Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Szybka rekrutacja na Typera - Napisz podanie i zostań typerem ×
Szybka rekrutacja na Redaktora- Napisz podanie i zostań redaktorem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[Zamknięty] Narazie

☢YIP-MAN☂

Recommended Posts

Fajnie było, ale się skończyło przez ostatnie kilka dni zachowanie pewnej osoby przekroczyło skale. Skoro ma się znaczącą rangę na forum powinno się pomagać innym użytkownikom a nie mówić "potem" na dodatek zachowanie tego osobnika na ts jest tragiczne osobnik posiada kompletny brak kultury jego odzywki są dramatyczne na poziomie "Typowego Gimbusa". Gdyby była inna atmosfera oraz bardziej pomocna Administracja byłoby okej, lecz prosząc o jedną rzecz trzeba czekać +-10h? To są chyba jakieś żarty nie będę się dalej rozpisywał Trzymajcie się cześć...

• Lubię to! 1
  • Wrr 1
Przed chwilą, Bad Boy napisał:

Miło było poznać, mam nadzieję, że na ts3 zostaniesz xD

tak na ts zostaje ;) Tam jest ogarnięta Administracja 

• Zasłużony

nigdzie nie ma idealnej administracji ;v wyje*ane sie ma w takie rzeczy ;/ 

Narkaa 

• Super 1

heh1111.png

Obrażałeś Kamila jeszcze że jest jak pół ciebie i że szkoda paliwa marnować na niego bo by uciekał ryjku nie zapominaj. ;) 

• Ha ha 1

Mimo to że początek naszej znajomości nie był zbyt fajny, ja osobiście zawszę wiedziałem że jesteś spoko, tylko po prostu mieliśmy troszkę inne zdania. Powiem Ci tak na Twoim miejscu zorganizowałbym konferencję z Adkiem zebrało by się kilka osób Ci co również mają problem z Tym Panem i myślę że wszystko było by się w stanie wyjaśnić, bo wiem o co i o kogo chodzi. Też jestem zdania że ten Pan z Administracji powinien ponieść konsekwencje wypowiadanych słów na tsie. Każdy widzi i na swój sposób interpretuje jego zachowanie, tylko szkoda że jak ktoś mu się odwdzięczy tym samy to zaraz grozi banem po prostu wykorzystuję swoją rangę. Tak jak napisałem trzeba to obgadać z @AdeK bo sieć idąca i pnąca się tak wysoko w górę nie może tolerować zachowania takiego jakie prezentuje Pan o którym mówimy. Przemyśl, a na daną chwilę no cóż trzymaj się ;)

• Super 1
  • Dzięki 1

Trzymaj się mordko, widzimy się na ts'ie kiedyś :D

• Lubię to! 1

51683570_297088187619242_6675294134867066880_n.jpg.c5e935681b7060de6d8cc2535b0b197c.jpg

Trzymaj się i wracaj do nas jak wszystko się ułoży, będzie nam Ciebie brakować kudłaty :x

• Lubię to! 1

image.png.2b4505a052c2c95eaf1396f4e04b1be2.png

Zapraszamy na forum StrefaSkilla.pl

Zapraszamy na nasze serwery!

Miła, przyjemna i pozytywna atmosfera!!!

Trzymaj się, powodzonka :)

Edited by LandrynCia
  • Super 1
35 minut temu, Kolesiostwo_z_ts'a_1 napisał:

No trzymaj się. Jebać Kamilka elo

ciebie jebac 

Przepraszam za słowa ale no kurwa chłopak odchodzi od nas chcemy go pożegnać a wy jeszcze się tu kłócicie i np takie "jebać kamilka" kurde jak macie coś do niego to na pv lub na ts3 albo  niech jeden poda adres a nie.A wracając do tematu elo mordko nie było idealnie ale źle nie było

1 godzinę temu, glebbie 123 napisał:

ciebie jebac 

A co ty kurwa Kamilek masz na imię? Nie? To spierdalaj

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines