Skocz do zawartości
[Rambo]

[Przyjęte] Propozycja

Polecane posty

Witam , mam do zaproponowania aby dodać na serwer przenikanie tylko przez 5 sekund od początku rundy , Najlepiej jakbyscie jeszcze tego buga naprawili z fleshem gdy dostane od swojego nie widzę przeciwników bardzo denerwujące.

1 godzinę temu, [Rambo] napisał:

przenikanie tylko przez 5 sekund od początku rundy  

Wyjasnij dokladniej co masz na mysli.

1 godzinę temu, [Rambo] napisał:

buga naprawili z fleshem gdy dostane od swojego nie widzę przeciwników 

Wydaje mi sie ze on zostal naprawiony, przez najblizszy okre grania nie zdarzylo mi sie taka sytuacja. (nie jestem pewny czy zostalo to naprawione)

@Trivor @AdeK @Brancu

1. Mam na myśli aby można było się gdzieś podsadzić itp. A tak jest przenikanie na początku te 5 sekund zeby mozna było wyjść z respa.

2. Nie zostało to naprawione jest do dziś.

Przenikanie na NIE [znalazlo by sie duzo trolli, ktorzy by blokowali innych, mozesz zakupic. na serwerze jest mozliwosc double jump'a, ktory dziala na zasadzie podsadzania itp)

Do do flesha to przydaloby sie to zrobic, gdyz wiem, ze jest to uciazliwe w rozgrywce

Właściciel

@Trivor myślę, że to ogarniesz :)

• Super 1

Właściciel

___________________________________________________________________________________
Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Propozycja Przyjęta.

Ta0AQ3g.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja StrefaSkilla.pl
___________________________________________________________________________________

Moderator

@[Rambo]
Wypowiem się jeszcze tak, co do przenikania. Na mapach css_ jest bardzo dużo miejscówek w których jeden gracz może wybić drugiego poza tekstury, tzn nad mapę (sprawdzałem z kolegą w przeciwnej drużynie). Jeśli na serwerze nie było by administracji ludzie by z tego prawdopodobnie korzystali.
Co do flesha. Lepiej chyba żebyś nie widział przeciwników i widział gdzie leziesz bo zawsze możesz się schować jeśli zobaczysz, że zniknie, niż jak byś miał nie widzieć nic :P

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Ważne informacje

Korzystając z naszej strony, akceptujesz Polityka prywatności