Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Szybka rekrutacja na Grafika - Napisz podanie i zostań grafikiem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[PROPOZYCJA] - Odświeżenie działu redaktorów

Hana_Montana

Recommended Posts

• Junior Admin
Junior Admin

Jaką masz propozycje?: Siema, przychodzę do was z propozycją odświeżenia działu redaktorów oto moje propozycję:

1. Usunąć dział quizów, ponieważ nie jest nic z nim robione żadne tematy nie są tam wstawiane, a ja sam nie mam jakiegoś doświadczenia robienia quizów, więc za to się nie zabieram po prostu dział leży i kurzy się.

image.thumb.png.204445c389c22af07bc15dff7db1f6e4.png

2. Dodać do regulaminu użytkownika miesiąca podpunkt gdzie nie można oddawać głosu na użytkownika, który poprzednie wygrał głosowanie, bo trafia się tak, że niektórzy użytkownicy głosują na poprzedniego zwycięzcę, a to nie ma sensu.

image.thumb.png.2a29f5e39624e2b806cc2e90e1354381.png 

3. Dodać nową serię pod tytułem "Z kim,kto,kogo  z forum" tutaj mały wzór: 

Kogo 

Wysłałbyś/wysłałabyś do Rosji 

( Oznaczamy osobę bez tłumaczenia się ) 

Wysłał byś na tortury

Wysłałbyś/wysłałabyś do pracy w Żabce?

Z kim 

Byś poleciał na wakacje

Byś zrobił napad na bank

Byś poszedł na melanż 

Kto

Jest najbardziej denerwujący?

Jest najbardziej śmieszny? 

Według Ciebie jest najbardziej zaangażowaną osobą na forum?

Chyba wiecie, o co już chodzi? Fajny pomysł czy jednak nie?

dw.gif

W skrócie:

1. Nie ma co odkopywać tematów, które nie były jakoś wybitnie aktywne. - Więc można by się pozbyć poddziału.

2. Pomysł z podpunktem myślę, że jest zbędny, bo jednak to, że w poprzednim miesiącu dany użytkownik dostał nagrodę miesiąca, nie znaczy, iż nie zasługiwałby w kolejnym. Jeżeli tak samo ciężko pracowałby i czynnie brał udział w życiu strefy, to czemu miałby owego wyróżnienia znowu nie dostać. - Jak już to po prostu muszą zostać przedstawione twarde argumenty dlaczego dany użytkownik, ale to już...

3. Seria wygląda bardziej na zabawę dla użytkowników niż na serie redaktorską. Więc równie dobrze moglibyśmy z tego stworzyć bardziej zabawe w dziale *gry i zabawy*.

Edited by hk.
  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Użytkowniczka

1. Jestem za nie ma, po co tego trzymać.

2. Także jestem za, ponieważ użytkownik, który wcześniejsze głosowanie wygrał to został już doceniony, a inni x użytkownicy nie oraz nieraz są głosy na tych samych na ludzi z jakąś rangą i liżą im dupy za przeproszeniem.

3. Fajne może być. Można zastąpić tym te quizy. 

• Super 1

:heart:amelia.gif.8535766efe5ade6f890607925e67a3ff.gif:heart:

• Użytkownik

1. Imo seria ma potencjał, więc można by ją odświeżyć. Nie jest to takie trudne, nigdy wcześniej tego nie robiłem, a w jakieś 5 - 10 minut ogarnąłem jak robili to wcześniej. (jak ktoś nie wie to mogę pokazać)

2. Dlaczego nie ma to sensu? To tak jak byś w pracy nie mógł zostać pracownikiem miesiące, mimo tego, że zdecydowanie robisz najwięcej.

3. To bardziej nadaje się do działu "gry i zabawy"

@ Dusia  Napisałem, że mogę pokazać jak to się robi, to jest bardzo proste i każdy to ogarnie.

• Lubię to! 1
  • Super 1

image.png.99ec0a80bfee576449bc27cddd31c6e3.png

:poggies:

• Zasłużony
  1. Jeśli nikt nie chce się tym zajmować to pogadajcie z @ Dusia  i ustalcie co dalej
  2. Co jeśli osoba z ubiegłego miesiąca również zasługuje na kolejne wyroznienie? Zbędne
  3. To możesz w offtopa wrzucić, ewentualnie działałoby to na zasadzie, że rozsyłasz 10 pw do różnych osób z konkretnymi pytaniami (przyjmie się to git, jeśli zainteresowanie będzie mierne = zrezygnujemy)
  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Zasłużony
W dniu 10.02.2023 o 20:51, Hana_Montana napisał:

3. Dodać nową serię pod tytułem "Z kim,kto,kogo  z forum" tutaj mały wzór: 

Seria pokroju jak elita, bo też się oznacza użytkowników i czy na koniec było by to podliczane? Co jaki czas miało by to być wstawiane? Raz w tygodniu, raz w miesiącu czy X razy w tygodniu?  // Tak jak mniej więcej shinga napisał, to bardziej takie do działu np "zabawy" niż redakcji, ale zobaczymy może trochę zmodyfikujemy ten pomysł? 

Usunąć dział quizów, ponieważ nie jest nic z nim robione żadne tematy nie są tam wstawiane, a ja sam nie mam jakiegoś doświadczenia robienia quizów, więc za to się nie zabieram po prostu dział leży i kurzy się.

Okej +, nikt z redakcji nie rozumie jak robić quizy więc można usunąć 

2. Dodać do regulaminu użytkownika miesiąca podpunkt gdzie nie można oddawać głosu na użytkownika, który poprzednie wygrał głosowanie, bo trafia się tak, że niektórzy użytkownicy głosują na poprzedniego zwycięzcę, a to nie ma sensu.

Dodamy, na próbę na jakieś 2-3 miesiące i zobaczymy jak ta zasada się bedzię spisywać i czy ma sens, bo tez oznaczanie kogoś innego na siłe, kto by nie do końca zasługiwał na nagrodę to nie ma sensu

• Super 1
  • Tak sobie 2

heh1111.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines