Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Szybka rekrutacja na Typera - Napisz podanie i zostań typerem ×
Szybka rekrutacja na Redaktora- Napisz podanie i zostań redaktorem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[Zamknięty] #9 Wywiad z ArcyBM

Dusia

Recommended Posts

• Zasłużony

Witam w kolejnym wywiadzie! 

Dziś naszym odpowiadającym będzie nasz moderator @ArcyBM

Pytający- @Dusia

Odpowiadający- @ArcyBM

-Witam naszego moderatora forum! Na samym początku jak to powinno, być przedstaw się nam i opowiedz coś o Sobie.

-Cześć. W skrócie mówiąc jestem Krystian, interesuje się sportem, 3/4 mojego życia spędziłem na sali treningowej.

Interesuje się również e-sportem, jak i również lubię sam pograć w coś, najlepiej w długie zimowe wieczory.

Podsumowując jestem pozytywnym świremxD

-Co trenujesz? I czemu akurat to?

-Trenuje różnie, od boksu po jakieś muay thai, jujitsu, ale aktualnie trwam w MMA, bo rozwija całe ciało, również trenuje BJJ.

Tak, a nie inaczej. Walczyć, trenować ;) Ktoś musi bronić bliskich :D 

Trzeba zapier***, kiedyś odpocznę! 

-Ciekawe zajęcie, a oprócz sportu masz może jeszcze jakieś inne zainteresowania? Czym się zajmujesz na co dzień?

-Jako takich zainteresowań nie mam, ale wiadomo robota, szczegółów nie mogę zdradzać.

Pomagam koleżkom, wysyłam paczki w kazamaty, odwiedzam bliskich, dbam o własne podwórko, takie tam codziennie rytuały. No i oczywiście lubię sobie zapalić dla relaksu  ;)

-Hmm zapalić dla relaksu.. Innych pomysłów na relaks nie preferujesz? :D 

-Hmm, no na relaks to polecam trening, ewentualnie jakiś film w dobrym gronie, bądź jakaś gierka zabijająca czas.

Zasadniczo jeszcze piwko! :haha: 

-Ciekawie Ciekawie ;) a muzyki, jakiej słuchasz? Masz może jakąś ulubioną?

-Generalnie słucham hip-hopu, głownie same uliczne nutki, które opierają się na przekazie. 

Jedną z moich ulubionych, które trafiają do sedna to:  ZAPAMIETAJ-FuriatNH ft Siup(Szajka),Mlody(Podtekst),Św.P.Papug

-Lepszy pop niż disco polo :D aa jaki gatunek filmów najchętniej oglądasz? Masz może też jakiś ulubiony film? 

-Generalnie nie oglądam filmów, ale jak wpada do mnie dziewczyna to razem obejrzymy jakiś horror, bądź komedię.

Dzisiaj skończyliśmy na filmie pt. "Wśród Wilków", swoją drogą ciekawy film. A ulubiony film mój jest pt. "Sztanga i Cash"

-Horror a komedia całkowicie dwa różne gatunki :D aa teraz może całkowicie coś z innej beczki, jakie masz marzenia?  

-Moim marzeniem jest to, żeby moja rodzina była cała, również żeby nigdy jej nic nie groziło. 

-Piękne marzenie ;) Masz jakieś osiągnięcie w życiu, z którego jesteś dumny? A może dążysz dalej do jakiegoś? 

-Generalnie mam różne osiągnięcia sportowe z których jestem dumny, ale moim największym osiągnięciem jest pokonanie własnych słabości, jeśli tego nie zrobimy to jesteśmy nikim.

Dążę do samodoskonalenia, wiadomo nikt nie urodził się idealny, więc trzeba szlifować swoje wartości niczym diament.

-Mądre słowa :) Jest coś w życiu czego nie tolerujesz albo słabo to znosisz? 

-Nie toleruje zdrady, ani kłamstwa. Są to dwie rzeczy, za które winowajcy powinni się spalić żywcem.

-Dobrze, a jakie jest twoje zdanie na temat przyjaźni damsko-męskiej oraz związkach tej samej płci? 

-Wydaje mi się, że przyjaźń damsko-męska istnieje, lecz nie są te same punkty widzenia co z koleżką.

Co do związków tej samej płci między mężczyznami wole się nie wypowiadać, a wręcz przeciwnie. Potępiam to.

Co do związków tej samej płci między kobietami jestem tolerancyjny, iż one nie publikują tego na rozgłos i nie są obrzydliwe.

-Hmm okeej :D to może teraz się trochę cofniemy i opowiesz nam o swoim dzieciństwie? Jakim uczniem byłeś w szkole, co najczęściej porabiałeś na podwórku ii czy grzecznym dzieciaczkiem byłeś i mama nie musiała przekładać przez kolano  :D 

-W dzieciństwie byłem małym rozrabiaką, ale również byłem na swój sposób grzeczniutkim dzieckiem, wiadomo zdarzyło się nie raz dostać przez dupę. Generalnie kochałem samochody, gdzie nie byłem i nie zauważyłem jakiegoś małego samochodzika to był cud dla mojej mamy, gorzej było jak trafiało się naprawdę śliczne cacko na mojej drodze, wtedy potrafiłem beczeć i prosić, żeby mi kupiła i w sumie po dziś dzień zebrałem fajną kolekcję, ale oddałem bratankowi z pokolenia na pokolenie. Uwielbiałem również przeróżne klocki lego, lubiłem to budować, między innymi Bionicle, bądź jakieś maszyny z klocków. 

Rzecz ujmując byłem znośnym i grzecznym dzieckiem, po dziś dzień! :D 

-Kolekcja samochodzików chyba zainteresowanie większości chłopców w dzieciństwie :D Aa, jakim byłeś uczniem w dzieciństwie? 

-W podstawówce miałem niezłe stopnie, ale późniejsze czasy i środowisko obróciło mnie o 180 stopni, po części jestem z tego dumny.

-Najważniejsze, że sam z siebie jesteś dumny ;) Żałujesz jakichś czynów lub czegoś podobnego w swoim życiu? 

-Dużo rzeczy żałuje, których już nie da się naprawić, bo czasu się nie cofnie, ale trzeba żyć dalej i w tym się utwierdzam.

Staram się jak tylko mogę, żeby takich czynów było jak najmniej

-Okej masz może jakieś plany na przyszłość czy raczej uważasz  "co ma być, to będzie"?

-Szczerze powiedziawszy nie mam, wiadomo jakiś tam krótki plan jest, ale co ma być to będzie ;)

-No okej to może teraz parę dziwnych pytań :D Co byś zrobił, gdybyś znał datę swojej śmierci? Czy  może raczej by Cię to nie ruszyło?

-Pewnie bym rozpisał na karteczce plany, które chciałbym wykonać przed śmiercią, m.in. skok na bungie, ze spadochronu, nurkowanie itd. Chciałbym również objechać całą swoją rodzinę, bliskich, zwiedzić mnóstwo krajów... Wiadomo, ruszyło by mnie to, ale bardziej uderzyło, by to w ten sposób, że zabrakłoby mnie moim bliskim, sam śmierci się nie boję. 

-Co byś zrobił, gdyby na świecie było zakażenie i praktycznie wszyscy zmieniliby się w zombi? Walczyłbyś z nimi i wierzył, że gdzieś jest ludzkość czy siedziałbyś w "campie" xD

-Haha, szczerze mówiąc nie miałem takich jazd na bani, ale robiłbym wszystko, żeby przetrwać.

-Gdybyś mógł spędzić czas ze sławną wybraną przez Ciebie osobą to, kogo byś wybrał? Jak byś spędzał czas z tą osobą? 

-Byłby to Arnold Schwarzenegger, zapierdoliłbym z nim ostry trening klaty :beka: 

-Gdybyś wygrał dużą sumę pieniędzy, na co byś je przeznaczył? 

-Na własny biznes, pewnie założył bym firmę i oczywiście część pieniędzy zachował w miejscu niedostępnym dla innych osób.

-Wolisz być biedny i zdrowy wraz z twoją rodziną czy bogaty?

-Biedny i zdrowy, bo to przyjaciół poznaje się w biedzie! ;) 

~~~~

Teraz szybkie pytania i szybkie odpowiedzi 

-Jest coś co robisz nie chętnie i trzeba Cię do tego namawiać?

-Są rzeczy, które robię niechętnie, ale robię, bo trzeba!

- Czego się najbardziej obawiasz? 

-Najbardziej obawiam się, że może mnie zabraknąć bliskim.

-bez czego sobie nie wyobrażasz życia codziennego?

-Nie wyobrażam sobie życia bez blanta! :D

pies czy kot?

Pies

zwiedzanie czy spanie?

Zwiedzanie

miasto czy wieś?

Miasto

Narkotytyty.. czy alko 

Narkotyki

góry czy morze? 

Morze

blok czy dom

Dom

dzień czy noc?

Noc

rodzina czy kariera?

Rodzina

film czy książka?

Film

praca czy szkoła?

Praca

dziewczyna czy kumpel?

Kumpel

klub czy domówka?

Klub

~~~~~~

Dziękuje Ci za wywiad :D na koniec chcesz kogoś pozdrowić lub dodać coś od siebie? 

Również dziękuję za wywiad, był bardzo przyjemny myślę, że to pomoże poznać mnie chociaż w małym procencie. 

Chciałbym pozdrowić Ciebie, oraz wszystkich forumowiczów czytających ten wywiad! Pozdro! :D 

Ja również wszystkich pozdrawiam i dziękuje za uwagę :D Miłego czytania mam nadzieję, że wywiad się spodoba i was zainteresuje.

• Lubię to! 2
  • Super 3

heh1111.png

• Premium
Premium

Zbyt długi wywiad xD A tak na serio to fajny wywiad +++++++++

2091842648_giphy(1)ddd.gif.c163aa58c5d9d

Dzięki za wywiad! Pozdrówki :x 

• Dzięki 1

image.png.2b4505a052c2c95eaf1396f4e04b1be2.png

Zapraszamy na forum StrefaSkilla.pl

Zapraszamy na nasze serwery!

Miła, przyjemna i pozytywna atmosfera!!!

___________________________________________________________________________________
Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Temat Zamknięty.

onDOqcR.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja StrefaSkilla.pl
___________________________________________________________________________________

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines