Skocz do zawartości
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!
Witaj na Strefaskilla.pl

LETNI KONKURS

Uwiecznij najpękniejszą fotografię tego lata!

Weź udział

NOWY/STARY ODŚWIEŻONY STYL !

Właśnie wleciał odświeżony styl z kilkoma zmianiami i dodatkami

Zobacz szczegóły

FANPAGE

Dołącz do naszej społeczności na fanpage’u!!

DOŁĄCZ!

OTWARTA

Szybka rekrutacja na typera

Złóż podanie

OTWARTA

Szybka rekrutacja na redaktora

Złóż podanie








UBTEAM [CS:GO] - [Skordal]


Skordal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Użytkownik

UBT 1.6 czy UBT GO: UBT GO
Nick: Imię :Dariusz
Wiek (dokłada data): 21 (15.12.1998)
SID: STEAM_0:1:38593425
Znajomość AMXX*(1-10): 1/2-10
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?:  Głównie przebywam na forum w godzinach 21-23 i jak mam dni wolne od pracy to 9/10-14/15 i wtedy zaś od 21
Opisz siebie: Ciężko tak się opisać średniego wzrostu szatyn o małym piwnym brzuszku, a tak na poważnie to kulturalna osoba która nie ma oporu z poznaniem nowych osób, bardzo łatwo się ze mną idzie dogadać chyba że feedujesz mi w lolu, pracowity jestem tak jak każdy inny co ma styczności z pracą czyli od pękaj 8h i do domu :D a i moja ortografia i interpunkcja jest na niskim poziomie więc tu jest mój jeden duży minus to chyba wszystko będzie o mnie. 
Dlaczego akurat Ty?: Głównie ciekawość i nauka, jestem ciekawy czy se poradzę jako UBT a przede wszystkim nowość i nauka lubię poznawać nowe rzeczy uczyć się ich a UBT pozwoliło by mi nauczyć się oceniać cheaterów, rozpisywać demka, oceniać screeny i jak postępować w niektórych cięższych przypadkach jak niektóre tzw. dziwne bany. 
Czy miałeś styczność z AMXBans/SourceBans?: Nigdy to będzie dla mnie nowość.
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Wiadomo że jak komuś lata celownik albo jak wie wszystko gdzie co i jak to jest możliwość że cheatuje chyba że to jakiś pro gamer
Kontakt: Głównie to TS3 i FB 

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Użytkownik

Ogólnie to jestem na TAK, użytkownik na forum i tsie przebywa od dłuższego czasu, jeśli nie siedziało się przez ten czas pod kamieniem to na pewno się z nim rozmawiało. Staż w CS ma ogromny i pomimo braku doświadczenia z AMXX czy SourceBansem powinien sobie poradzić, nie jest to żadna przeszkoda bo idzie się tego szybko nauczyć i to ogarnąć. Obsługa samego forum to też nie problem. W sumie to minusik za interpunkcję i plusik za aktywność. Tyle ode mnie, pozdrawiam cieplutko i życzę powodzenia.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Użytkownik

Można dać szanse.

- AMXX

+ Wiek

+ Chęci

Odnośnik do komentarza
  • Użytkownik∙

Jestem za daniem mu szansy  widze Cię często na ts i wydajesz sie ogarnięty  :D 

Co do reszty to średnio tzn. znajomość AMXX i na lekki minusik  godzinki :-/ ale tak jak mówiłem jestem za daniem szansy :D<3 

Odnośnik do komentarza
  • Zasłużony

Spójrzmy dokładnie na twoje podanie.

Znajomość sourcebansa jest na zerowym poziomie, ponieważ nigdy nie miałeś jeszcze z tym styczności.

Opisałeś siebie i wynika z tego, że nigdy nie byłeś adminem w cs:go a chcesz od razu wypłynąć na szerokie wody co jest bardzo głupim pomysłem.

Zastanów się dokładnie, skoro masz zerowe doświadczenie jako admin oraz UBT to jak chcesz oceniać czy dany gracz oszukuje czy też nie? Chodzi tutaj o to, że nigdy nie rozpisałeś żadnego demka i prawdopodobnie nawet nie wiesz z czym to się je. Możesz mieć i nawet 20000 godzin w tej grze, ale nigdy jeszcze nie rozpisałeś żadnego demka.

Zaczynanie swojej kariery jako osobą zajmującą się łapaniem cheaterów powinna zacząć się od admina na jakimkolwiek serwerze a nie od razu UBT.

Jak dla mnie to zdanie: "Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Wiadomo że jak komuś lata celownik albo jak wie wszystko gdzie co i jak to jest możliwość że cheatuje chyba że to jakiś pro gamer" pokazuje twoje doświadczenie.

Bądźmy szczerzy podanie samo w sobie jest napisane fatalnie i nie przyłożyłeś się do niego.

Jestem na NIE

  • Lubię to! 2
  • Super 1

 legendar3.png.1d383cd82b2cd55e806a1da2e00c3f29.png.c289c91bc0dac0eaee055e6f5e482a4c.png

Odnośnik do komentarza
  • Legends Never Die

• Wiadomość wygenerowana automatycznie •
Podanie zostało rozpatrzone pozytywnie.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a temat zostanie rozpatrzony ponownie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Polityka prywatności oraz regulaminem forum Regulamin

  • Opiekun [MIRAGE #1]
  • Opiekun [MIRAGE #2]
  • Opiekun [1VS1]
  • Opiekun [AWP #1]
  • Opiekun [AWP #2]
  • Opiekun [SURF]
  • Opiekun [MIR/CACH]
  • Opiekun [5VS5]
  • Opiekun [DR+KLASY]