Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ADMIN DD2 #1] - DiabliK

DiabliK

Recommended Posts

• VIP
VIP

1.  Nick: MaChinE**DiabliK******BIG
 2.  Wiek: 27 lat.
 3.  Posiadasz Admina na innej sieci/serwerze?[Tak/Nie]: Nie.
 4.  Doświadczenie z amx[1-10]: 10/10
 5.  Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/MaChinE**DiabliK******BIG/54.38.58.82:27015/
 6.  BanID(https://banid.pl/): https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:603607703
 7.  Steam ID: STEAM_0:1:603607703
 8.  Profil do konta Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561199167481135
 9.  Obowiązkowa składka[11.07zl][Tak/Nie]: Tak.
10. Sprawny mikrofon[Tak/Nie]: Tak.

11. Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie?: --> Only DD2 to jedyny serwer jaki mnie tu interesował od kiedy tu zacząłem grać.  Przed "przerwą od csa" byłem tu bardzo długo adminem a zarazem opiekunem i UBT Cs 1.6. Myślę, że zagoszczę ponownie na dłużej, ponadto myślę, że jestem wystarczająco odpowiedzialny do tej roli. Co prawda denerwuje mnie to, że musze truć innym czas na forum aby weszli na serwer i zajęli się tą osobą. Jestem chętny do pomocy na serwerze, pomogę każdemu jak dam radę w danej sprawie pomóc. Potrafię rozpoznać dobrego gracza/uczciwego od oszusta co wynika że nie jeden gracz zostanie przeze mnie zbanowany. Jestem osobą która się nie poddaje, walczy do końca, co wynika w składaniu podania. 

12. Kontakt:   Steam: steam  GG: 73901487 Forum: diablik

13. Zapoznałeś się z wymaganiami na Administratora serwera i spełniasz je w 100%?[Tak/Nie]: Tak.

• Super 1

F59qQPh.gif.d5abfd58052e8642e5cfbffee124db7f.gif

>>>> Mądry człowiek uczy się każdego dnia, a głupi wie już wszystko <<<< 

• Użytkownik

Jestem na nie. 

Po rozmowie z innymi adminami i graczami, tym co zaobserwowałem oraz ich opinią doszedłem do wniosku, że nie jest to odpowiednia osoba na to stanowisko mimo, iż wcześniej byłem na tak patrząc na to z innej perspektywy. 
Kolega ma zbyt wysokie ego i mniemanie o sobie, myślę, że to tylko zaszkodzi ekipie, w której każdy się dobrze dogaduje i współpracuje. 
Osobiście nie mam nic do Ciebie kolego, ale według wielu osób i mnie po prostu wolimy unikać spięć. Napisałeś podanie o admina, a zaraz napisałeś skargę, gdzie już był zgrzyt między dwoma adminami, co myślę, że nie powinno mieć miejsca. Nawet gdybyś miał racje w tej skardze wystarczyło napisać odwołanie lub porozmawiać normalnie z adminem i przeboleć te 30 minut.
Mimo, że byłeś wcześniej w UBT i może znasz się na czitach, w tym momencie nie ma to znaczenia. 

Edited by paeel
  • Dzięki 1
  • Trzymaj się 1

No i to by było na tyle..  :peepoLeave:

• Administrator
Administrator

Na tak. 

Byłeś już u nas adminem i z tego co pamiętam większych problemów nie było. Na serwerze grasz regularnie, a co na pewno jest na duży + to, że zwracasz uwagę oraz zgłaszasz na U@ osoby które nie potrafią się zachować lub łamią jakiś punkt regulaminu. 

Także tutaj jak najbardziej jestem za. 

• Trzymaj się 1
  • Przykro mi 1

spacer.pngspacer.png

• URLOP

Na Tak.

+ nie odpuszczasz z podaniem, mam nadzieje, że tak samo będzie z odpałami na serwerze :D
+ gt
+ wiek
+ byłeś już adminem
+ tak jak paeel pisał przydasz się też jako osoba, która pełniła funkcję ubt więc pojęcie musisz mieć ;) 
Nic dodać nic ująć, brać póki gorące :D

• Trzymaj się 1
  • Przykro mi 1

ff.jpg.7880f419d0f5cfaa4f274277362c7558.jpg

ff2.jpg.e4395769291622c73f2001860cb5d789.jpg

• paczaukowiec

moim zdaniem, diablik to MMMM PUUU, co Ty co Ty

ale tak na powaznie, wiadomo diablik to diablik cos nawet postrzela (oczywiscie jak mnie nie maa :DDD )

pogada, na u@ cosik podpowie czyli ogarniety chlop, (ponoc byl ubt takze mam nadzieje, ze znajdzie sobie zajecie na serwerze) :DD adminow mamy juz duzo, ale nigdy nie ma za duzo, takze zapraszamy serdecznie do tego wybitnego grona, no coz dodac aktywny, natretny takze na + :D

Of course YES!

• Trzymaj się 1
  • Przykro mi 1
  • Użytkownik

Jestem na tak:

+ Podanie elegancko napisane

+ Miałeś już Admina

+ Wiek oraz doświadczenie

+ Godziny w których grasz, gdy inni śpią/pracują :D

+ Oraz plusik za to że byłeś również w UBT 1.6 

• Trzymaj się 1
  • Przykro mi 1

191716117_snpnpss.jpg

Jestem za okresem próbnym;

+ Wiek;

+ Posiadanie wcześniej admina;

+ Zaangażowanie, widać, że nie odpuszczasz

+/- Nie miałem z Tobą zbyt wielu okazji pograć i poznać Cię, ale słysząc opinie kilku adminów i graczy, czasem twoje zachowanie zdarzy się być naganne

+ GT ładne

• Trzymaj się 1
  • Przykro mi 1
  • Użytkownik

Pominę te plusy i minusy.  Napiszę w slowach...

Pomimo tego, że GT itd przemawia na plus to ja dalej nie wyobrażam sobie Ciebie jako admina, bo miałem z Tobą kontakt "incognito" i jesteś moim zdaniem po prostu zadufanym w sobie bucem.

Jesteś zbyt pewny siebie co wpada w zarozumiałość, a to dobre nie jest. Dopóki nie zmienisz swojego podejścia to będę na nie.

Bo admin ma świecić przykładem, a Twoje płakanie ( dość częste) temu zaprzecza.

• Dzięki 1
  • zbój z gór

Ja również jestem nadal na nie. 

Może i masz dobrą aktywność, ale admin to również inne ważne aspekty, których tobie brakuje. Czasem nie jest kolorowo, lecz trzymamy się jakoś i mamy w miare solidne zaplecze, a Twoja osoba póki co według mnie nie pasuje do nas. Nie będę tutaj podawał powodów, ponieważ w poprzednim podaniu je wyperswadowalem. 

• Ha ha 1

Nie chciałbym zgrzytów w ekipie. Musisz po prostu czasami ugryźć się w język czy to na cb czy na serwerze jak Ci nie idzie. Zgłaszasz ludzi itd., ale to nie wystarczy, bo zachowanie też jest ważne.

Na razie odrzucam.

• Super 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines