Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ODWOŁANIE] - Abdul

Mello

Recommended Posts

• Użytkownik

Twój nick na serwerze:Czarny Mirus
Nick admina banującego: Slither
Dostałeś bana, gaga czy muta?: bana(perma)
Czas oraz data bana:  06/02/2023 13:27:37
Serwer na którym dostałeś bana: deathrun + Klasy
Opis sytuacji (prosimy o dłuższą wypowiedz): Osobnik o nicku Kraq zaproponował mi sumę pieniężną za przetestowanie Baga ruletki którego zadaniem było wygrywanie nieskończonej  ilości monet na serwerze Uległem na tą propozycje przetestowałem działał chciał abym mu zbagował dużą sumę monet jaką było +-300m oddałem mu tą sume monet za którą dostałem określoną kwotę pienieżną. +powod za rasimz którym było stworzenie klanu o nazwie Nygga gdzie zostałem ponownie podpuszczony jednak że przez inna osobę|
Posiadam również dowody w postaci screeana od pewnej osoby. Na screanach widoczne są dowody jak KRAQ pisze do mojego znajmoego ze udało mu się przyczynić do prema dla mnie oraz posiadam screany jak  kopiować monety przez komendę /kpn.
Link do Sourcebansa z twoim banem:
Link do twojego profilu steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561199160997768
Wycinek z konsoli po wejściu na serwer: @ Admin CS:GO DEATHRUN+KLASY

Wycinek.png

• Użytkownik

Po pierwsze sam się przyznałeś że pomagałeś graczowi Kraq w bugowaniu monet, co podchodzi to już pod złamanie regulaminu serwera, a po drugie dostałeś bana przez AUTOMAT Czyli nie dostałeś tego bana od admina podanego w odwołaniu tylko przez plugin odpowiadający za anti cheata bądź jak w tym przypadku anti multi-acc, więc odwołanie bez potrzebnie napisane. do zamknięcia

image.png

• Lubię to! 1

43456103_sygnaturadlamnie.png.f661c2bf0168aba6622df274f8b944cb.png

• Użytkownik

Było nie wchodzić na mk.

• Lubię to! 2

image.png.99ec0a80bfee576449bc27cddd31c6e3.png

:poggies:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines