Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
[COD 201] Odbierz darmowego VIP'a! ×
Szybka rekrutacja na Grafika - Napisz podanie i zostań grafikiem! ×
Miss/Mister Lato! ×
Turniej w Chińczyka Edycja 3 - Zapisy!! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[MODERATOR] - DANIELZOOSS

DANIELZOOSS

Recommended Posts

1. Imię: Daniel
2. Wiek: 28 lat
3. Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum: od 3-7h w ciągu dnia, wiadomo niekiedy może coś wypaść, zwolnić się, będę starał się na pewno zmieścić w podanych ramach czasowych.
4. Co chciałbyś zmienić: Brak - zgłaszam się do sprzątania na forum, a co przyniesie przyszłość to się zobaczy, pomysły przychodzą z czasem.   

5. W czym chciałbyś pomóc: Będę starał się utrzymać porządek oraz kulturę jaka obecnie panuje na forum. Będę starał się jako Moderator szukać błędów w tematach, no i oczywiście poprawiać, oraz oczywiście w przypadku urlopu innych moderatorów, będę starał się przejąć ich zadania do momentu gdy z urlopu nie wrócą.

6. Dlaczego akurat ty: Nie będę w tym punkcie sobie schlebiał i przypisywał plusów z kosmosu, po prostu znam swoją wartość i wiem, że przydam się jak nikt inny. Generalnie nigdy nie planowałem posiadania jakiejkolwiek rangi na tym forum, nadto bym powiedział, że na żadnym forum o tematyce CS'a. Dawno z tym skończyłem. W 1.6 nie gram regularnie od kilku lat, nic mnie praktycznie z tym nie łączy, po co miałbym w czymś takim przebierać? Zgłosiłem się prywatnie by postawić wszystko na nogi, jednak mimo iż mam w tym gigantyczną wiedzę, nie chciałem do tego już nigdy wracać. Nie chciałem mieć żadnych innych rang ani brać większego udziału w życiu forum. Swoją obecność na tej sieci traktuję jako wolontariat, zgłosiłem się by pomóc.
7. Staż na forum: 7 Lat ale na poprzedniej sieci nie u was.
8. Czy byłeś już kiedyś Moderatorem: Tak pełniłem kilkakrotnie, miałem dosyć spory zasób tego, na poprzedniej sieci. Moderator nie jest dla mnie niczym obcym, również nic trudnego. Chociaż wiadomo, że człowiek całe życie się uczy, więc pewnie warto będzie spróbować kolejny raz, kontakt z ludźmi to coś fajnego, poznawanie, pilnowanie. Ogólnie każdy powinien próbować! Uczmy się.

Edited by DANIELZOOSS
  • WTF 1
  • Sponsor
SPONSOR

+ wiek
+ doświadczenie
- wydaje mi się, że nikt Cie nie zna
- nowe konto (masz tylko 3 posty)
- 14 minut czasu online, gdzie wymagane jest 10 dni
- konto pod podanie

W dniu dzisiejszym jestem na NIE.

• Dzięki 1
  • Użytkownik

Podanie ładnie napisane, wszystko fajnie i w ogóle, ale jestem na nie

Staż na forum -

Konto pod podanie -

Nie jestes znaną osobą na tym forum, gl

• Dzięki 1
  • Stały Bywalec

na NIE

- konto pod podanie

- brak pomysłów na robienie czegokolwiek w moderacji

- Nikt Cię nie zna, daj się poznać :)

+ wiek

+ doświadczenie

• Dzięki 1

ExVS-EuWYBE4qax.thumb.jpg.3db2019bb9fc1c60983c287bef45c9de.jpg

• Użytkownik

To podanie to chyba żart :P 

Wymagania:

Minimalnie 18 lat,

10 dni online,

Minimalnie 300 postów,

Rozpoznawalność oraz aktywność,

Znajomość ortografii i zasad pisowni,

Wysoka kultura osobista,

Brak ostrzeżeń na koncie.

Z powyższych wymagań spełniasz chyba znajomość ortografii. na nie. 

• Dzięki 1
  • Użytkownik

Wymagania się kłaniają, nikt o zdrowych zmysłach tego nie przyjmie.

• Dzięki 1

image.png.99ec0a80bfee576449bc27cddd31c6e3.png

:poggies:

• Użytkownik

@ Drako tymczasem Trivor: Ta? To pa tera:tf:

Niestety nie znam Pana, więc zdziwiłem się co tu robi Pańskie podanie.

Kolega wyżej wspomniał o wymaganiach, po coś muszą być, prawda? Nie przyjmą nikogo na egzamin np. na prawo jazdy kto nie ukończył wykładów i 30 godzin jazdy. Wracając do tematu, napisał Pan, że MOŻE poświęcić tyle i tyle czasu na forum, ale nie widziałem Pana szczerze w żadnym temacie - liczba postów i minut chyba to wyjaśniają. Cieszę się że jest Pan ambitną osobą, ale na pisanie takiego podania troszkę za wcześnie. Na początek proponowałbym zacząć od przywitania się na forum i ewentualnego czatowania na naszym forumowym czacie. 

Pozdrawiam cieplutko.

Edited by Dumbik
  • Dzięki 1
  • Ha ha 1
  • Premium
Premium

Na NIE

- Nikt cie nie zna

-Aktywność

-Dni na forum

-Konto pod podanie

• Dzięki 1

M4TEO.gif.bd326fd0573c9c128bb1f832fc68140b.gif.abaafa532586e45fe79bd650a861039c.gif

• Użytkownik

Powiem tak. Podanie jest okej, widać że rozpisane tj. powinno być, ale na każdej sieci są wymagania

image.png.31bfc23a4f45b3e683b2295ed3a3f723.png

To nie jest tak jak przy składaniu podania o pracę, że ktoś nowy, sprawdzi się go na rozmowie i będzie git przyjęty. Na forum musisz się bardziej poznać, po udzielać się np. na naszym czat boxie i nawet zainteresować się innymi kącikami, żeby przynajmniej było coś o tobie wiadomo. To jest największy minus, który podważa moją ocenę na negatywną.

Daj się poznać innym i będzie git. Powodzenia

• Dzięki 1

Przechwytywanie.PNG.4243bd5397051c24a49199d872dc6eb3.PNG

• Junior Admin T
Junior Admin T

- nowe konto

- brak spełnionych wymagań 

- zerowa rozpoznawalność na forum 

- tak naprawdę jesteś randomową osobą 

• Dzięki 1

Pozdrawiam Sławomir Mentzen.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines