Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
[COD 201] Odbierz darmowego VIP'a! ×
Szybka rekrutacja na Grafika - Napisz podanie i zostań grafikiem! ×
Miss/Mister Lato! ×
Turniej w Chińczyka Edycja 3 - Zapisy!! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ADMIN DD2 #1] - KakaKola.`

Erev.'

Recommended Posts

• Użytkownik

1.  Nick: KakaKola.`
 2.  Wiek: 29
 3.  Posiadasz Admina na innej sieci/serwerze?[Tak/Nie]: Nie
 4.  Doświadczenie z amx[1-10]: 7/8, ale jednak bliżej 7.
 5.  Czas spędzony na serwerze (link do GT):  https://www.gametracker.com/player/KakaKola.`/54.38.58.82:27015/
 6.  BanID(https://banid.pl/): https://banid.pl/kto?to=0:1:602510603
 7.  Steam ID:0:1:602510603
 8.  Profil do konta Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199165286935/
 9.  Obowiązkowa składka[11.07zl][Tak/Nie]: Bez problemu - 10 każdego miesiąca mogę wpłacać :)
10. Sprawny mikrofon[Tak/Nie]: Tak.
11. Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie?: Moje drugie podejście do admina tutaj. Cóż mogę powiedzieć... Gram na Strefie już od dluższego czasu ( ostatnio miałem kilka dni przerwy, bo padł mi laptop i musiałem kupić drugi) i nigdy nie było tu ze mną problemów - czy to w kwestii banów czy kultury. Wiadomo czasami gdzieś się jakąś kur*ą rzuci xD Generalnie wiem, że ekipa adminów jakiś czas temu była spora i obecnie paru z nich odpadło. Jest ich mniej, ale jak wiemy nie liczy się ilość, a jakość.... Jednak jako, że ja gram w 90% nocami to czasami brakuje na tygodniu jakiegoś admina  - dlatego oto jestem jako dodatkowa para rąk do pracy :) Na forum może nie mam nabite na siłe spędzonego czasu czy postów/komentarzy, bo jak mam bez sensu i na siłę komentować to wolę wcale. Jeśli mam siebie opisać  w trzech słowach to: bezkonflliktowy,  beztalencie do tej gry i niepoprawny introwertyk. 
12. Kontakt: Steam
13. Zapoznałeś się z wymaganiami na Administratora serwera i spełniasz je w 100%?[Tak/Nie]: Tak.

@ Vashka  pozwolę sobie odpowiedź na Twoje zarzuty, że rzekomo wyśmiałem czyjąś wypowiedź - zwykły missclick na powrocie z pracy czytałem i gdzieś mi się kliknęło, rzecz ludzka. Zauważ, że innych odpowiedzi nieprzychylnych nie "wyśmiewałem" :) Zostało poprawione, a @ M4TEO , jeśli to uraziło to przepraszam.

Co do forum... Może zabrzmi zarozumiale, ale tak jak mówiłem - nie będę na siłę czegoś robić i udawać, że to w moim stylu i nabijać tylko po to, żeby mieć statystyki. Komentuję to co akurat w jakiś sposób lubię. Przywitałem się przychodząc tutaj, teraz jeśli udzielam się na forum to w kwestiach, które mnie interesują i tyle. Gdybym robił inaczej to kłóciłoby się to z moim wewnętrznym ja ;)

Edited by KakaKola.`
  • Super 1
  • Premium
Premium

48 minut temu, KakaKola.` napisał:

nigdy nie było tu ze mną problemów - czy to w kwestii banów czy kultury.

https://banycs.strefaskilla.pl/ban_list.php?bid=1644

Wypowiedz się proszę @ Krip   jeśli pamiętasz to zajście bo tu kolega mówi, że bezproblemowy jest.

Myślę, że za pojedynczą zabłąkaną k***ę by Ci Krip 30 min nie wlepił.

Edited by Vashka
  • Lubię to! 1
  • Ha ha 1

1689091415_undefined-Imgur(1).gif.b5364a1feca939e5f68e97fc3b4adb1f.gif

• Drako changed the title to [ADMIN DD2 #1] - KakaKola.`
  • Stały Bywalec

Hmm no to tak:

+ Wiek

+ Mikrofon

+ STEAM

- Rzadko Cię widzę

Jestem za okresem próbnym.

• Super 1

ExVS-EuWYBE4qax.thumb.jpg.3db2019bb9fc1c60983c287bef45c9de.jpg

• Użytkownik

gt = + / - / srednie

steam +

- nie kojarze

-maly wybryk byl

= mysle ze za szybko na podanko

• Lubię to! 1
  • Użytkownik

Za okresem próbnym jeśli wyjaśni się banik za kulturę od @ Krip  oraz poprawisz GT

Na plusy:

Steam

Na minusy:

Mało grasz, masz czas po 1.20h po 2h ale grasz pare dni i przerwa klika dni

Daj się poznać Graczom oraz Nam (Administracji)

Oraz no ten banik za kulturę 

191716117_snpnpss.jpg

• Administrator
Administrator

Dokładnej "przyczyny" bana nie pamiętam tak szczerze, ale wiem też jedno, że bez powodu nie daję graczom odpocząć od serwera, bo osobiście mi również zdarzy rzucić się jakąś ku*** lub innym bluzgiem przy dawaniu info po śmierci.  I za to jeszcze nigdy nikogo nie zbanowałem, więc reasumując powód musiałem jakiś mieć, że ci wlepiłem banicję.

Także tutaj wydaję mi się, że sprawa sięga gdzieś głębiej i musiałeś po prostu kogoś bezpośrednio obrazić bądź urazić. Niestety jesteśmy tylko ludźmi i wszystkiego nikt nie jest w stanie zapamiętać tak też mam w tym przypadku. Ban jest z przed ponad miesiąca i próbowałem sobie przypomnieć jakiekolwiek zajście, ale cóż = bezskutecznie. Może akurat to była jednorazowa sytuacja i po otrzymaniu bana więcej takich sytuacji nie było. A pewnie tak było jak piszę, bo po banie ode mnie w późniejszym czasie nie otrzymałeś już żadnego bana. 

Widywałem cię nie raz na serwerze. Jest to twoje drugie podejście po ostatnim odrzuceniu podania także musi ci jednak jako tako zależeć na tej posadzie. Z tego co widzę, to zakupiłeś nawet steama po ostatnim odrzuceniu podania także tak jak pisałem wcześniej jakoś musi ci zależeć na tym adminie. 

Ode mnie małe tak i jestem za okresem próbnym ;)

• Lubię to! 2
  • Super 1

spacer.pngspacer.png

• Admin CS 1.6 ONLY DD2

Na nie.

+/- gt 

+Wiek 

+ Steam 

Mało grasz,a jak grasz i cię widzę to nie zgłaszasz na u@, pograj dłużej i wtedy złóż podanie 💪

• Premium
Premium

Na nie.

-gt

+wiek

+/- Steam

- konfliktowosc

• Lubię to! 1

M4TEO.gif.bd326fd0573c9c128bb1f832fc68140b.gif.abaafa532586e45fe79bd650a861039c.gif

• Premium
Premium

Po opinii Krip'a mogę coś więcej napisać.

Ważna jest zarówno aktywność na forum jak i w grze a u Ciebie forum leży.Napisałeś, że nie będziesz nabijał postów na siłę, ale Twoja aktywność praktycznie tylko opiera się na obstawianiu meczy odkąd założyłeś tu konto.Nie widzę tu jakiejś chęci albo nawet zapewnienia o poprawie.Dodatkowo aktywność 29.10- 28.11 zerowa.Teraz pod podanie coś się ruszyło więc

Forum na minus.

Ban od Kripa gdzie to jeden z najspokojniejszych adminów na only dd2 pół godzinny za brak kultury.

Kultura na minus.

Dodatkowo myślę, że powinieneś z pokorą znieść opinie innych a nie wyśmiewać( w reakcji ) czyjeś zdanie czyt. komentarz @ M4TEO

Jestem na Nie 

@ KakaKola.`  Ale nikt Cię nie zmusza do "nabijania postów" chodzi tylko o wsparcie forum i serwerów.Przykład: głosując na serwery robisz posty a przy okazji dostajesz pnkt. reputacji na ten moment 12 serwerów to 12 repki i 12 postów.Jak robisz to często to już całkiiem czad.Nie wiele trzeba, żeby pokazać tą aktywność a to już coś, bo pomagasz serwerowni i jesteś aktywny na forum.Miło zrobić coś dla innych a nie tylko to, co lubisz.Ale jak się macie kłócić z Twoim wewnętrznym Ja o to forum to nie wiem :facepalm:

Ten missclick też dla mnie takie sobie wytłumaczenie bo i na tel i na kompie zobacz gdzie lajk a gdzie "uśmieszek" jedno po jednej a drugie po drugiej stronie to musisz mieć serio palca z tourett'em, że Ci się lajk ze śmiechem myli.

Popraw forum, pogłosuj trochę na serwy i ustabilizuj GT wtedy będę na tak.

Póki co niestety na Nie 

Edited by Vashka
  • Lubię to! 1

1689091415_undefined-Imgur(1).gif.b5364a1feca939e5f68e97fc3b4adb1f.gif

• Użytkownik

Ja jestem za okresem próbnym. 

Kulturę poprawi ;)
Ja akurat często widzę jak gra, jest stałym graczem i nie miałem z nim problemu nigdy.

+Wiek

+Steam

+/-  GT, ale każdy ma życie prywatne, byle by minimalne wyrabiał.

Edited by paeel
  • Dzięki 1

No i to by było na tyle..  :peepoLeave:

Ustabilizuj GT, pokaż, że potrafisz systematycznie wyrobić chociaż normę admina. (6h/ tyg). Na razie odrzucam.

• Przykro mi 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines