Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
[WAZNE] Stracone usługi DD2 + Nowy Sklep 1.6 ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

Reset top15 i kilka błędów

Michumichu12211

Recommended Posts

Witam,

1. Po resecie serwera [10.12] tylko dla niektórych osób zostało zresetowane top15. Przykładowo gracz "flex" dalej jest w top15 i ma 11k zabójstw. Ja jeszcze przed wczoraj byłem 11 w topce, a teraz jestem 39 więc wygląda to na jakąś cofkę lub niepełny reset. (około 4k zabójstw mi zniknęło);

2. Ponadto misja 3.Kosynier - czyli ukatrup 30 ludzi nożem dalej nie działa (nie nalicza się po zabiciu);

3. Czy są przewidziane jakieś nagrody dla top3 lvl przed resetem?

Mój nick z gry: Misiu

Pozdrawiam :)

Edited by Michumichu12211

no bo byczku co do misji to nie zdarzylem ich dokonczyc, wiec pewnie dlatego, tam jest masa bledow xD, a co do topki to uhuhu ciekawe bardzo 

• 4 weeks later...

Z tego co się orientuje reset topki był związany z błędem na serwerze przez co został wyłączony na pare godzin, od kolejnego resetu wszystko powinno śmigać jak należy.

Co do misji na serwerze jest sporo błędów jak sam twórca napisał xyzz.

... Czy są przewidziane jakieś nagrody dla top3 lvl przed resetem?  -  na chwilę obecną nie, lecz wraz z wzrostem moich uprawnień postaram się coś zorganizować.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines