Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
[COD 201] Odbierz darmowego VIP'a! ×
Szybka rekrutacja na Grafika - Napisz podanie i zostań grafikiem! ×
Miss/Mister Lato! ×
Turniej w Chińczyka Edycja 3 - Zapisy!! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[REDAKTOR] - Dziuba

Dziubaa1337

Recommended Posts

• Użytkownik

Nick: Dziuba 
Imię: Jakub
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: miniumum 1h
Opisz siebie: Jakub 15 lat mieszkam w Koszalinie zainteresowania to pilka nozna/ komputer 
Dlaczego akurat Ty?: Poniewaz co nie cos potrafie bylem na jednej z serwerowi Moderatorem
Doświadczenie: Bylem moderatorem na forum innej sieci 
Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 8
Przykładowy wywiad/artykuł: Oto z kad bralem ciekawostki https://sklep-psiakosc.pl/pl/n/10-ciekawostek-o-psach%2C-o-ktorych-nie-mialasmiales-pojecia/104

Myślisz, że wiesz wszystko o psach? Zobacz, czy znasz te fakty!

Psy potrafią zrozumieć nawet do 250 słów i gestów.

Pies potrafi zlokalizować źródło dźwięku w ciągu zaledwie 6 setnych sekundy! ...

Wzory na psim nosie są tak niepowtarzalne jak ludzki odcisk papilarny palca.

Psy mają aż 319 kości!

Kontakt: Facebook, Discord, Steam, Teamspeak3

Edited by Dziubaa
  • Ha ha 2
  • yeezybeing

Na NIE

Dlaczego?

- nie wywiązałeś się już z obowiązków na dużo "prostszej" randze jaką był admin serwera

- popełniasz błędy ortograficzne w PODANIU NA REDAKTORA więc nie wiem skąd wziąłeś znajomość ortografii :really:

Cytat

Oto z kad bralem ciekawostki

- twój jedyny argument to niby posiadanie moderatora w przeszłości 

- słabo się rozpisałeś o sobie jak na kandydata o redaktora

Jeśli Twoje w teorii przyszłe artykuły na tej randze miałyby tak wyglądać, to ja bym nawet nie brał się za redaktora :sniffa: , a więc myślę że wystarczająco wypunktowałem moją odpowiedź dlaczego kompletnie nie nadajesz się na tą rangę, pozdro.

• Lubię to! 2

• Moderator T
Moderator T

No to tak. Zacznijmy może od estetyki podania, która pozostawia wiele do życzenia. Nie przekonałeś mnie tym podaniem, wygląda jakbyś pisał je na kolanie, tylko po to, żeby mieć rangę. Popełniasz liczne błędy ortograficzne, interpunkcyjne oraz składnia zdań też nie powala, więc skąd wziąłeś te 8/10? Kolejna sprawa to nie wiem, po co wspominasz o moderatorze, skoro to jest podanie na redaktora. A tego "artykułu" nawet nie będę komentował. Patrząc na Twoje podanie wnioskuję, że nie miałeś styczności z tą rangą. Na nie.

sygnatura.gif.630f32a18fab12e10a4b52a1207ac4be.gif.9c6e88d78c2731f0488115e488a39fde.gif

• Użytkownik

Podanie jest strasznie ubogie, nic nie jest rozwinięte. Nie spełniasz nawet tak prostego wymagania, jak 40 postów na forum. Brak jakiegokolwiek postu w dziale twórczość użytkowników. Jako przykład wywiadu / artykułu podajesz link do bloga jakiegoś sklepu, po czym kopiujesz treść i wklejasz ją do podania :xdd:. Praca redaktora nie polega na znajdowaniu ciekawego artykułu i przeklejaniu go na forum. Nawet nie wspomnę o znajomości ortografii.

Jestem ciekaw kto Ci dał moderatora.

• Lubię to! 1

image.png.99ec0a80bfee576449bc27cddd31c6e3.png

:poggies:

• Junior Admin
Junior Admin

-/+ wiek 

+ Niby jakieś doświadczenie miałeś, ale go nie widzę w tym podaniu.

Twoja ciekawostka to wielki znak zapytania podałeś, źródło skąd pozyskałeś informacje, ale nic nie zmieniłeś w tej ciekawostce. W ogóle nie przekonujesz mnie swoim podaniem i kolegów u góry także, więc jestem na nie.

dw.gif

• Premium
Premium

Mało kreatywny ten materiał, nie dodałeś nic od Siebie zbytnio.

Moderator nie ma nic do Redaktorki

Gramatyka leży

Staż na forum słabiutki

Na nie 

1689091415_undefined-Imgur(1).gif.b5364a1feca939e5f68e97fc3b4adb1f.gif

• Sponsor
SPONSOR

Wydaje mi się, że byłeś "moderatorem" na sieci serwerów a nie SERWEROWNI!

Jestem zdania, że podanie to w jakimś stopniu Twoja wizytówka - tutaj to leży.
Popełniasz błędy ortograficzne a o interpunkcji to już nawet nie wspominam. Podanie pisane na kolanie.

Jestem na NIE.

• Użytkownik

Zamykam na prośbę autora

image.png.99ec0a80bfee576449bc27cddd31c6e3.png

:poggies:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines