Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Szybka rekrutacja na Typera - Napisz podanie i zostań typerem ×
Szybka rekrutacja na Redaktora- Napisz podanie i zostań redaktorem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

Pod Ostrzałem #14 LandrynCia

Dusia

Recommended Posts

• Zasłużony

aBNJBCG.png

Witam w kolejnej serii pt. "Pod Ostrzałem

Dziś na naszym celowniku znalazła się opiekunka only awp @LandrynCia

Oto opinia paru użytkowników na jej temat:-->

Anonim użytkownika nr. 1: -->Nie znam jej za bardzo, ale wydaje się bardzo miła i sympatyczna Dziewczyna ;)

Anonim użytkownika nr. 2: --> Landryncia jest fajną i miłą osobą pomocną i znaną można powiedzieć ze z niej jest tu taka celebrytką jest najlepszym moderatorem czeatbox.

Anonim użytkownika nr. 3: --> Jest bardzo miła i uczciwa oczywiście ja ją lubię :) bardzo fajna kobitka.

Anonim użytkownika nr. 4: --> Nie znam jej  :) Ale wydaję się być spoczko ^^

Anonim użytkownika nr. 5: --> Ciężko jest mi wypowiadać się o osobie, z którą prawie nie mam do czynienia, ale wydaję się być miłą osobą ;)

Anonim użytkownika nr. 6: --> Luba Dyla, cukierkowa i słodka. Bardzo pomocna, ma poczucie humoru, fajnie się z nią pisze, no-life na AWP serwerze haha  Blondi. 

Anonim użytkownika nr. 7: -->Super kobieta miła sympatyczna umie pomagać jest otwarta na nowe znajomości zawsze jest pogodna, śliczna ;-) lubię Landryncie jest ok fajnie że jest ;-). 

Anonim użytkownika nr. 8: --> Wsm jest spoko :) 

Anonim użytkownika nr. 9: -->Ewka to największy agresor na sieci :D zawsze bije krzesełkiem XD  ?

Anonim użytkownika nr. 10: --> Myślę, że sprawia ona osobę miłą i sympatyczna.

Anonim użytkownika nr. 11: -->Miła, spokojna, opanowana, trochę się czasem z nią przekomarzam, ale wydaję mi się że oboje wiemy że to żarty :) 

Anonim użytkownika nr. 12: -->Nie znam jej jakoś szczególnie, ale wydaje się być mila i sympatyczną kobieta. Jest ładna to na pewno. Zawsze pomocna, kulturalna. Stroni od wszelkich konfliktów.

Anonim użytkownika nr. 13: --> Jest naprawdę miłą osobą, z którą można popisać na czatboxie i na serwerze też czasem coś pykniemy. 

Anonim użytkownika nr. 14: --> Ma fajne blond włosy i sexy dupeczkę. Lubię gdy zadziera nosa, podejrzewam, że jest dobra w łóżku.

Anonim użytkownika nr. 15: --> Myślę, że jest miłą (zazwyczaj) i aktywną osobą na forum :) 

Edited by ♥ Dusia ⚝
  • Lubię to! 3
  • Super 3

heh1111.png

xD

Dobra robota łap + :)

Edited by NaturalnY
  • Lubię to! 1
  • Dzięki 1

sygna.gif.88676c7876784b1787c5fc8e2b23ab73.gif                                 

Dziękuję Wszystkim za te miłe słowa, nie wiedziałam, że będzie Was tak dużo :o Strasznie mi miło ?

• Super 2
  • Marves locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines