Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[SKARGA] - ola

luceg30

Recommended Posts

1. Twój nick:luceg30
2. Nick oskarżonego:ola
3. IP/SID oskarżonego:
4. Data i czas zdarzenia:12.12 
5. Powód skargi: Podział na graczy gorszych i lepszych
6. Opis sytuacji:Sytuacja z której osoba sprowokowana dostaje bana a osoba prowokująca nawet nie dostaje ostrzeżenia.Oczywiscie odnosze sie do sytuacji z wczoraj jak blondi prowokowała gracza o nicku czarnaa  a admin ola oczywiscie dała bana osobie sprowokowanej bo odpisała cos wulgarnego a  pani blondi nie dostała nawet ostrzeżenia.Kiedy sie zmieni że na tym serwie że admini bedą równi wobec każdego gracza?
7. Dowody (SSy/Demko/Świadkowie):strefaskilla.pl/temat/36894-skarga-ola/ w tym temacie są screeny z rozmowy.

• Lubię to! 4
  • Super 1
  • Przykro mi 1

???????

widac, ze ktos sobie tutaj robi jaja. Nie przypominam sobie, zeby osoba o takim nicku jak twoj w ogole grala na naszym serwerze. Troche dziwne, ze skarga wjezdza jedna za druga bez jakiegokolwiek powodu. Jak dla mnie od razu do wyrzucenia. Dodam jeszcze, ze konto zostalo utworzone 2 dni temu. Dziwny zbieg okolicznosci. 

• Ha ha 4
  • WTF 1

giphy.gif

24 minuty temu, Ola ;> napisał:

???????

widac, ze ktos sobie tutaj robi jaja. Nie przypominam sobie, zeby osoba o takim nicku jak twoj w ogole grala na naszym serwerze. Troche dziwne, ze skarga wjezdza jedna za druga bez jakiegokolwiek powodu. Jak dla mnie od razu do wyrzucenia. Dodam jeszcze, ze konto zostalo utworzone 2 dni temu. Dziwny zbieg okolicznosci. 

A czy musze grać na takim samych nicku jak mam na forum ?Bez powodu ?umiesz czytać ze zrozumieniem ?Badz uczciwa wobec każdego gracza banujesz jednego sprowokowanego co używa wulgaryzmy to banuj tez tego co prowokuje na ten sam czas i problemu nie bedzie.

• Lubię to! 1
  • Super 2
  • Przykro mi 1

Powielona skarga, która jest w toku. Zero nowych dowodów, więc zamykam.

• Wrr 1

"The first step towards getting somewhere else is to decide that you are not going to stay where you are." 

*** agEUcj0.png.a3fba2f0146f74d5ecccf7164fa30184.png ***

★ "If you feel like you're losing everything, remember that trees lose their leaves every year and they still stand tall and wait for better days to come." 

rozwiazany.png

"The first step towards getting somewhere else is to decide that you are not going to stay where you are." 

*** agEUcj0.png.a3fba2f0146f74d5ecccf7164fa30184.png ***

★ "If you feel like you're losing everything, remember that trees lose their leaves every year and they still stand tall and wait for better days to come." 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines