Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ON] Szybka rekrutacja na Typera

Frosty

Recommended Posts

• Użytkownik

Z dniem dzisiejszym zostaje otwarta szybka rekrutacja na Typera. 

Wymagania:

- 10 postów. 

- Dwu tygodniowy staż na forum. 

- Minimum 15 lat. 

Wzór:

Imię: 

Doświadczenie: 

Dlaczego chcesz zostać typerem?: 

Jaką dyscypliną sportu chcesz się zająć?:

ZAPRASZAM DO SKŁADANIA PODAŃ.

Edited by Apple
  • Frosty pinned and featured this topic
  • Użytkownik

Imię:  Heniek 

Doświadczenie: Duże, bo miałem przyjemność prowadzić dział *typera* już nie jedno krotnie! 

Dlaczego chcesz zostać typerem?: Bo pełniłem te funkcje, i znam się na tym, i potrzeba typerów! 

Jaką dyscypliną sportu chcesz się zająć?: Piłka nożna 

• Lubię to! 1

Clear Boy

• Użytkowniczka

Imię: Maja

Doświadczenie:  Spore, interesuje się sportem od dzieciństwa, wiem na czym polega rola Typera.

Dlaczego chcesz zostać typerem?:  Przyda się pomoc. Mam kilka ciekawych propozycji, które warto wprowadzić do działu Typera. Jestem aktywna i myślę, że poradzę sobie w tej roli.

Jaką dyscypliną sportu chcesz się zająć?: Najbardziej interesuje mnie siatkówka i piłka ręczna lecz jestem otwarta na propozycje, mogę zając się innym sportem. Dla chcącego nic trudnego!

• Zasłużony

Szybka rekrutacja zostaje ponownie otwarta 

heh1111.png

• Użytkownik

Imię:  Mateusz 

Doświadczenie:  7/10 

Dlaczego chcesz zostać typerem?:   jest mało typerów a kolejny typer przyda się na forum 

Jaką dyscypliną sportu chcesz się zająć?: Piłka Nożna 

• Lubię to! 2
  • 5 months later...
  • Zasłużony

Szybka rekrutacja zostaje ponownie otwarta 

heh1111.png

• 1 month later...
  • Użytkownik

Imię: Dawid

Doświadczenie: 8/10

Dlaczego chcesz zostać typerem?:  Myślę że przyda się następna para rąk typera od dawna nad tym myślałem i wiem że dam sobie radę.  

Jaką dyscypliną sportu chcesz się zająć?: Piłka nożna oraz piłka ręczna od zawsze lubiłem te sporty i od zawsze w nie grałem. Dodam jeszcze że chciałbym się zająć dyscypliną lekko atletyki oraz sztukami walk 

• 2 weeks later...
  • Użytkownik

Imię: Dawid

Doświadczenie: W cs'a gram od około 6 lat, od 3 interesuję się sceną CS:GO mimo, że gram tylko w 1.6.

Dlaczego chcesz zostać typerem?: Chciałbym zostać typerem z kilku powodów:

• Chciałbym sprawdzić się w tej roli, nigdy nie prowadziłem działu typera, ani nie byłem nim na żadnej sieci
  • Na forum jest jeden typer, który zajmuje się sportem, ja chciałbym zająć się e-sportem, a dokładnie CS:GO
  • Jeżeli zostanę przyjęty, mam na celu "rozbudzenie" działu e-sportu. Od dłuższego czasu nic się tam nie dzieje, a myślę, że na forum są użytkownicy zainteresowani typowaniem CS:GO.

Jaką dyscypliną sportu chcesz się zająć?: Jak już wspomniałem, chciałbym zająć się CS:GO i skupić się na rozgrywkach europejskich, lecz nie pominę ciekawych turniejów z całego świata :)

• Super 1
  • Wow! 1
  • 2 weeks later...

Imię: Sebastian

Doświadczenie: brak, nie byłem nigdy na takim stanowisku lecz spokojnie sobie bym poradził

Dlaczego chcesz zostać typerem?: ponieważ widzę brak ludzi chętnych a na pewno fajnie jest po typować i za free punkty zbierać i odebrać nagrodę 

Jaką dyscypliną sportu chcesz się zająć?: piłka nożna (liga angielska, niemiecka i oczywiście włoska) napewno nie zapomnę o reprezentacji polski lub mś me

• Super 1
  • 1 month later...
  • VIP
VIP

Imię: Jakub

Doświadczenie: Średnie, ponieważ jeszcze tej funkcji nie pełniłem ale myślę że dałbym sobie na spokojnie radę. Umiem wykonywać dobrze swoje obowiązki

Dlaczego chcesz zostać typerem?: Ponieważ ich brakuje i chciałbym pomóc. Także chciałbym się sprawdzić jak to wszystko będzie wyglądać. Także jestem osobą ogarnięta i miłą.

Jaką dyscypliną sportu chcesz się zająć?: Piłka nożna 

• Lubię to! 1
  • Użytkownik

Imię: Franek

Doświadczenie: Doświadczenia jako takiego na tej randze nie mam żadnego aczkolwiek myślę, że dam radę na wybranej przeze mnie posadę.

Dlaczego chcesz zostać typerem?: W szczególności brak typerów rzuca się tutaj w oczy, chciałbym na forum pełnić jakąś rangę, która nie będzie wymagała stałej aktywności na forum, jestem dosyć aktywny, na forum spędzam dziennie może z 2 - 3 godzinki czyli przynajmniej dla mnie jak na zwykłego szarego użytkownika to całkiem dużo, będzie to też w jakiś sposób forma odmulenia od szarej rzeczywistości. Jestem szczery i wywiązuje się ze swoich obowiązków :))

• Lubię to! 1
  • 1 month later...
  • Użytkownik

Imię:  Damian

Doświadczenie: Byłem typerem tylko raz przez okres 3 miesięcy, po za typerem zajmowałem się również redaktorstwem na forach wiele razy więc doświadczenie jakieś tam jest.

Dlaczego chcesz zostać typerem?: Chce żeby dział typerski w końcu ożył bo trochę stoi pusty i myślę że chociaż trochę zostanie ożywiony przez moją osobę :) 

Jaką dyscypliną sportu chcesz się zająć?: Przede wszystkim piłką nożną ale też chciał bym zawitać w inne sporty jak i e-sporty :) 

• Użytkownik

Wymagania:

- 10 postów. +

- Dwu tygodniowy staż na forum.  +

- Minimum 15 lat.  +

Wzór:

Imię:  Igor

Doświadczenie: Brak, nie byłem nigdy typerem, ale wiem na jakiej zasadzie to polega, natomiast byłem redaktorem na innym forum przez dosyć długi okres czasu.

Dlaczego chcesz zostać typerem?: Brak postów typerskich. Chcę się zająć ożywieniem owego działu, na wielu dziedzinach sportowych. Osobiście uprawiam sport i wiem, że ludzie braliby udział w takich zabawach. Osobiście, typowałem kiedyś wiele meczy, na innych forach i sprawiało to dużą przyjemność, więc chcę się postawić w roli typera i zobaczyć jak to wygląda.

Jaką dyscypliną sportu chcesz się zająć?: Co wpadnie w ręce, ale najbardziej to piłka nożna, e-sport (lol, cs i inne FPS'y).

• Wow! 1

"Za braci pójdę w ogień!"

• Użytkownik

Imię: Damian

Doświadczenie: Byłem typerem na innej sieci i nie miałem problemu z wykonaniem swoich obowiązków typerskich. Wiem na czym owa praca polega. 

Dlaczego chcesz zostać typerem?:  Myślę iż zasługuję na owe stanowisko, ponieważ mam doświadczenie w typpowaniu wyników oraz tworzenie typowania. Myślę iż nie stwarzałbym problemu w ekipie Typperów.  Wróciłem po 9 miesiącach przerwy od grania i chciałbym spróbować sił na tej sieci.

• 1 month later...

:bottle_with_popping_cork: Szybka Rekrutacja OTWARTA :bottle_with_popping_cork:

• Lubię to! 1
  • 3 weeks later...
  • Użytkownik

Imię:  Arek

Doświadczenie: Pomimo jego braku chętnie sprawdzę się w nowym otoczeniu. Zadania na tej randze nie są takie jak na np. moderatorze czy J@ dlatego myślę, że można dać mi szansę. 

Dlaczego chcesz zostać typerem?: Od małego interesuję się piłką nożną. Na poważnie zaczęło się to mniej więcej od 2014 roku, kiedy reprezentacja Niemiec wygrała puchar MŚ. Od tamtej pory śledziłem piłkę bardzo dokładnie, uczyłem się nazwisk piłkarzy, trenerów ich stylów gry, możliwości poszczególnych zawodników oraz obserwowałem kariery młodych, dobrze prosperujących piłkarzy. Mamy chyba tylko jednego typera i fajnie by było móc podjąć z nim współpracę w tym temacie i rozwinąć nasz kącik typerski, aby wzbudzał większe zainteresowanie oraz zdobył nowych członków załogi :D 

Jaką dyscypliną sportu chcesz się zająć?: Głównie jest to piłka nożna. Siatkówką też się zajmę, ale to dopiero od maja - wtedy nasza reprezentacja rozgrywa swoje mecze. 

Pozdrawiam cieplutko. 

• Super 2
  • 1 month later...
  • Użytkownik

Imię: Kamil

Doświadczenie: Szczerze zero doświadczenia, lecz myślę że dam rade jako Typer Strefy.

Dlaczego chcesz zostać typerem?: Jestem osobą otwartą na nowe wyzwania. Jestem osobą aktywną na forum, jestem także nowy probóje się rozwijać jak tylko potrafie więc liczę na danie mi szansy. Od 3 roku życia mam styczność z piłką nożna potem okolice 4-5 rozwijałem się także w sporcie jakim jest siatkówka, piłka ręczna i koszykówka. Jestem pomocny, myślę że bezkonfliktowo się ze mną pracuje.

Jaką dyscypliną sportu chcesz się zająć?: Spokojnie Piłka Nożna, Siatkówka, Koszykówka, Sporty Walki i Narciarstwo. Tak jak pisze jestem otwarty na wszystko czego wam potrzeba.

• Super 1

cutecry.png.336cad71e4fc4d4f168f35b2487fbc4f.pngcutecry.png.336cad71e4fc4d4f168f35b2487fbc4f.pngcutecry.png.336cad71e4fc4d4f168f35b2487fbc4f.pngcutecry.png.336cad71e4fc4d4f168f35b2487fbc4f.pngcutecry.png.336cad71e4fc4d4f168f35b2487fbc4f.pngcutecry.png.336cad71e4fc4d4f168f35b2487fbc4f.pngcutecry.png.336cad71e4fc4d4f168f35b2487fbc4f.pngcutecry.png.336cad71e4fc4d4f168f35b2487fbc4f.pngcutecry.png.336cad71e4fc4d4f168f35b2487fbc4f.pngcutecry.png.336cad71e4fc4d4f168f35b2487fbc4f.pngcutecry.png.336cad71e4fc4d4f168f35b2487fbc4f.pngcutecry.png.336cad71e4fc4d4f168f35b2487fbc4f.pngcutecry.png.336cad71e4fc4d4f168f35b2487fbc4f.pngcutecry.png.336cad71e4fc4d4f168f35b2487fbc4f.pngcutecry.png.336cad71e4fc4d4f168f35b2487fbc4f.pngcutecry.png.336cad71e4fc4d4f168f35b2487fbc4f.png

💔💔

• 1 month later...
  • Użytkownik

Imię: Bartek

Doświadczenie:  Niestety nie ale mogę się nauczyć 

Dlaczego chcesz zostać typerem?: Ponieważ jest mało typerów a w tej dziedzinie najlepiej się odnajduję 

Jaką dyscypliną sportu chcesz się zająć?: Piłka nożna 

• Lubię to! 1
  • Andrzej. unfeatured this topic
  • 2 weeks later...
  • Użytkownik

Imię: Ryszard (PDW)

Doświadczenie: Zajmowałem się działem Typowania na jednej z sieci, było spore zainteresowanie, a ja sam czułem z tego satysfakcję. Reasumując moje doświadczenie jest wysokie (jak parter u Mateusza Gamrota)

Dlaczego chcesz zostać typerem?: Ponieważ jestem idealnym kandydatem na to stanowisko, znam temat, sam trenuje sport a nowy powiew doświadczenia na pewno się przyda.

Jaką dyscypliną sportu chcesz się zająć?: MMA i Piłka Nożna

• Ha ha 1
  • 1 month later...
  • Typer Naczelny

Imię: Mateusz

Doświadczenie: Dotychczas rolę „Typera” pełniłem tylko raz w swojej krótkiej karierze. Jednak doświadczenia trochę jest, ze stroną co legalnie można obstawiać.

Dlaczego chcesz zostać typerem?: Chciałbym zostać typerem, ponieważ lubię to robić i sprawia mi to przyjemność. Obecnie nie ma za dużo typów, jest tzw. trochę stypa, dlatego trzeba to rozruszać. Chciałbym skupić się na e-sporcie, przede wszystkim CS GO, jednak nie ukrywam, że może popłynę dalej oraz na piłce nożnej, a dokładniej na najpopularniejszych ligach świata (PL, LaLiga, Bundesliga, Serie A oraz Ligue 1), oraz na Reprezentacjach Narodowych. Nie ukrywam, że bardzo mi na tym zależy, jeżeli będą jakieś pytania, jestem otwarty, aby udzielić odpowiedzi. Odnośnie do stażu: wiem, że to nie są jeszcze dwa tygodnie, a za raptem 3 dni, lecz proszę o może małe przymrużenie oczka i danie szansy.

Jaką dyscypliną sportu chcesz się zająć?: Piłka nożna oraz e-sport, otwarty również jestem na inne dyscypliny, jak coś wpadnie do głowy :)

Wymagania:

- 10 postów. 

- Dwu tygodniowy staż na forum. 

- Minimum 15 lat. 

Edit. 05.09.2021 (8:54) Tylko chciałem oznaczyć osoby: @ Trivor , @ Anox , @ Dusia , @ shinga oraz @ Andrzej. .

Pozdrawiam :)

Edited by ^APPLE^

"Nigdy nie jest za późno, by stać się tym, kim chcemy być."
[*]

• 2 weeks later...
  • Użytkownik

Imię:  Mateusz

Doświadczenie: Doświadczenia nie mam, ale wydaje mi się, że poradzę sobie ponieważ nie jest to jakoś skomplikowane więc idzie się szybko nauczyć :D 

Dlaczego chcesz zostać typerem?:  Przeglądałem typowania i zauważyłem, że aktualny typer nie zajmuje się typowaniem meczów z gry League Of Legends i pomyślałem sobie, że w związku z zbliżającymi się wielkimi krokami mistrzostwami świata w League Of Legends mógłby się ktoś tym zająć.

Jaką dyscypliną sportu chcesz się zająć?: Tak jak napisałem wyżej to głownie League Of Legends, ale również powiązane z nią gry typu Teamfight Tactics czy nawet Valorant zależnie od tego czy wystarczy czasu, bo samo League Of Legends jest mega popularną grą która organizuje mnóstwo ogromnych turniejów które z zupełnością są warte uwagi.

Do zostania typerem zachęcił mnie obecny typer forum @ ^Apple^  i poprosił mnie o pomoc, liczę na pozytywne rozpatrzenie :D

• Dzięki 1

"Kamehameha"

images.jpg.cf331305a241b9e1ada3c8a3ff57f269.jpg

• 3 months later...
  • Moderator T
Moderator T

Imię: Kamil

Doświadczenie: Nie ukrywam, że doświadczenie jest znikome i jeszcze nigdy nie byłem typerem. Nie jest to nic trudnego (bynajmniej moim zdaniem). Wystarczy być systematyczny i ogarnięty, więc myślę że podołam zadaniu ;).

Dlaczego chcesz zostać typerem?: Aktualnie mamy 3 typerów: jeden z nich wgl nie daje znaku życia, a reszta ma na głowie oprócz typowania, moderowanie forum, redaktorkę czy serwery. Dochodząc do sedna sprawy, chciałbym trochę odciążyć aktualnych typerów, wspomóc ich, jakoś podzielić się obowiązkami pomiędzy sobą, tak by każdemu było wygodnie. Mam sporo na czasu na prowadzenie obydwóch funckji. Bez problemu wypełnię normę godzinową na serwerze (nawet ponad), a na forum zaglądam w każdej możliwej chwili.

Jaką dyscypliną sportu chcesz się zająć?: Pewnie jak w większości przypadków piłką nożną, ale myślę że w niedługim okresie czasu zająłbym się także inną dyscypliną. Czas pokaże ;).

.

Edited by Przyjaciel <3
  • Lubię to! 5
  • Super 1
  • Użytkownik

Imię: Damian

Doświadczenie: Bardzo wysokie na poziomie 10/10

Dlaczego chcesz zostać typerem?:  Ponieważ wiem na czym polega owa funkcja, pełniłem już na tej sieci typera. Chciałbym dalej być typerem i obstawiać wyniki

Jaką dyscypliną sportu chcesz się zająć?: Piłka Noża(Ekstraklasa)

• Lubię to! 2
  • WTF 1
  • 4 weeks later...
  • Premium
Premium

Imię: Patryk

Doświadczenie: Doświadczenia brak bo nigdy Typerem nie miałem okazji zostać, ale od czegoś trzeba zacząć.

Dlaczego chcesz zostać typerem?:  Dlaczego? Chce się przydać na coś, nie chce tylko biernie się przyglądać jak inni wykonują nawet kilka rzeczy na raz, chciałbym się też czymś zająć. Mam dużo czasu na to jak i na nauczenie się tego co , gdzie i jak. Czuję pustkę i nie mam co robić dniami, na forum jestem 24/7, zawsze mam je włączone, nawet gdy robię coś innego w tle.  W skrócie chciałbym powiedzieć , że mój jedyny powód to ogromna chęć pomocy na forum, bo aktualnie siedzę tylko w dziale serwera SURF SKI na CS 1.6. 

Jaką dyscypliną sportu chcesz się zająć?: Koszykówką , a dokładniej NBA.

@ Dusia @ Trivor

Edited by ZwYroL
Tylko oznaczenie osób
  • Lubię to! 3
  • Super 2

"Polska to kraj z którego wywodzą się niezwyciężeni, to oni niegdyś wygrali walkę ze samą śmiercią. Wrzesień 1939r. [*]"  ~ Anonim

zwyrol.png.6a7a13b29d70feef516269605323bf07.png.53817fcb42a4f5cc98e7a9988fc7306b.png

• Strefowicz

Imię: Mariusz

Doświadczenie: posiadam, byłem wiele razy Typerem,więc znam się na rzeczy.

Dlaczego chcesz zostać typerem?: Chce zostać Typerem ze względu na to ,że chce pokazać coś od siebie ,że umiem robić coś ,a nie się przyglądać pracy innych,także chce przydać się do czegoś.

Mam na to bardzo dużo czasu ,żeby ogarnąć te sprawy.

Dodam od siebie to ,że jestem osobą pracowitą i sumienną .

Chciałbym odciążyć innych typerów i wspomóc administrację forum .

Jaką dyscypliną sportu chcesz się zająć?:Siatkówka,sporty walki.Jestem otwarty na wszystko .

• Lubię to! 2