Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[SKARGA] - NICK

2+2=4

Recommended Posts

1. Twój nick:2+2=4
2. Nick oskarżonego:`Adi
3. IP/SID oskarżonego:
4. Data i czas zdarzenia: 10.12 13:09
5. Powód skargi: dostanie aktywnego bana za nic
6. Opis sytuacji: Po wejściu na server dostałem AB mimo iż  na tym servie nie miałem aktywnego bana ani innego bana czasowego.
7. Dowody (SSy/Demko/Świadkowie): 

• Lubię to! 1
  • Ha ha 3
  • Wrr 1

Mógłbyś się nie ośmieszać dawno takiego natrętnego przygłupa nie widziałem prowokujesz wyzywasz administracje jesteś upominany wielokrotnie i palisz Jana, że przecież Ty nikogo nie obrażasz mam na myśli sytuację z wczorajszego wieczoru gdzie około godziny 20 obrażałeś @ Ola ;>  dostałeś Bana o godzinie 19:57, gdzie lada moment byłeś po 15 minutach z powrotem na serwerze ban nadany został na godzinę a Ty wchodzisz jak gdyby nigdy nic pomyśl trochę czasem i nie marnuj mojego czasu na takie bzdety. Jakoś od 2:50 widać jak dostaje po chwili bana i opuszcza serwer:#1 https://www1.zippyshare.com/v/HmCYiUAG/file.html #2https://www14.zippyshare.com/v/BCg1Yl9A/file.html od 7:00 magicznie się pojawiasz, Świadkowie przy sprawie:

@ Ola ;> @ Madziulaa<3   

image.png

• Lubię to! 3

Adminku jakbym wbił na aktywnym banie to bym dostał wczoraj AB jak byleś na servie a nie dajesz mi jakiegoś AB dzisiaj.

15 minut temu, sadge napisał:

Mógłbyś się nie ośmieszać dawno takiego natrętnego przygłupa nie widziałem prowokujesz wyzywasz administracje jesteś upominany wielokrotnie i palisz Jana, że przecież Ty nikogo nie obrażasz mam na myśli sytuację z wczorajszego wieczoru gdzie około godziny 20 obrażałeś @ Ola ;>  dostałeś Bana o godzinie 19:57, gdzie lada moment byłeś po 15 minutach z powrotem na serwerze ban nadany został na godzinę a Ty wchodzisz jak gdyby nigdy nic pomyśl trochę czasem i nie marnuj mojego czasu na takie bzdety. Jakoś od 2:50 widać jak dostaje po chwili bana i opuszcza serwer:#1 https://www1.zippyshare.com/v/HmCYiUAG/file.html #2https://www14.zippyshare.com/v/BCg1Yl9A/file.html od 7:00 magicznie się pojawiasz, Świadkowie przy sprawie:

@ Ola ;> @ Madziulaa<3   

image.png

Edit: Dodałem przez konsolę na ip tylko uciekłeś na demku wszystko widać, nie pogrążaj się ;) plus w bansie masz inne ip na banach, buziaki.

• Lubię to! 1

Ale jak sie mam nie pogrążąć jak mi dałeś bana za nic ?Jeszcze mi cos wmawiasz ze ole obrażalem.

Ale ja nie wchodzilem potem po banie.Jak bym chcial wejść na aktywnym to bym chyba nick zmienil prawda ?

• Ha ha 3
9 minut temu, sadge napisał:

Edit: Dodałem przez konsolę na ip tylko uciekłeś na demku wszystko widać, nie pogrążaj się ;) plus w bansie masz inne ip na banach, buziaki.

#2Edit: Zejdź na ziemię jak bierzesz coś to bierz mniej, na demo jest wszystko widoczne pisząc tą skargę pokazujesz tylko jak ujemne masz iQ nawet tematu nie potrafisz dobrać powinieneś napisać odwołanie jak już.

Mam zejść na ziemie ze dostalem nie słusznie bana ?I jeszcze mi wmawiasz ze niby ole wyzywam to pokaz jak ja wyzywalem bo sam jestem ciekawy.

• Lubię to! 1
7 minut temu, sadge napisał:

#2Edit: Zejdź na ziemię jak bierzesz coś to bierz mniej, na demo jest wszystko widoczne pisząc tą skargę pokazujesz tylko jak ujemne masz iQ nawet tematu nie potrafisz dobrać powinieneś napisać odwołanie jak już.

#3Edit: czytaj ze zrozumieniem, pobierz demka które wstawiłem>wrzuć demka do csstrike>odpal Csa>wpisz viewdemo po spacji nazwe demka>przesuń na minuty które napisałem w odopowiedzi.

11 minut temu, Madziulaa<3 napisał:

Wypowiem się jako świadek tego zdarzenia i jako admin. Przyszłeś na serwer, prowokujesz i wyzywasz i zdarza się to bardzo często. O godzinie dokładnie 19:57:35 " http://banycs.strefaskilla.pl/ban_list.php?bid=1532 " dostałeś bana a za nie całe 15 minut wchodzisz na serwer jak gdyby nigdy nic i sobie grasz i piszesz na chat czego byłam świadkiem i co widać na demku jak i ssy @ sadge . Admin nadał ci bana za AB. Nie wiem ale musiał wystąpić jakiś błąd, że tego bana za AB nie było widać w amxbans wczoraj bo otrzymałeś go zaraz po tym jak wszedłeś na serwer. Więc już wczoraj 09.12.21r koło godziny 20:10 miałeś AB a około godzin nocnych 22-00 wszedłeś na serwer ale za nim cię zbanowałam wyszedłeś. Jeśli będzie taka potrzeba przejrzę wszystkie demka z tych godzin i znajdę moment w którym byłeś na serwerze. 

Madziula nie kompromituj sie byłaś wieczorem na servie i ja też byłem tak okolo 23 gralem 1,5h prawie i jakbym miał AB to bym chyba nie pogral tyle.Wiec nie pisz głupio ze nie zbanowałas mnie bo wyszedłem.I jeszcze pokaż mi gdzie tak cały czas wyzywam.

• Lubię to! 1
1 minutę temu, sadge napisał:

#3Edit: czytaj ze zrozumieniem, pobierz demka które wstawiłem>wrzuć demka do csstrike>odpal Csa>wpisz viewdemo po spacji nazwe demka>przesuń na minuty które napisałem w odopowiedzi.

No ale nic tu nie ma żeby obrażało ole to gdzie to wyzywanie ?

49 minut temu, Madziulaa<3 napisał:

Wypowiem się jako świadek tego zdarzenia i jako admin. Przyszłeś na serwer, prowokujesz i wyzywasz i zdarza się to bardzo często. O godzinie dokładnie 19:57:35 " http://banycs.strefaskilla.pl/ban_list.php?bid=1532 " dostałeś bana a za nie całe 15 minut wchodzisz na serwer jak gdyby nigdy nic i sobie grasz i piszesz na chat czego byłam świadkiem i co widać na demku jak i ssy @ sadge . Admin nadał ci bana za AB. Nie wiem ale musiał wystąpić jakiś błąd, że tego bana za AB nie było widać w amxbans wczoraj bo otrzymałeś go zaraz po tym jak wszedłeś na serwer. Więc już wczoraj 09.12.21r koło godziny 20:10 miałeś AB a około godzin nocnych 22-00 wszedłeś na serwer ale za nim cię zbanowałam wyszedłeś. Jeśli będzie taka potrzeba przejrzę wszystkie demka z tych godzin i znajdę moment w którym byłeś na serwerze. 

Edit: "Madziula nie kompromituj sie byłaś wieczorem na servie i ja też byłem tak okolo 23 gralem 1,5h prawie i jakbym miał AB to bym chyba nie pogral tyle.Wiec nie pisz głupio ze nie zbanowałas mnie bo wyszedłem.I jeszcze pokaż mi gdzie tak cały czas wyzywam".

Może i byłeś na serwerze tyle czasu ale ja jak zobaczyłam że jesteś to za chwilę wyszłeś to że byłam na serwerze nie oznacza że cie widziałam bo mogłam robic milion innych rzeczy. Ja już się wypowiedziałam już na ten temat i nie zamierzam ciągnąć tej rozmowy z tobą. Osoby które będą oceniać twoją wiarygodność wszystko dokładnie sprawdzą i się wszystko wyjaśni. 

Madziula jeszcze wiekszą bajke opowiadasz niż poprzednią.Graliśmy w jednym czasie ty bylaś w ct ja w tt nawet w trupie czasami ty mnie zastrzeliłaś czasami ja ciebie i ty opowiadasz ze mnie nie widziałaś ?Komu takie bajk opowiadasz ?

nie tyle, ze obraziles, ale prowokowales caly czas. upominalam cie kilka razy, ze nie chce, zebys nazywal mnie tak jak mnie nazywales praktycznie co runde.

do tego twoj temat powinien znalezc sie raczej w odwolaniach a nie w skargach, skoro masz problem z tym, ze dostales "nieslusznie" bana. wszedles na aktywnym banie niedlugo po tym jak dostales bana na 1 GODZINE. na serwerze paliles glupa, ze skad wiem, ze to akurat do mnie bylo. nie wiem, moze powiesz mi jeszcze ze pisales sam ze soba? kazdego tym denerwowales, rozni gracze pisali ci, zebys juz przestal gadac a ty dalej swoje. jesli ktos 50x cie upomina i to NIE JEDNEGO dnia, a trwalo to juz dluzszy czas to kazdy rozumny czlowiek raczej zrozumialby, zeby po prostu sie zamknac. specjalnie mnie prowokowales i jak widac nawet innym graczom i adminom sie to nie podobalo. dopiero, gdy dostales ode mnie kicka zaczales udawac, ze to niby nie do mnie bylo. dziekuje, dobranoc.

giphy.gif

6 minut temu, Ola ;> napisał:

nie tyle, ze obraziles, ale prowokowales caly czas. upominalam cie kilka razy, ze nie chce, zebys nazywal mnie tak jak mnie nazywales praktycznie co runde.

do tego twoj temat powinien znalezc sie raczej w odwolaniach a nie w skargach, skoro masz problem z tym, ze dostales "nieslusznie" bana. wszedles na aktywnym banie niedlugo po tym jak dostales bana na 1 GODZINE. na serwerze paliles glupa, ze skad wiem, ze to akurat do mnie bylo. nie wiem, moze powiesz mi jeszcze ze pisales sam ze soba? kazdego tym denerwowales, rozni gracze pisali ci, zebys juz przestal gadac a ty dalej swoje. jesli ktos 50x cie upomina i to NIE JEDNEGO dnia, a trwalo to juz dluzszy czas to kazdy rozumny czlowiek raczej zrozumialby, zeby po prostu sie zamknac. specjalnie mnie prowokowales i jak widac nawet innym graczom i adminom sie to nie podobalo. dopiero, gdy dostales ode mnie kicka zaczales udawac, ze to niby nie do mnie bylo. dziekuje, dobranoc.

Ola a masz jakies dowody ze pisałem to w twoją strone ? Bo gość mi zarzuca ze cie obrazalem.Pokaz mi cos co pokaze ze to do ciebie pisalem bo sam jestem ciekawy.

• Ha ha 1

prosze o ZBANOWANIE tego gracza. wchodzi na aktywnym banie przez caly czas i tak samo prowokuje. -300iq

• Lubię to! 1

giphy.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines