Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[SERWER] - mix

XanaXes

Recommended Posts

IP serwera: 91.224.117.43:27125
Mod: MIX
Link do GT: 
Wiek Właściciela:17
Hosting:1s1k
Sloty:11
Dlaczego akurat my?:Czesc Dlaczego wy? a toz juz mowie bo slyszalem o was duzo i mowia ze jestescie mega fajna siecia i sie przylacze i bedziemy jeszcze lepsza siecia szukam wspolpracy z moim serwer MIX CS1.6

• Lubię to! 3
  • Ha ha 2

A masz już jakąś społeczność, graczy, którzy grają na tym serwerze czy dopiero chcesz zacząć zbierać, po dołączeniu na sieć?

• Lubię to! 2
Teraz, DepresjaHook.hack napisał:

A masz już jakąś społeczność, graczy, którzy grają na tym serwerze czy dopiero chcesz zacząć zbierać, po dołączeniu na sieć?

Zaczne zbierać po dołączeniu 

• Lubię to! 2

Jestam za by dodac ten serwer

Wlasciciela znam dosc dlugo jest on ogarniety 

mial kilka serwerow i byly one nie najgorsze i trzymaly sie dlugo 

Chlopak jest bardzo mily kulture osobista ma 

• Lubię to! 1
4 minuty temu, XanaXes napisał:

Zaczne zbierać po dołączeniu 

Imo, trochę słabo. Na sieci nie ma osób, które chcą grać tego MIXa. Dosyć często MIXy są grane na CSHu***** i prócz stałych wyjadaczy, którzy wątpię, że tu przyjdą, będzie średnio znaleźć osoby. Nawet pójście na serwer i napisanie czy ktoś MIXa chce zagrać to też pustka.

Mixy już nie są takie popularne, a to że 1.6 powoli upada to w niczym to nie pomaga.

Pomysł dobry, ale średnio będzie z wykonaniem.

Ostatni raz zajmowałem się serwerem MIXowym na przełomie kwietnia i po jakoś 2 tygodniach to upadło, a osoby, które tam grały po prostu znikły i nie widać ich już nigdzie.

• Lubię to! 2
13 godzin temu, DepresjaHook.hack napisał:

Imo, trochę słabo. Na sieci nie ma osób, które chcą grać tego MIXa. Dosyć często MIXy są grane na CSHu***** i prócz stałych wyjadaczy, którzy wątpię, że tu przyjdą, będzie średnio znaleźć osoby. Nawet pójście na serwer i napisanie czy ktoś MIXa chce zagrać to też pustka.

Mixy już nie są takie popularne, a to że 1.6 powoli upada to w niczym to nie pomaga.

Pomysł dobry, ale średnio będzie z wykonaniem.

Ostatni raz zajmowałem się serwerem MIXowym na przełomie kwietnia i po jakoś 2 tygodniach to upadło, a osoby, które tam grały po prostu znikły i nie widać ich już nigdzie.

Muszę ci niestety powiedzieć, że bardzo dużo ludzi gra te mixy. I im się nie nudzi, już z rana nawet graja. I nawet szybko ludzi, się znajduje na mixy na sieci. Myślę że się przyda ponieważ, to również może zapewnić. Dla forum reklamy i serwerów. Ponieważ ludzie mogą grać z sieci, ale też po za siecią się wyszukuje ludzi do gry. 

Jestem za.

• Lubię to! 2
  • Super 1
  • Dzięki 1
  • Tak sobie 1
  • Donator
DONATOR

Również jestem za, sam bym pograł mixy, myślę że do tego ludzi by się znalazło bez problemu

• Lubię to! 1

Ja też jestem za, fajnie by było wieczorkiem jakiegoś mixa 4FUN zagrać:) 

• Andrzej. locked this topic
  • Właściciel
Właściciel

Serwer na konto przepiszesz i dostaniesz subkonto to ok

• Lubię to! 2
  • Właściciel
Właściciel

przyjete.png

• Lubię to! 1
  • Super 1
  • Wow! 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines