow" i chcecie to wylaczyc wpisujecie /nl)

FLASH - jak wspominałam na chatboxie. Rzucając jednego flasha wrogowi, a później kolejnego, to ten pierwszy go oślepia, a drugi ściąga mu tego pierwszego flasha. Nie wiem czy tak każdy ma, czy tylko kilku graczy, bo kilka osób się skarżyło.  - Zaktualizowałem plugin whblock, który odpowiada za to, poprawiłem kilka rzeczy, wgrałem flasha z mojego dd2. Sprawdźcie czy zadziała

Czasem bugują się flesze, po dostaniu, cały biały ekran, nagle czysto [ nie ma lekkiego mleka ] - Jak wyżej

Bug przy zabiciach na koncu rundy "Najlepszy Gracz Rundy"  - Przeinstalowałem plugin, sprawdźcie czy coś to da

Bugujący się VIP dla steam. Nie zawsze gracze dostają od razu vipa lub grantów, które powinny być po zmianie mapy -  Sprawdźcie czy działa. Dodatkowo plugin dawał adminom ze steamem flagę "Z" i przez to mogł się bugować np. u@ (Gracz)(Admin) i inne rzeczy, poprawione, usuwa teraz flagę Z(gracz) adminowi.

Bug z ex_interp ,czasem sie zmienia  - Nie rozumiem za bardzo

Większość rzeczy jest zmieniona, ale nie sprawdzona - nie ma jak przy pełnym ciągle serwerze. Sprawdźcie to i jakby coś się nie zgadzało to pisać w tym temacie(Nie SB, nie PW itd). Coś mogło też np. zacząć inaczej działać - wszystko w ten temat wklejać

Inne, nowe/stare bugi też pisać w tym temacie, nie chce mi się jakiś przestarzałych tematów śledzić, bo nie wiadomo co zostało tam poprawione a co nie.

Dzisiaj tyle zrobiłem, bo zmęczony po pracy jestem, dokończę na dniach/w weekend

Edytowano przez Trivor
  • Dzięki 1
  • Super 9

Napisano (edytowany)

- Z tego co zauważyłam, występuje błąd z granatami po wpisaniu /nl,  u graczy bo się skarżą... Ne mogą dokupić ani ich nie dostają.
- Serwer nie wymusza interpu na 0.01
- Amx dalej się buguje… Traci się flagi podczas mapy i trzeba retry w konsoli

Edytowano przez Miyu.
  • Lubie to! 2
By Trivor,

Amx nie był jak na razie naprawiany ;p

Administrator
6 godzin temu, Miyu. napisał:

- Z tego co zauważyłam, występuje błąd z granatami po wpisaniu /nl,  u graczy bo się skarżą... Ne mogą dokupić ani ich nie dostają.
- Serwer nie wymusza interpu na 0.01
- Amx dalej się buguje… Traci się flagi podczas mapy i trzeba retry w konsoli

Zrobione.

Co do amxa, mam kilka patentów na to, ale zrobiłem najbardziej prawdopodobny na razie. Sprawdźcie czy wam nie będą te adminy już znikać.

• Super 1

A może by tak jakaś blokada na ruskiego bota? 

• Lubie to! 2

Administrator

Wchodzi ten bot na jednym nicku czy różnych?

Jaki konkretnie

6 minut temu, Trivor napisał:

Jaki konkretnie

Bardziej pomyślcie na blokadzie go po IP na zakres 2 pierwszych członow bo to pewnie IP z Rosji to na zakres można zbanowac :) parę razy wyłapać IP przed banem z pluginu amx_ip albo z bansow i zobaczyć czy zmieniają mu się tylko 2 ostatnie, czyli jak mamy IP aa. Bb. Cc. Dd i jemu zmieniają się tylko cc.dd to dać bana na IP na zakres aa.bb.00.00

22 minuty temu, SLEPNAC OD SWIATEL napisał:

Bardziej pomyślcie na blokadzie go po IP na zakres 2 pierwszych członow bo to pewnie IP z Rosji to na zakres można zbanowac :) parę razy wyłapać IP przed banem z pluginu amx_ip albo z bansow i zobaczyć czy zmieniają mu się tylko 2 ostatnie, czyli jak mamy IP aa. Bb. Cc. Dd i jemu zmieniają się tylko cc.dd to dać bana na IP na zakres aa.bb.00.00

Z tego co wiem, kilka botów jest zablokowanych bo nie można nawet ich zbanować tylko kick (pisze ze mają bana)
Ban na zakres jest dobry, ale czy nie pokrywa się z polskim ? 

A nie można by po prostu wklepać w plugin bana za napisanie poszczególnego tekstu? Tego konkretneto? Bo z tego co mi się wydaję to te boty zawsze spamują tym samym na czacie oprócz pierdolenia przez mikrofon.

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Trivor napisał:

Jaki konkretnie

On wchodzi na różnych nickach.  

Gada po rosyjsku i gwizda xD

Edytowano przez Wredzia.

Administrator

W rzeczywistości nie są to boty, a normalni gracze którzy posiadają zainfekowane klienty cs-a. Na poniższym filmiku to widać:

Opcje w tej sytuacji są dwie:

• blokować nicki na serwerze zakładając im hasło
  • wykrywać pluginem aliasy widoczne na filmie (o ile zawsze są im ustawiane takie same)

Zadne ip bany nie będą działać

• Lubie to! 2
  • Super 1

13 minut temu, Trivor napisał:

W rzeczywistości nie są to boty, a normalni gracze którzy posiadają zainfekowane klienty cs-a. Na poniższym filmiku to widać:

Opcje w tej sytuacji są dwie:

• blokować nicki na serwerze zakładając im hasło
  • wykrywać pluginem aliasy widoczne na filmie (o ile zawsze są im ustawiane takie same)

Zadne ip bany nie będą działać

A istnieje taki plugin który daje kilka/bana za to co oni piszą np. ?

15 minut temu, Miyu. napisał:

A istnieje taki plugin który daje kilka/bana za to co oni piszą np. ?

Jest taki plugin który zwie się "Advanced Swear Filter + Punishment Menu" gdzie za napisanie przeklenstwa na sayu ( ALBO JAKIEKOLWIEK INNE SLOWO KTORE MOZNA POTEM DODAC DO PLIKU, ten bot z tego co pamietam pisze cyrylica, mozna dodac caly alfabet rosyjski bo chyba nikt na d2 nie uzywa ruskiego na sayu ? :D tylko nie wiem czy to dziala ze slowami i klawiatura nieanglojezyczna 

Cytat

Plugin zawiera 7 kar:
-Gag (uniemożliwia pisanie na chacie i mówienie przez mikrofon)
-Kick
-CashLoss (strata pieniędzy)
-Slay (zgałdzenie gracza)
-Fire (podpalenie gracza)
-Slap (uderzenie gracza)
-Ban

Czyli bot po napisaniu czegos po rusku na sayu moze dostac gaga albo od razu bana na tyle ile sie ustawi cvar.

• Lubie to! 1

10 minut temu, SLEPNAC OD SWIATEL napisał:

Jest taki plugin który zwie się "Advanced Swear Filter + Punishment Menu" gdzie za napisanie przeklenstwa na sayu ( ALBO JAKIEKOLWIEK INNE SLOWO KTORE MOZNA POTEM DODAC DO PLIKU, ten bot z tego co pamietam pisze cyrylica, mozna dodac caly alfabet rosyjski bo chyba nikt na d2 nie uzywa ruskiego na sayu ? :D tylko nie wiem czy to dziala ze slowami i klawiatura nieanglojezyczna 

Czyli bot po napisaniu czegos po rusku na sayu moze dostac gaga albo od razu bana na tyle ile sie ustawi cvar.

Okej, nawet nie wiedzialam, że takie coś jest. Dzięki za wytłumaczenie :)

jakbys miał plugin pod ręką to podeślij do Trivora może coś ogarnie :)

Twój Nick: WHITETIGERPOLKE
Czego dotyczy Błąd: brak granatów u zwyklych graczy
Kilka słów na temat błędu:

2 pierwsze rundy działają, od 3 rundy mozna zakupic tylko po 1 granacie, pozniej do konca mapy nic.

server only dd2

By Trivor,

Naprawione

Napisano (edytowany)

- Wywala hltv przy stanie drużyn 16/15 i nie tylko. :/

- poprawcie wreszcie literówkę w zdaniu "Dnia 16.11 zostało wprowadzone info po śmieci mówione!!!"

Czat adminów nie robi "pik pik" :beka:

Edytowano przez Wredzia.
"Pik pik"
  • Haha 2
  • Super 1
By Trivor,

Zrobione. Hltv widzę siedzi już 13 godzin. Jak wywali to daj znać

Znowu wywaliło hltv

Zwykły kevlar jest zbugowany, dopiero po dokupieniu kasku zaczyna działać. Przez większość gry mi to nie przeszkadza, bo ekonomie na vip steamie mam dobrą, ale runda pistoletowa jest irytująca.  Naprawcie tą kamizelkę za 650$, albo wprowadźcie 1000$ na start, żeby każdy miał możliwość zakupu działającej kamizelki. SVIPy z tego co się orientuję co rundę dostają kamizelkę z hełmem, więc nie odczuwają tego problemu, natomiast zwykły przeciętny gracz nie ma możliwości wyboru w rudzie pistoletowej na grę z lepszym pistolecie lub z kamizelką bo ona nie działa.

Administrator

Jak jest kevlar zbugowany. Nic mi to nie mówi. Nie pojawia się czy co

Napisano (edytowany)
22 godziny temu, Wredzia. napisał:

On wchodzi na różnych nickach.  

Gada po rosyjsku i gwizda xD

Temu Ruskowi bana można dać na cfg tak ja na #2 ma na cfg i wywala go z automatu po 2sec

Lub można właśnie dać mu muta permamętnego itp :)

Edytowano przez NoMercy.
By Trivor,

A ty czytasz wszystko czy tylko urywek? To nie jest jedna osoba

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje