Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[SKARGA] - Torf

Erev.'

Recommended Posts

• Użytkownik

Twój nick: KakaKola.'
Nick oskarżonego: Torf
Powód skargi: Ban na SB
Opis sytuacji: Według Torfa nabijałem na siłe posty, robiłem SPAM na SB. Gdzie? Normalna rozmowa, ilość postów nie została przekroczona.
Data i godzina zdarzenia: kilka minut temu
Miejsce zdarzenia: SB
Dowody: Wystarczy zerknąć na SB. Gdzie ja niby regulamin złamałem?
Coś od siebie: Jak go tak władza ponosi to niech sobie piątkę zbije z jednym z adminów DD2, który dostał opiekuna TS i mu odjebało od władzy.

Edit. A jak jesteś taki dokładny to siedź tu w nocy i pilnuj milionerów, którzy po 50 razy się żegnają w ciągu 10 minut.

Edited by KakaKola.`
  • Lubię to! 4
  • Torfowisko
44 minuty temu, KakaKola.` napisał:

Według Torfa nabijałem na siłe posty, robiłem SPAM na SB. Gdzie? Normalna rozmowa, ilość postów nie została przekroczona.

Otóż nie, to że nie przekroczyłeś trzech napisanych wpisów pod rząd, nie znaczy że nie nabijaleś wpisów / robiłeś spamu. 

Bloka wyrwałeś za twoje "przywitania/pożegnania"  gdzie razem z kolegą zacząłeś naśladować bufena. 

Niżej ss: 

Później paeel zaczął spamic i robić to samo, oraz po moim upomnienieniu w jego stronę dojebałeś posta jak znowu się witasz 

Trzeba było nie pajacować, to bloka by nie było. 

IMG_20230214_214147.jpg

IMG_20230214_214241.jpg

IMG_20230214_214259.jpg

• Lubię to! 1

image.png.fb419abfdfc8534cf592e9d47043f340.png

• Użytkownik

Jeszcze raz...  witam się normalnie jak niektórzy - po 50 razy. To świadczy o kulturze z mojej strony... Gdzie spamowalem? Nabijałem posty na siłę? Wysyłałem na potęgę bez sensu "xD", emotki? Nie sądzę. Nie jesteś u Panem tego SB i Cię poniosło, a tak jak pisałem powyżej... Nie ma Cię? Wchodzisz to wertuj sobie SB i banuj każdego, a nie tylko tych, którzy są w tym momencie na Twojej "warcie".

Dla mnie Twój ban jest chory, ban bezzasadny. Proszę o wyciągnięcie konsekwencji wobec Ciebie i zdjęcie bana szybciej, niż rzekome 12h.

Edit. Już nie chce mi się tego ogarniać, bo pokazałbym na czym polega TWOJA interpretacja regulaminu i wyciąganie konsekwencji wobec userów :) Jesteś jedna z ostatnich osób, które się nadają na to stanowisko... Przyjdziesz na 15 minut i grasz szefa. Skoro jesteś taki dokładny to tak jak wyżej, przychodzisz .. wertuj SB i  wyciagaj wnioski wobec KAŻDEGO.

Edited by KakaKola.`
  • Tak sobie 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines