Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ODWOŁANIE] - michuu

michuu

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: michu 
Nick admina banującego: 
Dostałeś bana, gaga czy muta?: bana
Czas oraz data bana: około 19:20-19:25
Serwer na którym dostałeś bana: Only Mirage #1
Opis sytuacji (prosimy o dłuższą wypowiedz): Nie wiem jak to skomentować, banuje typa przez wpisanie na czacie "!ban (nick) 0 wh"
Link do Sourcebansa z twoim banem:120177653_Zrzutekranu(342).thumb.png.2107f084f3725e16f7208c14398a8fd1.png
Link do twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199113743774/
Wycinek z konsoli po wejściu na serwer:564803095_Zrzutekranu(341).thumb.png.a7bb515daff61e92be18a04b25b21a9a.png

Dosyć ciekawa sytuacja, bo gdziekolwiek próbuje ten nick wkleić (również do tego odwołania) wszystko jakby się buguje XD, oraz dodam tutaj że w ogóle mojego bana nie pokazuje

EDIT: Bana już nie ma, może coś się zbugowało, proszę o usunięcie tematu

EDIT 2: ewidentnie jest coś nie  tak z sourcebanem, kolega z administarcji daje bana na 300 minut a typowi daje perma XD

Edited by michuu

• Użytkownik

Rozumiem, że tego bana nie ma w SB, bo go nie widzę a ty linka nie dałeś. W takiej sytuacji nie jestem w stanie nic zrobić. Próbowałeś wejść na serwer? Miałem kiedyś podobną sytuację na surfie, że daje bana i mnie wywala z komunikatem, że to on dał mi bana. W SB tak samo nic nie było a na serwer normalnie mogłem wejść. Także sprawdź, bo jeżeli to to samo, to ten chłop nie dostał tak na prawdę bana i będziecie musieli pisać do Andrzeja. 

• Super 1

image.png.99ec0a80bfee576449bc27cddd31c6e3.png

:poggies:

@ Drako  ten ziomek potem już dostał normalnie bana, więc coś tu nie gra, bo wiem że to nie pierwszy raz

Sytuacja się nie zmieniła, banując przez konsole to ja dostaje bana więc XD, po prostu nie mogę banować przez konsolę więc coś tu jest nie tak

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines