Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!


[REDAKTOR] - Amelia2115


Amelia2115

Recommended Posts

Nick: @ Amelia2115
Imię: Amelia
Wiek: 20
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Około 3 godziny.
Opisz siebie: Miła, przyjacielska, wrażliwa, pomysłowa, pracowita.

Dlaczego akurat Ty?: Mam spore doświadczenie jako redaktorka miałam tę rangę na 2 innych forach.
Doświadczenie: Bardzo duże 10/10
Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 9/10 zawsze może się każdemu noga podwinąć.
Przykładowy wywiad/artykuł:

Czy wiesz, że? 

 

1. Ptaki potrafią naśladować mowę ludzką? 

Papugi mogą nie tylko uczyć się pojedynczych słów, ale z powodzeniem może łączyć je w zdania, może używać nawet negacji oraz samodzielnie uczyć się nowych wyrażeń. Wiele innych ptaków potrafi naśladować dźwięki lub melodie. Należą do nich nasze rodzime szpaki, kosy i gile potrafią powtórzyć zagwizdane melodie. Najlepszym jednak mówcą wśród wszystkich ptaków jest gwarek. To ten właśnie ptak najlepiej naśladuje mowę ludzką.

 

2. Kara śmierci jest najwyższym wymiarem kary?

Kara śmierci – nazywana również karą główną, ostateczną – jest to najwyższy wymiar kary, polegający na pozbawieniu życia sprawcy przestępstwa. Od zawsze budziła ona wiele kontrowersji i była przedmiotem wielu debat. Kara śmierci jest stosowana od początków istnienia prawa, różnie w zależności od krajów, systemów prawnych i epok, najczęściej za czyny uniwersalnie pojmowane jako zbrodnie, takie jak zabójstwo lub zdrada stanu, ale także za drobniejsze przestępstwa, w tym skierowane przeciw mieniu lub nawet występki obyczajowe, jak cudzołóstwo. Była, bądź jest też zapisana w prawach religijnych różnych wyznań.

 

 3. Kolonizację Australii często nazywa się „inwazją”?

Po przyjeździe kolonizatorów, w 1788 roku, tysiące Aborygenów umarło na nieznane im wcześniej choroby – zwykła grypa była śmiertelna, bo Aborygeni nie byli uodpornieni. Kolonizatorzy zabijali  Aborygenów, tworzyli dla nich obozy koncentracyjne, bo uważali ich za niepotrzebnych i szkodliwych. Legenda głosi, że można było dostać licencję na zabijanie Aborygenów. Szacuje się, że w 1788 roku żyło tu około siedemset tysięcy Aborygenów. Po 1920 roku zostało niewiele ponad sto tysięcy. Zgodnie z przewidywaniami, w 2021 roku populacja ma wzrosnąć do siedmiuset tysięcy.

 

4. Wojskowy szpital znajdujący się w Niemczech jest jednym z najbardziej upiornych szpitali?

Ten upiorny szpital wojskowy jest miejscem, do którego trafił Adolf Hitler z urazem uda po jednej z bitw podczas I Wojny Światowej w 1916 roku. Wybudowano go pod koniec XIX wieku i miał posłużyć rehabilitacji gruźlików, ale został opuszczony podczas upadku wschodnich Niemiec. Budynek był wykorzystany podczas kręcenia „Pianisty”.

 

5. Płetwal błękitny to największe znane zwierzę na Ziemi?

Wieloryby zamieszkują wszystkie oceany. Podobnie jak delfiny należą do wodnych ssaków zwanych waleniami. Nie mają skrzeli, więc za każdym razem, gdy chcą zaczerpnąć powietrza, muszą wynurzać się na powierzchnię.  Wypuszczaniu zużytego powietrza towarzyszy efektowna fontanna.

Większość wielorybów nie posiada zębów. Odżywiają niewielkimi zwierzętami morskimi, głownie skupiskami kryla. Dzięki echolokacji znajdują pożywienie i orientują się w przestrzeni.

Ile ciekawostek znałeś?

Wystarczy komentarz x/5

x - liczba ciekawostek

 


Kontakt: Forum albo messenger. 

Mam nadzieje, że moje podanie zostanie pozytywnie odebrane.

Edited by Amelia2115
 • Trzymaj się 1
 • Wow! 1
 • Tak sobie 2

:heart:amelia.gif.8535766efe5ade6f890607925e67a3ff.gif:heart:

 

Link to comment

Dawno nie wypowiadałem się pod czyimiś podaniem.. przejdźmy do myśli przewodniej tego tematu.

 

1. Zacznijmy od aktywności którą z pewnością siebie napisałaś:

2 godziny temu, Amelia2115 napisał:

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Około 3 godziny.

Może jestem ślepy, bądź nie.. lub łatwowierny, bądź ciężko mnie przekonać do pewnych kwestii.. lecz jestem tutaj bezdyskusyjny, iż Twoja osoba jest w stanie poświęcić tyle czasu na redaktorkę. Stwierdzam to bez żadnych zająknięć ze względu na to, bowiem zdołałem zaobserwować poprawę Twojej aktywności (nagły skok jej) przez ostatnie dni. Wcześniej mało byłaś widoczna i praktycznie nie wychylałaś się przed szereg zwykłego użytkownika. - Mówię tu sytuacje nawet sprzed 2-3tyg. Od tamtego momentu zauważyłem nagły przyrost operatywności, gdzie można śmiało to zinterpretować chęcią zdobycia ww. rangi  aby wyciągnąć pomocną dłoń dla administracji w celu rozwijania naszego forum w świecie redakcji.

2. Twoje doświadczenie:

2 godziny temu, Amelia2115 napisał:

Dlaczego akurat Ty?: Mam spore doświadczenie jako redaktorka miałaś tę rangę na 2 innych forach.
Doświadczenie: Bardzo duże 10/10

Przeglądając Twoje prace/tudzież ww. jedną pracę, jestem skłonny w ową wiadomość uwierzyć, gdyż jestem zdania jako, że robisz to z zamiłowania aby poszerzać wiedzę ludzi względem przyswajania nowych informacji ze świata ludzi jak i zwierząt. Rzekłbym, że czujesz się jak ryba w wodzie pisząc nowe tematy redaktorskie. - Popraw mnie, jeżeli się mylę. Może za bardzo wyolbrzymiam? Mam nadzieje, iż udowodnisz moje racje będąc już pełnoprawnym redaktorem. 

3. Znajomość zasad poprawnej polszczyzny:

2 godziny temu, Amelia2115 napisał:

Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 9/10 zawsze może się każdemu noga podwinąć.

Szczerość i niepowtarzalność przede wszystkim. Nie oszukujmy się, ale znudziły nam się skale w podaniach typu: 10/10... Każdy popełnia błędy, nikt nie jest idealny nawet jeżeli próbuje do tego dążyć to i tak podwinie mu się noga.

 

4. Krótkie podsumowanie:

Reasumując całą moją wypowiedz na temat kandydatury na stanowisko redaktora, jestem zdania, iż jesteś odpowiednią osobą. Nie widzę przeciwskazań aby dać Ci szanse oraz nie potrafię sobie wyobrazić jakichkolwiek przeszkód/problemów na drodze do nienagannego felietonisty.

 

Trzymam kciuki za pozytywny odzew administracji, powodzenia.

Edited by hk.
 • Wow! 1
Link to comment
 • Użytkownik
Godzinę temu, hk. napisał:

Może jestem ślepy, bądź nie.. lub łatwowierny, bądź ciężko mnie przekonać do pewnych kwestii.. lecz jestem tutaj bezdyskusyjny, iż Twoja osoba jest w stanie poświęcić tyle czasu na redaktorkę. Stwierdzam to bez żadnych zająknięć ze względu na to, bowiem zdołałem zaobserwować poprawę Twojej aktywności (nagły skok jej) przez ostatnie dni. Wcześniej mało byłaś widoczna i praktycznie nie wychylałaś się przed szereg zwykłego użytkownika. - Mówię tu sytuacje nawet sprzed 2-3tyg. Od tamtego momentu zauważyłem nagły przyrost operatywności, gdzie można śmiało to zinterpretować chęcią zdobycia ww. rangi

Zajrzałem sobie w aktywność na profilu i gdyby tak podliczyć ile razy weszłaś na forum np. od 1 stycznia, wychodzi 7. Nie patrzę tutaj na aktywność na czatboxie, bo po 1 nie pamiętam każdego i ile się udziela, a po 2 nielogiczne byłoby dla mnie, że wchodzisz na forum i tylko i wyłącznie udzielasz się na czatboxie. Do tego dochodzi fakt bowiem, nie napisałaś ani jednego tematu w twórczości użytkowników (może i mały szczegół, ale jednak). Mógłbym rzec, iż twoja aktywność jest beznadziejna, a tego co napisał hk. nie rozumiem. W twoją deklarację, że możesz poświęcić 3h dziennie na forum, musielibyśmy uwierzyć na słowo, a osobiście nie jestem tego zwolennikiem.

Samo podanie raczej ubogie, mogłaś je trochę bardziej rozwinąć.

Co do znajomości pisowni, może i się czepiam, ale w podaniu zrobić taki błąd? Zwłaszcza tak krótkim?  
"Mam spore doświadczenie jako redaktorka, miałam tę rangę na 2 innych forach."

Artykuł ładny, ciekawy, ale znowu mam pewne zastrzeżenia. Dlaczego w punkcie 5 nie odpowiadasz na zadane pytanie?

Tak jak wspomniałem wyżej, nie jestem zwolennikiem ufania na słowo, na nie.

image.png.99ec0a80bfee576449bc27cddd31c6e3.png

:poggies:

Link to comment
 • Junior Admin
Junior Admin

Twoja aktywność nie jest jakaś znakomita jak to napisał drako od 1 stycznia weszłaś na forum tylko 7 rangi. Twoja ciekawostka dość fajna ciekawa i estetycznie zrobiona za to wielki +. Co do znajomości pisowni zrobiłaś jeden głupi błąd i oprócz tego nie mam żadnych zastrzeżeń. Jako że tylko redaktorów jest dwóch ( ja i @ FunnyPuma  ) i potrzebujemy, rąk do pracy to jestem za, okresem próbnym tylko staraj się wchodzić więcej na forum.

 • Wow! 1

 

dw.gif

Link to comment
 • Sponsor
SPONSOR

+ wiek
+ doświadczenie
+ przykładowy wywiad/artykuł

Jestem na TAK :)

 • Wow! 1
Link to comment
 • Moderator Chatboxa

Powiem tak. Prawdę mówiąc Twoje podanie słabo mnie przekonało. Twoja aktywność nie jest zbytnio zadowalająca na obecną chwilę, a to jest ważne. Również nie wstawiłaś nic do twórczości użytkowników. Nie jest to co prawda wymóg, aczkolwiek działa to na Twoją korzyść, a w tym wypadku wręcz odwrotnie. Jednak na plus jest szczerość w podaniu, dotycząca znajomości gramatyki, interpunkcji. Każdy z nas popełnia  błędy jak to zostało wspomniane. A doświadczenie? Do sprawdzenia w praktyce. Jako że jest nas dwóch, jestem za mocnym okresem próbnym.

 • Wow! 1

sygnatura.gif.630f32a18fab12e10a4b52a1207ac4be.gif.9c6e88d78c2731f0488115e488a39fde.gif

Link to comment
 • Zasłużony

Przyjmuje na okres próbny 

 • Lubię to! 1

heh1111.png

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines