Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Szybka rekrutacja na Grafika - Napisz podanie i zostań grafikiem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[OPIEKUN] - MatriX

qbb

Recommended Posts

• Użytkownik

Imię: Igor.
Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem: Jest sam jedyny dobrze znany Natan, który nie ma tyle czasu na ogarnięcie trzech serwerów na owej sieci. Chciałbym odciążyć Natana od tylu obowiązków, pomóc rozwijać serwer i godnie reprezntować ową sieć. Jestem osobą inteligentną, kulturalną, miłą, ambitną, wszechstronną, bezkonfliktową, pomocną i myślę, że kompetentną na owe stanowisko. Lubię uczyć kogoś, czegoś, tak będzie w przypadku dostania się na opiekuna. Myślę, że Natan potrzebuje wsparcia od drugiej osoby, dlatego piszę podanie na właśnie te stanowisko. Do wszystkich spraw jak i sytuacji podchodzę ze spokojem oraz grzecznością. Jestem administratorem na serwerze, na którym piszę podanie na opiekuna. Wraz z natanem i kilkoma adminami 5vs5#1 byłem w administracji na poprzedniej sieci. Dość dawno byłem na zarządzie serwera MIRAGE. Posiadam dość głębokie i szerokie doświadczenie oraz ortografię na dość wysokim poziomie.
Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem: 5vs5#1.
Czy byłeś kiedyś Opiekunem?: TAK.
Znajomość AMXX/SMX/SourceModa i panelu (0-10): 6-7.
Wsparcie finansowe (TAK/NIE): Na ten moment NIE. Jak tylko będę miał hajs, to będę dawał.
Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199433855250/
Coś o sobie: Na imię mi Igor, mam 15 lat. Pochodzę z województwa Łódzkiego z małej wsi liczącej mniej więcej 100-200 osób. Od poniedziałku do piątku uczęszczam do szkoły. Jestem osobą, która posiada chęci, jest odpowiedzialna i kompetentna. Mam swoje wady i zalety tak jak każdy człowiek. Jestem bardzo dobrze wychowanym chłopakiem, który posiada kulturę i szacunek do drugiej osoby. Jestem dość wysokim brunetem, miejącym niebieski kolor oczu. Interesuję się piłką nożną, koszykówką, od jakiegoś czasu piłką ręczną oraz siatkówką. W wolnym czasie spędzam czas przy komputerze grając i rozmawiając z przyjaciółmi. Kończąc, na ogół jestem normalnym chłopakiem, który nie posiada żadnych problemów i marzy tak jak każdy.

Edited by MatriX
  • Użytkownik

Uważam, że nie podołasz takiej funkcji jak opiekun serwera. Jesteś jeszcze nie dojrzały jak na takie stanowisko (ostatnio wyrwałeś minusa ode mnie ponieważ slayowaleś graczy "dla żartu")

@ Admin CS:GO 5VS5 #1  ale poproszę też o zdanie innych adminów tego serwera.

Pozdrawiam

• Wow! 1
  • WTF 1
  • Tak sobie 1
  • Drako changed the title to [OPIEKUN] - MatriX
  • Premium
Premium

Witam.
Na pewno na "+" Estetyka podania, Wchodze i się ładnie na to patrzy, Same podanie jest rozbudowane więc tutaj 2 plusiki

Z Wiekiem to kazdy raczej wie jak jest, Myślę ze to jest idealny wiek do próbowania się w rangach typu opiekun.

Z tym slayowaniem to jak każdy, czasami można sobie pożartować, jedyne aby tego nie robić nadmiernie.

Znajomość komend jest na "+" Myślę ze tyle wystarczy by być opiekunem

Za składke Plus/Minus
Oraz najzwyczajniej chęci do ów posady.

Jeśli chodzi o opiekuna serwera. 

Jestem jak najbardziej ZA

• Dzięki 1

M4TEO.gif.bd326fd0573c9c128bb1f832fc68140b.gif.abaafa532586e45fe79bd650a861039c.gif

4.17 Namawianie innych osób do wypowiedzi w swoim podaniu, skutkuje jego odrzuceniem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines