Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Szybka rekrutacja na Typera - Napisz podanie i zostań typerem ×
Szybka rekrutacja na Redaktora- Napisz podanie i zostań redaktorem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!


[Zamknięty] Ciekawostki o Paluchu


Dusia

Recommended Posts

  • Zasłużony

Wypowiedzi Palucha o "rapach YouTuberów"

 

Paluch od dawna należy do artystów najgłośniej krytykujących YouTuberów, którzy zabierają się za rap. Podczas sobotniego koncertu w warszawskiej Proximie raper ponownie wyraził swoją opinię na ten temat, atakując przy okazji Young Multiego.

– Wielu tym kut****zom, którym się wydaje, że mogą z “Minecrafta” przeskoczyć tu i pi****lić: “Ej ziomek, ale ty masz zamkniętą głowę”. Ja mam, k***a, zamkniętą głowę, ty parówo? Naprawdę do mnie gadasz? Włodi dobrze zapytał tego kondoma, który stary raper ma zamkniętą głowę? Który? Chyba żaden. Chociaż tam paru bym znalazł, ale k***a gościu – zamknij p***ępowiedział ze sceny Paluch.

Zdaniem Palucha internetowi twórcy związani z grami wideo “idą” w rap wyłącznie dla pieniędzy.  To nie ma nic wspólnego z hip-hopem. To są typy, które wpi***ją się tutaj przez modę. Cały ich odbiorca to jest odbiorca gier. Oni nie zostaną tu dłużej niż ich idol, który gra w te gierki i oni to oglądają. On pewnie zostanie, bo smród będzie się za nim ciągnął. Wielu kasztanów powie: “Ej, wy macie zamknięte głowy”. Gówno prawda, 10 lat temu robiłem newschool – skomentował.

~~~~

Tak jak podkreślaliśmy wczoraj, Paluch od dawna krytykuje zjawisko rapujących YouTuberów. W ubiegłorocznym wywiadzie dla Popkillera artysta mówił: – Uważam, ze YouTuberzy przebierają się za raperów, bo teraz jest moda. Wcześniej była moda na granie albo kręcenie, jak zrobić 50 rodzajów jajecznicy. Teraz obcięli zarobki z YouTube’a i muszą iść w coś innego. Przykre jest tylko to, że takie akcje są wspierane przez raperów, którzy mają już trochę większy staż i dla mnie to sranie we własne gniazdo, ale co zrobić. Nie trawię ich wszystkich razem. Nie słyszałem jeszcze czegoś ciekawego, oryginalnego od jakiegoś YouTubera.

Teraz artysta przypomina, że krytykowanie internetowych twórców zajmujących się rapem, nie jest dla niego żadną nowością. – Mam niezłą beczkę z burzy, która jest w internetach, bo na wielu koncertach cisnę kasztanom ze sceny, ale akurat teraz ktoś nagrał i wrzucił do sieci. Pozdrawiam was YouTuberzy i inni vlogerzy, którzy teraz tasują się nad faktem, że pi***lę działalność niektórych raperów. Zawsze to mówiłem. J***ć, szczerze j***ać tych atencyjnych parówczak

~~~~

 

Parę ciekawostek 

 

Paluch, a właściwie Łukasz Paluszak, przyszedł na świat w Poznaniu 1 października 1985 roku. Jest polskim raperem. Był członkiem zespołu Aifam. Współtworzy artystyczny kolektyw DIIL Gang oraz popularne trio Syntetyczna Mafia. Od 2004 roku prowadzi jednak solową działalność artystyczną.

 

-Paluch współpracował z takimi jak Borixon, Buczer, Bosski Roman, Firma, Kaczor, Hemp Gru, Kajman, Kali, Lukasyno, Kobra, Miuosh, Onar, Mrokas, O.S.T.R., Shellerini, PTP, Slums Attack, Sobota, Quebonafide, Tau oraz WSRH.

-Poza działalnością artystyczną Paluch prowadzi popularną wytwórnię płytową B.O.R. Records.

-Jego albumy rozeszły się w nakładzie ponad 260 tys. egzemplarzy na terenie Polski, co tym samym dało mu 5. miejsce na liście najlepiej sprzedających się wykonawców muzyki rap w Polsce.

 

Parę cytatów Palucha

(…) ja mimo wszystko traktuję rap jako muzykę podziemną. Zauważam na koncertach dużo nowych odbiorców i sezonowców, którzy krzywią się przy każdym rzuconym przekleństwie ze sceny. Dziwne się to wszystko robi. Rap staje się popem, nie tylko przez to, że jest popularny, ale także przez to, że raperzy częściej wcielają się w rolę piosenkarzy i wokalistów niż… raperów. Większość z nich jest wykonawcami z wykreowanym wizerunkiem.”

 

Podstawową kwestią jest to, że my zarabiamy w złotówkach, a koledzy z Francji i Niemiec w euro. Tego nie przeskoczymy nigdy. Wiem, jaka dzieli nas przepaść. Polscy raperzy nie są biedni jak na polskie warunki, ale jeśli chcemy się porównywać do Francuzów, to zawsze będziemy wypadać blado.”

 

„Obecnie czekamy na trzecie pokolenie raperów z Poznania i na razie nie możemy się doczekać.”

 

 

 

Źródło

  • Lubię to! 2
  • Super 2

heh1111.png

Link to comment

Paluch jako artysta można powiedzieć, że jest już małą legendą Polskiego rapu. Osobiście niektóre piosenki są moim zdaniem kocur, ale niektóre są takie średnie.

Osobiście jedną z lepszych jest CARDIO no i dueciki z szpakiem;f

Link to comment

___________________________________________________________________________________
Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Temat Zamknięty.

onDOqcR.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja StrefaSkilla.pl
___________________________________________________________________________________

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines