Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
[COD 201] Odbierz darmowego VIP'a! ×
Szybka rekrutacja na Grafika - Napisz podanie i zostań grafikiem! ×
Miss/Mister Lato! ×
Turniej w Chińczyka Edycja 3 - Zapisy!! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[SERWER] - Diablo Mod Classic

.niktwazny

Recommended Posts

• Użytkownik

maxresdefault.jpg

IP serwera: -
Mod: Diablo Mod classic
Link do GT: -
Wiek Właściciela: 28
Hosting: obojętny, może być na waszych zasadach
Sloty: tyle ile będzie trzeba
Dlaczego akurat my?:

Gram u was i chciałbym stworzyć serwer, który juz wymarł (Diablo Mod)  cieszył się kiedyś populacją i sam gadałem z graczami, że chętnie wrócili by pograć na klasycznym diablo modzie.  Miałem już kiedyś serwerownie jak się grało kilka lat temu siec gier (CS 1.6 oraz MineCraft), ogarniam administracje i rzeczy z tym związane, mam odpowiedni wiek. Jestem dziennie aktywny. Szukam osoby, która zna się na pluginach i wszystkich potrzebnych rzeczach związanych z administracja i edytowaniem serwera  z chęcią podjęłaby ze mną współpracę. 

Oferuję: 

- Zasponsoruje serwer,

- aktywnosc,

- program do komunikacji ze mną jest obojętny, discord, TS.

- angażowanie się w serwer i jego rozwój

- pomysły na serwer

- reklama dla serwera ORAZ wszystko co będzie potrzebne do rozwoju Diablo Mod classic. 

wchodząc z nowym serwerem do was będzie on działał na waszych zasadach i regulaminie. 

MOGE ZACZAC OD ZARAZ  

Ps. można zmienić dział jeśli to nie jest odpowiedni, szukałem i chyba tutaj najlepiej pasuje taka propozycja. 

• Super 1
  • Wow! 1

153255689_3823332501083529_2473058944358434899_n.jpg.ff846a6346d02327adee20691558ec24.jpg

• Użytkownik

Hosting znaczy ,pukawka na jakim mas Serwer

Trochę widzę że nie ogarniasz

Na chwilę obecną na nie 

• Ha ha 1
  • WTF 1
  • Użytkownik

Ogólnie rzecz biorąc sprawdzałem miesiąc temu czy jest w Polsce jakiś diablo mod, ku mojemu zaskoczeniu nie było żadnego, a były tylko cod mody, które zresztą można było policzyć na palcach jednej ręki. Teraz są dwa diablo na dwóch dużych sieciach, ale nikt nie gra. 

Serwery takie jak diablo mod czy cod mod, odchodzą, że tak powiem do lamusa. W to kiedyś było grane. Teraz - jeśli masz ogarniętą dobrą paczkę, a nie pierwszą lepszą z amxx.pl to da się rozwinąć. Do takiego serwera jest potrzebna dobra reklama. I tu nie mówię, że 100 czy 200 zł wystarczy. Tu będzie potrzebne z 1000 zł, a i może nawet 1500 zł. CS 1.6 to już tak na prawdę studnia bez dna, nawet DD2 ciężko rozwinąć. 

Ale! Jeśli masz pieniądze na dobrą, na prawdę dobrą reklamę i dobrą paczkę to chętnie pogram w dobrego diablo:) 

• Użytkownik

mówiąc szczerze nie liczyłem na takie koszty, myślałem na początek 400/500 zł ale tutaj to chyba by trzeba było zrobić zbiórkę, nie włożę tyle kaski w coś nie pewnego przyszłości, więc temat chyba będzie do zamknięcia niestety cs 1.6 to już nie ta populacja co kiedyś z biegiem czasu jak wróciłem do gry na waszej sieci to zauważam.  Mam nadzieję, że grać będą jak najdłużej. Ja jakoś nie przekonany na inny cs (przyzwyczajenie, wspomnienia haha)  

• Lubię to! 1

153255689_3823332501083529_2473058944358434899_n.jpg.ff846a6346d02327adee20691558ec24.jpg

• 3 weeks later...
  • Typer Naczelny

odrzucone.png

"Nigdy nie jest za późno, by stać się tym, kim chcemy być."
[*]

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines