Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Szybka rekrutacja na Typera - Napisz podanie i zostań typerem ×
Szybka rekrutacja na Redaktora- Napisz podanie i zostań redaktorem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

Pod Ostrzałem #12 Jasiek

Dusia

Recommended Posts

• Zasłużony

aBNJBCG.png

Witam w kolejnej serii pt. "Pod Ostrzałem"

Dziś na naszym celowniku znalazł się członek UBT @Jasiek

Oto opinia użytkowników naszego forum jego temat--> 

:2pistolety::2pistolety::2pistolety:

Anonim użytkownika nr. 1: --> Dowciapny typek, od samego początku mnie zrazil do siebie. Za duzo nie mogę o nim powiedzieć. 

Anonim użytkownika nr. 2: -->Nie myślę.

Anonim użytkownika nr. 3: -->Hmm nie znam go, alee wiem że cały czas mnie zabija na DD2 :C

Anonim użytkownika nr. 4: -->W sumie to to nie znam xD

Anonim użytkownika nr. 5: -->hmm co tu o jasku mogę powiedzieć debil haha 

Anonim użytkownika nr. 6: -->Hejka. Kojarzę Go bardzo dobrze ze skilluje, więc się wypowiem. Wydaje się całkiem pozytywnym graczem, uczciwym oraz pomocnym. Myślę, że nadaje się na obecną rangę. Chyba tyle :)

Anonim użytkownika nr. 7: -->Hejka, super gościu, fajne poczucie humoru,miły, sympatyczny :D

Anonim użytkownika nr. 8: --> Spoko gość, pomocny i zaradny chłopak

Anonim użytkownika nr. 9: --> Nie znam go zbyt dobrze, lecz po tym na ile go do tej pory poznałem wydaje się spoko gościem wartym zaufania :arrow-right-min:

Anonim użytkownika nr. 10: --> Jasiek to  zarozumiały Grubas :D hehehe :D Tak po za tym to spoko Mordeczka mam z nim  stały kontakt jak i  steam  tak i Facebook. Jednym  słowem  Psiapsiulki jesteśmy :D hahhaha 

Anonim użytkownika nr. 11: --> Jasiek fajny chłopak dobrze wykonuję  sprawy związane z UBT nic ująć nic dodać  

Anonim użytkownika nr. 12: --> nie powiem :$ 

Anonim użytkownika nr. 13: --> Znam Jaśka z poprzedniej sieci, o ile pamiętam sprawował tam rolę Admina, nie było z nim problemów. Chłopak kulturalny, uprzejmy, wykonuje swoją robotę tak jak być powinno. Nie mam do niego żadnych zarzutów.

Anonim użytkownika nr. 14: --> Uważam, że jest on ogarniętą miłą osobą  z dobrym poczuciem humoru :D 

Anonim użytkownika nr. 15: --> Jasiek to bardzo pro bot w ta gierkę i całkiem dobrze spisuje się na swojej posadzie jako UBT. 

• Lubię to! 2
  • Super 2

heh1111.png

No, no :D 

image.png.2b4505a052c2c95eaf1396f4e04b1be2.png

Zapraszamy na forum StrefaSkilla.pl

Zapraszamy na nasze serwery!

Miła, przyjemna i pozytywna atmosfera!!!

Moja opinia na ten temat jest taka, że nie jest to złe, ale nie jest to też najlepsze.

Po co wstawiasz tutaj teksty, które nic do tematu nie wnoszą? 

14 minut temu, Dusia napisał:

Anonim użytkownika nr. 2: -->Nie myślę

14 minut temu, Dusia napisał:

Co do estetyki i gramatyki to jest źle. Zdania zaczynają się małymi literami, a w niektórych miejscach brakuje przecinków.

18 minut temu, Dusia napisał:

19 minut temu, Dusia napisał:

Anonim użytkownika nr. 5: -->hmm co tu o jasku mogę powiedzieć debil haha 

19 minut temu, Dusia napisał:

Anonim użytkownika nr. 14: --> Uważam, że jest on ogarniętą miłą osobą  z dobrym poczuciem humoru :D 

Nie bierz tego jako hejt, ale jako wskazówki do następnych prac. Trzymaj plusa na zachętę.

• Dzięki 1
  • Zasłużony

@drimo o to chodzi, że się wstawia to, co ludzie myślą jakieś teksty "nie powiem" "nie myślę" nie są bez powodu tak napisane raczej cnie ;p Jak ktoś nie chce żbey jego opinia była opublikowana to piszą żeby tego nie wstawiać czy coś w tym stylu ;) Aa co do błędów to joo,, sorry nie sprawdzałam we wszystkich wypowiedziach błędów.

heh1111.png

• Marves locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines