Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[SKARGA] - Błaszczyk

grubcio692

Recommended Posts

1. Twój nick:GrubasekBlondasek692
2. Nick oskarżonego:Błaszczyk
3. IP/SID oskarżonego:
4. Data i czas zdarzenia: 10.12 23;17
5. Powód skargi: Niesłuszny ban
6. Opis sytuacji: Wbiłem sobie na server i dostaje po jakimś czasie bana że mam obraźliwy nick.I dostaje bana na 1 dzień.

• Ha ha 2

A więc tak, dostałeś bodajże 2 kicki z powodem zmiany nicku typie, po 3 razie dostałeś bana za ustawianie nicku innych osób,  bana dostałeś 10, już dawno mineło.

Wchodzisz typie na nickach innych graczy, prowokujesz ich do kłótni TOXICU,  szkoda więcej pisać i się produkować :)

Editt: Przestrzale, a ustawianie nicków ''GrubaBlondi69'' ''GRUBASEKBLONDASEK692 '', to co to jest ? wykopku żenujący.

Edited by Błaszczyk
  • Lubię to! 1
  • Fuu 1
2 minuty temu, Błaszczyk napisał:

A więc tak, dostałeś bodajże 2 kicki z powodem zmiany nicku typie, po 3 razie dostałeś bana za ustawianie nicku innych osób,  bana dostałeś 10, już dawno mineło.

Wchodzisz typie na nickach innych graczy, prowokujesz ich do kłótni TOXICU,  szkoda więcej pisać i się produkować :)

http://banycs.strefaskilla.pl/ban_list.php?bid=1588 masz tu za co mi dałeś a nie gadasz jakieś bzdury.

• WTF 1

Z tego co wiem to gra na serwerze Blondii i Gruby692 ewidentnie szukasz zadymy. Chcesz być kimś kim nie będziesz :D Zdaję sobie sprawę że nie mogę się tu wypowiadać ale ten gość mi ŚMIERDZI. Wydaje mi się że kolega jest TOXIC. Co zrobicie wasza sprawa ale mi się wydaję, że takie rzeczy nie mogą mieć miejsca na tak poważanym serwerze. szukasz wrażeń gosciu !

• Lubię to! 1
1 minutę temu, KRZYSZTOF napisał:

Z tego co wiem to gra na serwerze Blondii i Gruby692 ewidentnie szukasz zadymy. Chcesz być kimś kim nie będziesz :D Zdaję sobie sprawę że nie mogę się tu wypowiadać ale ten gość mi ŚMIERDZI. Wydaje mi się że kolega jest TOXIC. Co zrobicie wasza sprawa ale mi się wydaję, że takie rzeczy nie mogą mieć miejsca na tak poważanym serwerze. szukasz wrażeń gosciu !

Gościu zadymy ?Grałem tylko nawet się nie udzielałem na czacie a ty mi mówisz o zadymie ?

42 minuty temu, grubcio692 napisał:

1. Twój nick:GrubasekBlondasek692

Wszyscy co grają tu zdają sobie sprawę, że szukasz zadymy. Mistrzu możesz odbijać piłkę ale widać, że siejesz zamęt. 

Teraz, KRZYSZTOF napisał:

Wszyscy co grają tu zdają sobie sprawę, że szukasz zadymy. Mistrzu możesz odbijać piłkę ale widać, że siejesz zamęt. 

Gościu pisać można chodź co liczy sie to jakie sie ma dowody a w tym przypadku za co dostałem bana.

• Meluś locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines