Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Szybka rekrutacja na Grafika - Napisz podanie i zostań grafikiem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[SKARGA] - iMm*3r4

Kacperek pożeracz odbytów

Recommended Posts

• Użytkownik

1. Twój nick: Kacperek Pożeracz Odbytów
2. Nick oskarżonego: iMm*3r4 
3. IP/SID oskarżonego:
4. Data i czas zdarzenia: przed chwilą
5. Powód skargi: 
6. Opis sytuacji: Najzwyczajniej w świecie przegrałem rundę i zostałem za to nazwany przez owego admina durniem. Odpisałem mu na jego własnym poziomie "Nie zesraj się pizdo"  za co dostałem bana. Ban jest, krótki jednak chodzi tutaj o hipokryzję i krótkie przyrodzenie admina  - w momencie, w którym sam mnie sprowokował mógłby zachować resztki godności i honoru i przynajmniej z bomby nie banować. Ban trwa godzinę ale o tej porze jest równoznaczny z zakończeniem mojej rozgrywki na dzisiaj. Królewicz sam sobie bana nie dał, równi i równiejsi PDW

7. Dowody (SSy/Demko/Świadkowie): image.thumb.png.bd69b1a88515346a07cbb0f95b924f1f.png

Edited by Kacperek pożeracz odbytów
  • Ha ha 2
  • Użytkownik

duren = jest to obraza zartobliwa

pizda = to juz konkretniej ,co tu pisac rozpedzil sie to polecial na 5 min

• WTF 1
  • Użytkownik
9 godzin temu, iMm*3r4 napisał:

duren = jest to obraza zartobliwa

pizda = to juz konkretniej ,co tu pisac rozpedzil sie to polecial na 5 min

No to chyba pora regulamin zaktualizować, niech admin imm3r4 rozpisze nam, które obraźliwe słowa są dla niego żartobliwe, a które rzeczywiście obraźliwe.  Pierwszy raz Cię wczoraj na oczy zobaczyłem, kolegami nie jesteśmy, więc zgodnie z ogólnie przyjętą definicją słowa dureń obraziłeś mnie tak samo jak ja i Ciebie. Definicję słowa dureń możesz z łatwością znaleźć w internecie, rozumiem że myślenie Ci nie idzie, ale z google chyba potrafisz korzystać?

Edited by Kacperek pożeracz odbytów
  • Lubię to! 1
  • Ha ha 1

@ iMm*3r4  obraza to obraza, nawet jeśli żartobliwa. Chociaż w sumie nie do końca skoro gracz napisał skargę. Ludzie są różni i jak niektórzy by machnęli ręką na taką odzywkę tak druga część Ci na to odpowie. 

Z racji, że to pierwsza przyjęta skarga na admina to tym razem kończy się na upomnieniu słownym tym bardziej, że nawet po tym co na forum zaprezentowaliście to godni siebie jesteście.

• Lubię to! 2
  • Przykro mi 1
  • WTF 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines