Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Szybka rekrutacja na Grafika - Napisz podanie i zostań grafikiem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ODWOŁANIE] - ZaBoJcZa KrOwA

ZabojczaKrowa

Recommended Posts

Nick z CS:ZaBoJcZa KrOwA

Admin banujący:Spanish Inquisition

Serwer: ONLY dd2
Data zdarzenia:10 lut 2023 - 07:53:02
Opis sytuacji:Prosze obejrzec i ocenic gdzie ten aim lub WH (smiech)
Link do bana z amxbans (https://banycs.strefaskilla.pl):https://banycs.strefaskilla.pl/ban_list.php
Demko (Wersja Steam - POV, w przypadku posiadania wersji Non Steam - HLTV):http://762494.hltv2.pukawka.pl/hltv-2302100742-de_dust2-1676011320-1676012520.zip

• Tak sobie 1
  • Użytkownik

3:15 aimlock, przeskok

3:45 - ?

3:55 Podążanie celownikiem kolegi co wychyla 

4:28 Oponent za teksturami UPSS

5:58 kolega aż beret zgubił - aimlock

9:10 nawet ja nie mam tak dobrze ustawionych smoke'ów a mam monitor specjalnie pod nie

10:00 Szukasz kolegi, który zaraz się pojawi

Edited by Spanish_Inquisition

vac.png.7f294d8de4bc911503c7d8eafeb7123a.png

vac2.png.1f37d0cdcf57454cc77940a1d497a687.png

ZARAZ ODPOWIEM

sPANISH NIE UDUPISZ MNIE TO CI GWARANTUJE  ZE  TO WSZYTSKLO NA CZYSTO BYLO 

• Trzymaj się 1
  • Użytkownik

Na moim demku jeszcze lepiej widać, idę spać po nocce buziaki 

Edited by Spanish_Inquisition

vac.png.7f294d8de4bc911503c7d8eafeb7123a.png

vac2.png.1f37d0cdcf57454cc77940a1d497a687.png

3;15 JAKI AIMLOCK NIE SPODZIEWALEM SIE ZE TAK BLISKO PODESZLI GRACZE I PODSKOCZYLEM PO TO ZEBY UTRUDNIC STRZAL W GLOWE PRZECIWNKOWI JAKBYM MIAL PODWOJNY SKOK TO SAMO BYM ZROBIL CO W TYM DZIWNEGO ZE PODSKOCZYLEM PRZED PRZECIWNIKIEM TO OZNAKA AIMA >???!!!

3;45 ZAZYWCZAJ W TYCH OKOLICACH USTAWIAQ SIE KTOS Z awP A ZE SMOKE BYL TO SKANOWWALEM CZY KTOS JEST JEZELI WYSKOCZA OBRAZENIA TO PUSZCZASZ FULLL AUTO I MASZ FRAGA JAKBY KTOS PIERWSZY RAZ GRAL W CS ZEBNYM JA TAKIE RZECZY TŁUMACZYSZ ZRESZTA ZOBACZ NA DEMKU JA TAK CZSETO ROBIE ZE TAM WYBIEGAM NA SRODEK I STRZELMA CZESTO MOZNA KOGOS ZASKOCZYC 

3;55 TEGO SIE SPODZIEWALEM ZE WYBIEGNIE TO SIE PRZYGOTOWALEM WYSTRCZY PATRZEC COS SIE DZIEJE I  SLUCHAWEK UZYWAC ( USTAWILEM POD NIEGO CELOWNIK NA WYSOKOSCI GLOWY , W TYM TEZ NIC DZIWNEGO NIE MA ANI TO AIM TYLKO ZWYKLE ZAGRANIE ...zRESZTA JAK MOZNA MIEC U WAS Wh SKORO BLOKADA JEST NA WIEKSZOSCI SERWEROW I NIE DA SIE wh UZYWAC TO O CO JA PODEJZANY JESTEM SKORO WH NIE DZIALA >???? kAZDY ADMIN WIE O TYM

4;28 SOJUSZNIK STRZELAL TO JA TEZ ZRESZTA TEN JEDEN STRZAL TO PRZYPADEKOWO WYSTRZELILEM A TE DWA FRAGI TO DWA LADNE FRAGI I TYLE HEDA TEZ MOZNA USTRZELIC 

5;58 ZWYKLY HED uZYWAM SLUCHAWEK I KROKI PRZECIWNIKA SLYCHAC PO TO ONE SA ......JAKBYM KAZDEGO HEDA ROZPISYWAC TO WIEKSZOSC GRACZY BANY POWINNA MIEC BO NA SERWERZE LEPIEJ STRZELAJA  A  JA SIE TLUMACZYC Z KAZDEGO HEDA MUSZE 

9 ZWYKLY SCAN KTORY WSZEDL PISALEM ZE CZESTO TAM WYBIEGAM I PREZ SMOKA STRZELAM 

10 MIN WIDAC GDZIE STRZELAJA I MIALEM PRAWO SPODZIEWAC SIE ZE Z GALI WYSKOCZY TLUMACZE NA SERWEZRE wh NIE DZIALA !!! TO JAK MAM UZYWAC wh ???

Edited by ZabojczaKrowa

i na czym stanelo ?? pakowac sie z serwera czy jak ?? Jak by mi nie zalezalo zeby tu grac to bym juz dawno na innych gral 

• Drako changed the title to [ODWOŁANIE] - ZaBoJcZa KrOwA
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines