Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Szybka rekrutacja na Typera - Napisz podanie i zostań typerem ×
Szybka rekrutacja na Redaktora- Napisz podanie i zostań redaktorem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

Pod ostrzałem #9 amazing

Dusia

Recommended Posts

• Zasłużony

Pod ostrzałe

Witam zaczynamy kolejną serię pt. "Pod ostrzałem"

Dziś na celowniku znalazł się nasz moderator czatu @amazing Zapytałam kilku osób co sądzą na jego temat :D

oto wypowiedzi na to ciężkie pytanie:

Anonim użytkownika nr. 1: --> Hej, nic się nie wypowiem, bo go nie znam :P

Anonim użytkownika nr. 2:--> Miły, zabawny lubię jak kogoś ciśnie na ts.

Anonim użytkownika nr. 3:-->  Jestem Bardzo dobrym kolegą, który pomaga, gdy potrzeba jest aktywny na ts3 i na forum jest miłym czasem szalonym jest osobą, którego można polegać nie mogę złego zdania powiedzieć, bo to byłoby kłamstwo :) mam do niego zaufanie lubi robić dobre żarty jest przyjacielski.

Anonim użytkownika nr. 4:--> Nie znam typa ?

Anonim użytkownika nr. 5:-->  Chciałbym się wypowiedzieć, ale niestety nie znam tej osoby, ponieważ jestem zbyt krótko na sieci.

Anonim użytkownika nr. 6: --> Nie znam za bardzo, ale wydaje się na spoko gościa, zawsze pomoże w potrzebie, xD

Anonim użytkownika nr. 7:--> Spoko morda ,aktywna pomocna czasami leniwa.

Anonim użytkownika nr. 8:--> Co o nim sądzę ? Jest spoko,pomocny bardzo aktywny oraz miły rozmawianie z nim to przyjemność :P 

Anonim użytkownika nr. 9:--> Oj Amazing Niebieski Ranger, miły sympatyczny, można z nim o wszystkim po gadać za wyzwiska w jego strony się nie obraża  tylko jeszcze bardziej ciśnie złoty chłopak xD 

Anonim użytkownika nr. 10:-->  Sądzę, że to normalny spokojny i uprzejmy chłopak. 

Anonim użytkownika nr. 11:-->  Cześć nie znam kolesia więc nic o nim nie sądzę;D

Anonim użytkownika nr. 12:--> Nie znam go osobiście i nie chce się wypowiadać, jaki jest, ale myślę, że jeśli zaszedł tak daleko to musi dużo pracować.

Anonim użytkownika nr. 13:--> Emezeling, hmmm spoko szfagier, chyba najlepsza morda z tej sieci, trochę bot. :P 

Anonim użytkownika nr. 14:-->  Moim zdaniem amazing jest sumiennym i kulturalnym pracownikiem forum. Pełni swoje obowiązki tak jak do niego należy, czasem poniosą go emocję, ale nawet w takich sytuacjach trzyma fason.

Edited by Dusia
  • Lubię to! 4
  • Super 2

heh1111.png

Dobra robótka, a moja czcionka taka mini, mini :(

• Dzięki 1

image.png.2b4505a052c2c95eaf1396f4e04b1be2.png

Zapraszamy na forum StrefaSkilla.pl

Zapraszamy na nasze serwery!

Miła, przyjemna i pozytywna atmosfera!!!

• ArcyBM locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines