Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ODWOŁANIE] - SRK

SRK

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: SEREK 📞🦜
Nick admina banującego: Bociu
Dostałeś bana, gaga czy muta?: bana
Czas oraz data bana: 21:24:25 / 13.12.2021r.
Serwer na którym dostałeś bana: ONLY AWP #1
Opis sytuacji (prosimy o dłuższą wypowiedz): Gram sobie z kuzynem, otwieram mapę jako iż z AWP jestem za pan brat, aż tu nagle....dostaje disconectra i kuzyn się śmieję, że bana dostałem. O to cała historia.
Link do Sourcebansa z twoim banem: image.thumb.png.d473c4d3db6dd154c58840278ef95062.png
Link do twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/id/srk-/
Wycinek z konsoli po wejściu na serwer: image.png.7445401caa3436ad344db9b5e449fa84.png

Edited by SRK
  • SRK changed the title to [ODWOŁANIE] - SRK

Zobaczył bym to demko od razu po banie, ale niestety  jestem ograniczony przez GOTV które dopiero po czasie publikuje demka z mapy. Co prawda bana dostałeś na AWP india, ale pozwoliłem sobie obejrzeć demko z poprzedniej mapy(zvk v2) na której było więcej czasu i robiłem to też stricte dlatego, że na początku nie było żadnego admina - a więc  większe prawdopodobieństwo że jak miałbyś cheatować to właśnie wtedy(staty 46/16 coś koło tego).

Mając za sobą wstęp przejdę do meritum - obejrzałem to demko 2x i nie ma tam mowy o żadnych cheatach, wszystko wyglądało normalnie flicki bardzo dobre i ruch myszką też naturalny, wyszło na to że bana dostałeś za lagi serwerowe ponieważ było dużo osób i po każdym twoim flicku celownik zachowywał się w tak nie naturalny sposób a lagi i delikatne cofki to potęgowały do tego stopnia, że zdecydowałem się na tego bana. 

Przyznaje się do błędu, ale jak wiadomo jestem człowiekiem nie maszyną także mam nadzieje że zobaczymy się na serwerze zaraz po twoim  ub. ;) 

Proszę o jak najszybsze ub dla tego pana ban wynika tylko i wyłącznie z mojego błędu @ Drako  

• Lubię to! 2

Sygnatura1.png.c53039e563f8ad423f3f25de555f719f.png

odbanowany.png

pizda.png.5166cc2f6c693264ffd9cefd46273952.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines