Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
[COD 201] Odbierz darmowego VIP'a! ×
Szybka rekrutacja na Grafika - Napisz podanie i zostań grafikiem! ×
Miss/Mister Lato! ×
Turniej w Chińczyka Edycja 3 - Zapisy!! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[PROPOZYCJA] - Urodziny Strefowiczów

Hana_Montana

Recommended Posts

• Junior Admin
Junior Admin

Jaką masz propozycje?: Żeby urodziny strefowiczów przenieś dla redakcji, ponieważ tematy nie są, dodawane systematyczne ostatni raz temat był dodany we wtorek, a redakcja na pewno by miała czas, żeby wstawiać urodziny strefowiczów, a mod chyba ma ważniejsze zajęcia.
Screenshot/Nagranie/Przykład:  image.thumb.png.cc9dd4a4923314f39bc898722b776160.png

• Lubię to! 2

dw.gif

• Użytkowniczka

Dobry pomysł jestem na tak :) 

• Lubię to! 1

:heart:amelia.gif.8535766efe5ade6f890607925e67a3ff.gif:heart:

• Premium
Premium

Dobre dobre. 
Na małe TAK 

• Lubię to! 1

M4TEO.gif.bd326fd0573c9c128bb1f832fc68140b.gif.abaafa532586e45fe79bd650a861039c.gif

• Torfowisko

A z jakiej strony tematy ma dodawać redakcja? Skoro brakuje ci obowiązków, to zawsze możesz odświeżyć niektóre działy w redakcji, które już od dłuższego czasu stoją puste (m.in. wywiady) Proponuje na początek zająć się lepiej redakcją, a później dokładać sobie jeszcze więcej obowiązków. A To ze tematy nie są dodawane dodawane systematycznie, jest winą moderatora który po prostu nie wykonuje swoich obowiązków jak powinien. Urodzinami tak jak i lottem zajmowała się odkąd pamiętam moderacja i jestem za tym by tak zostało. 

image.png.fb419abfdfc8534cf592e9d47043f340.png

• Administrator
Administrator

Dla mnie może tak być. Obojętne mi to czy moderatorzy się bedą tym zajmować czy redaktorzy. 

Czasami jak urodziny ma jedna osoba na forum ( która odwiedziła strone w 2k19-2k20roku ), to nie ma sensu nawet dodawać czegoś takiego. Tak właśnie było w tym tygodniu. W środe nie miałem czasu dodać nowego tematu (wróciłem późno z pracy, a cukierek był na urlopie, to tematy dodawałem sam przez ostatni tydzień), a wczoraj urodziny obchodziła jedna osoba która forum odwiedziła ponad rok temu. Więc uznałem, że lepiej będzie dodać nowy temat dzisiaj po północy gdzie będzie więcej użytkowników którzy obchodzą swoje święto ;) ..Także nie opierdzielamy się, ale tak jak wspomniałem wcześniej nie widzę sensu żeby pisać nowy temat na jedną osobę która była aktywna dwa lata temu na forum.  Co da napisany nowy temat z urodzinami skoro "oznaczona" osoba i tak go nie przeczyta, bo nie odwiedza w ogóle forum. Spójrzcie na to też od tej strony :D .

• Lubię to! 1

spacer.pngspacer.png

• Stały Bywalec

Jestem na tak

ExVS-EuWYBE4qax.thumb.jpg.3db2019bb9fc1c60983c287bef45c9de.jpg

• Junior Admin T
Junior Admin T

Jeżeli moderatorzy nie mają nic przeciwko jestem za.

Pozdrawiam Sławomir Mentzen.

• Użytkownik

Urodziny strefowiczów były od zawsze wstawiane przez moderatorów. Jednak patrząc z perspektywy redaktora, lepiej aby redakcja wstawiała takie tematy niż Moderacja. Każdy codziennie wstawia posty w redakcji typu: Pytanie dnia, żarty, fakty, więc wsm nie miałbym nic przeciwko, aby przenieść temat do naszego działu.  

W dniu 11.11.2022 o 21:17, Krip napisał:

Czasami jak urodziny ma jedna osoba na forum ( która odwiedziła strone w 2k19-2k20roku ), to nie ma sensu nawet dodawać czegoś takiego

Mogę się z tym zgodzić po części, ale no wiadomo urodziny to urodziny więc warto też wspomnić kogoś i złożyć tym osobom sto lat.

@ Andrzej.  @ Dusia

• Lubię to! 1

Przechwytywanie.PNG.4243bd5397051c24a49199d872dc6eb3.PNG

• Użytkownik

i tak nikogo nie obchodzi ten dzial Xd 

na nie

@ Drako czyli nie mam prawa sie wypowiadac jako uzytkownik?

zobacz na wypowiedz tego m4teo i pawelszmit im tez daj notke

Edited by vanisz
  • WTF 1

naura

vanish.jpg.142a29ac8ccb1fc7bb7e6fecaddb697e.jpg.843fb23fd9e13bfa672d70ea6d7130c1.jpg

• 4 weeks later...
  • Zasłużony

@ Krip Czy urodziny obchodzi jeden użytkownik czy X i czy był na forum rok temu czy miesiąc temu to nie ma znaczenia, dla każdego codziennie powinny być wstawiane tematy.

@ Moderator  Jeżeli widzicie, że danego moderatora nie ma od X godzin na forum i uważacie że już nie wbije napisać tego tematu to napiszcie za niego, tak samo gdy widzicie, że tematy nie są wsatwiane od X dni

A redakcja ma wystarczająco pracy (a jeżeli nie to można coś nowego dołożyć  @ Redaktor ) i życzonka fajnie jak wstawia wyższa ranga funkcyjna taka jak właśnie moderator.

• Lubię to! 2
  • Super 1

heh1111.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines