Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
[COD 201] Odbierz darmowego VIP'a! ×
Szybka rekrutacja na Grafika - Napisz podanie i zostań grafikiem! ×
Miss/Mister Lato! ×
Turniej w Chińczyka Edycja 3 - Zapisy!! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ODWOŁANIE WARN] - NataN_on_osu!

NataN_on_osu!

Recommended Posts

• Użytkownik

1. Nick: NataN_on_osu!
2. Kto nadał warna: @ Drako
3. Czas: 23
4. Powód: Spam
5. Dowody/SS:

Uważam, że warn był nie słuszny ponieważ  na przedstawionych screenach widać, 

1.Iż zapoznałem się z tematem

2. Mój post wnosi wartość (w tym wypadku merytoryczną) oskarżenia

Ad 2. Była to skarga na administratorke Dusię. Oskarżony moim zdaniem wypowiesział się w taki sposób, że można było zinterpretować go inaczej, wnosiłem wartość merytoryczną do posta, gdyż sprostowalem tą niejasność osoby oskarającej, pisząc oco mu chodziło konkretnie. W moim poscie niema zawartego żadnego obraźliwego słowa w stronę jak i osoby oskarżającej, jak i osoby oskarżonej. Na moją obronę mogę dodać, iż osoba oskarżająca zareagowała pid moim postem pozytywnie, jak i osoba oskarżona( w tym wypadku pani administratorka forum @ Dusia ) wypowiedziała się w tym samym kontekscie co mialem na myśli.

Więc kierując się do podpunktu 4.7[A] nie zrobilem nic, łamiącego regulamin. Aczkolwiek pokornie przepraszam za to zamieszanie, gdyż również mogłem poprostu się nie odzywać. Chciałem poprostu pomóc w rozwiązaniu sprawy, bez sporów.

pozdrawiam

Screenshot_20230207_001402_Chrome.jpg

Screenshot_20230207_001358_Chrome.jpg

Edited by NataN_on_osu!
Błąd językowy
  • Użytkownik
56 minut temu, NataN_on_osu! napisał:

1.Iż zapoznałem się z tematem

To, że Sobie przeczytasz co jest napisane w skardze, nie uprawnia Cię do wypowiadania się w niej.

57 minut temu, NataN_on_osu! napisał:

2. Mój post wnosi wartość (w tym wypadku merytoryczną) oskarżenia

Nic nie wnosi, przeczytaj jeszcze raz jaki jest temat skargi, a potem się zastanów czy twoja wypowiedź jest adekwatna.

Godzinę temu, NataN_on_osu! napisał:

Oskarżony moim zdaniem wypowiesział się w taki sposób, że można było zinterpretować go inaczej,

sprostowalem tą niejasność osoby oskarającej, pisząc oco mu chodziło konkretnie.

Gdyby oskarżyciel chciał sprostować co miał na myśli, zrobił by to sam. Nie jesteś od myślenia za innych. A co gdybyś się mylił?

• Lubię to! 3

image.png.99ec0a80bfee576449bc27cddd31c6e3.png

:poggies:

• Użytkownik
W dniu 7.02.2023 o 01:33, Drako napisał:

To, że Sobie przeczytasz co jest napisane w skardze, nie uprawnia Cię do wypowiadania się w niej.

Odwołując się do regulaminu 4.7 [A] jednak upoważnia.(swoją drogą nie "przeczytałem sobie" tylki skargi, lecz i jej zawartość i poznałem kontekst całej sytuacji) Sam wkleiłeś mi to w watnie, lecz niewiesz co tam jest napisane?

Nic nie wnosi, przeczytaj jeszcze raz jaki jest temat skargi, a potem się zastanów czy twoja wypowiedź jest adekwatna.

Tematem skargi jest odwołanie od warna, w której decyzja zapadła dopiero po 1 miesiącu. Więc sprostowanie słów oskarżającego JAK NAJBARDZIEJ jest adekwatna do skargi. Nie rozmawiam tam o różowym awokado, ani nie pozdrawiam swojej matki.

Gdyby oskarżyciel chciał sprostować co miał na myśli, zrobił by to sam. Nie jesteś od myślenia za innych. A co gdybyś się mylił?

Tu padł mój błąd. Nie powinienem się wypowiadać za niego. Lecz nie myłiłem się co do jego aensu wypowiedzi więc mój udział miał sens. (Ciekawi mnie również fakt, dlaczego dokładnie 21 godzin temu upomnialeś kogoś, zamiast dawać warna, za to samo. Chcoiaż w tym wypadku jego zdanie nie miało jakiegokolwiek przeniesienia do skargi. Uwziołeś się kolego?) 

Więc konkluzja jest taka, że nie powinienem się wypowiadać za oskarżającego, lecz zrobiłem to w dobrej wierze, więc nie rozumiem dlaczego nie dałeś poprostu upomnienia, jak to było w wypadku tamtego gościa. 

Edited by NataN_on_osu!
  • Użytkownik

swoją drogą nie "przeczytałem sobie" tylki skargi, lecz i jej zawartość i poznałem kontekst całej sytuacji

Dokładnie to miałem na myśli pisząc, "przeczytać sobie".

Tematem skargi jest odwołanie od warna, w której decyzja zapadła dopiero po 1 miesiącu.

Sam wkleiłeś mi to w watnie, lecz niewiesz co tam jest napisane?

Powtórzę to po raz ostatni, tematem skargi jest aktywność administratora. Gdybyś nie zauważył, skarga została napisana przed rozwiązaniem odwołania, a zajął się nim ktoś zupełnie inny niż oskarżona osoba. Twoja wypowiedź nie jest adekwatna do tematu.

Lecz nie myłiłem się co do jego aensu wypowiedzi więc mój udział miał sens.

Cytat

chodziło mu prawdopodobnie o to- ,że napisał odwolanie od warna 11 stycznia a dopiero teraz zostało ono zaakceptowane.

Cytat

@Dusia Ale czego nie rozumiesz? Napisalem na Ciebie skarge za brak aktywnosci, bo od miesiaca czekam az rozpatrzysz odwolanie od warna ktore sama nadalas bezpodstawnie. Wstyd ze w ogole administrator nadaje warna za domysly bez zadnego podparcia faktami, po czym nawet nie zamierza tego sprostowac w odwolaniu, tylko zwleka miesiac az wlasciciel sieci to zalatwi za Ciebie. 

Tak dobrze poznałeś kontekst całej sytuacji, że nawet nie widziałeś, że odwołanie zostało przyjęte po napisaniu skargi.

Ciekawi mnie również fakt, dlaczego dokładnie 21 godzin temu upomnialeś kogoś, zamiast dawać warna, za to samo.

Ale o kim ty w ogóle mówisz? Jedyna podobna sytuacja w której interweniowałem tyła tu, notatkę nadałem 15h temu i skąd Ci się wzięło, że on dostał tylko upomnienie? Dostał tą samą czerwoną notatkę co ty a na dodatek po chwili napisał temat z odpracowaniem warna image.png.151656f03ccec8a4d2cdade42be2e4b2.png

image.png.99ec0a80bfee576449bc27cddd31c6e3.png

:poggies:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines