Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Szybka rekrutacja na Grafika - Napisz podanie i zostań grafikiem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[TYPER] - michuu

michuu

Recommended Posts

• yeezybeing

Imię:

Michał

Wiek (dokładna data urodzenia):

18 - 21.02.2004

Doświadczenie:

Nie chce się tutaj raczej nie wiadomo jak rozpisywać, zwyczajnie dość często wchodzą mi kupony irl  oraz interesuję się typerką, zajmuje się typowaniem od mniej więcej 5 lat. 

Dlaczego chcesz zostać typerem?:

Powodami dla których chciałbym zająć się czymś swoim w dziale typerskim są na pewno doświadczenie oraz sumienność. Tak jak wspomniałem wyżej mam dość konkretne doświadczenie jeśli chodzi o typowanie wielu sportów i nie miałbym żadnego problemu w bieżącym wstawianiem tego, co będzie do mnie należało. Jak tylko nie zapomnę to od jakiegoś czasu również u nas na strefie lubię sobie potypować niektóre mecze, również fame mma, myślę że jeśli ewentualnie udałoby mi się dogadać z chłopakami z typerki to dostałbym swoją upragnioną kategorię ^^ . Mimo, że w twórczości użytkowników napisałem o tym jak długo siedzę w temacie NBA oraz ogólnie szeroko postrzeganej koszykówki. Chciałbym dać coś od siebie w czymś nowym dla mnie.

Jaką dyscypliną sportu chcesz się zająć?

Najchętniej koszykówką, siedzę w tym temacie bardzo dobrze i jestem cały czas na bieżąco , na pewno pomoże mi to w sumiennym wykonywaniu obowiązków w swoim dziale.

Pozdrawiam :zaba:

/// edit: @ M4TEO  ja rozumiem że zabolała Cię prawda, którą wspomniałem pod twoim podaniem jakiś czas temu na opiekuna, ale nie musisz się wyżywać na siłę nie mając żadnych dowodów na jakikolwiek z twoich rzekomo "rzetelnych" argumentów xdxd. Trochę za bardzo poleciałeś w to twoje kłamanie w tym momencie, nie pozdrawiam.

• Super 1

• Premium
Premium

Witam.

Na starcie mówię ,że mój głos masz na Nie.

Wiek okej.
Doświadczenie no niech będzie okej.
argumenty do typerki tez okej.
co do dyscypliny, jak dla mnie nawet fajnie wprowadzić nowe rzeczy w typerce.
Ale tutaj dochodzi jeden najwiekszy minus, który jak dla mnie cię dyskwalifikuje.

a więc mowa tutaj o zbędnych jak i nadmiernych prowokacjach, (Najzwyczajniej mówiąc postawa dzieciaka) na CB, gdy widzę jakąś potyczkę na arenie gladiatorów , które chcą na siebie zwrócić uwagę, jesteś pierwszym którego widzę.

Dochodzą też minusy, typu błędna argumentacja (przykładem tego jest odpowiedź w moim podaniu na opiekuna).

Ale tutaj biorę do oceny twój całokształt, a nie poszczególne akcję, które sobie wybiorę.

Podsumowując jeszcze raz.
Jak dla mnie nie nadajesz się na te role. 

POZDRAWIAM  :pepolove:

Edit//: @ michuu  Zacznijmy od tego, ze w twojej błędnej argumentacji zadnej prawdy nie było, a jeśli kogoś tutaj dupka szczypie, to nie mnie, tylko ciebie, wyraziłem swoją opinie, nie oceniając jednej czy tam dwóch akcji. 
nie pozdrawiam :Win:

• Ha ha 2
  • WTF 1

M4TEO.gif.bd326fd0573c9c128bb1f832fc68140b.gif.abaafa532586e45fe79bd650a861039c.gif

• Użytkownik

+ wiek 

+ Doświadczenie 

I jak Mateo napisał z czym się zgadzam że często prowokujesz (sam tego doświadczyłem) po prostu przyciepiasz się do niepotrzebnych rzeczy jak rzep do psiego ogona czyli moim zdaniem szukasz atencji D:

Z przykrością stwierdzam że jestem na NIE bo fajnie było by ciebie zobaczyć na tej posadzie

• Ha ha 1
  • Stały Bywalec

U jednego kolegi wyżej widzę lekka odklejka wleciała :kekw: 

Co do podania jestem na tak. Doświadczenie posiada, obszerna wiedza w danej dziedzinie, którą chce się zajmować. Osoba, która będzie robiła to z pasji, a nie z przymusu, żeby mieć jakiś kolorek.

• Trzymaj się 1

"The first step towards getting somewhere else is to decide that you are not going to stay where you are." 

*** agEUcj0.png.a3fba2f0146f74d5ecccf7164fa30184.png ***

★ "If you feel like you're losing everything, remember that trees lose their leaves every year and they still stand tall and wait for better days to come." 

• Użytkownik

+ wiek

+ doświadczenie

+ Temat koszykówki - jestem w nim sam, ale z uwagi na problemy jakie mam chwilowo od kilkunastu dni po prostu ciężko było mi to dalej prowadzić, więc chwilowo mógłbyś to wziąć za mnie lub po prostu troszkę mnie odciążyć z tym. Do dogadania między nami.

- osobiście widziałem kilka razy jakieś prowokacje.

Jestem na lekkie tak na okres próbny. Jeśli nie będziesz się należycie zachowywać mając range to nie widzę sensu, żebyś ją miał na stałe.

• Dzięki 1
  • Junior Admin
Junior Admin

Cześć, twoja aktywność teraz wzrosła, o 180 stopni to duży plus chcesz się zająć koszykówką, gdzie tematy nie są za często wrzucane to, co @ M4TEO napisał, to ja bym tego tak nie ujął, bo znamy się już długo, ale nieraz nie chcesz, się ugryźć w język. Interesujesz się tym oraz rekrutacja jest otwarta to, dlaczego nie dać szansy? Jestem za okresem próbnym.

• Dzięki 1

dw.gif

• Typer Naczelny

"Nigdy nie jest za późno, by stać się tym, kim chcemy być."
[*]

• Moderator T
Moderator T

+Wiek

+Doświadczenie

+Chęci pomocy

+Aktywność

Jeżeli z zachowaniem nie będzie problemu, tak jak koledzy wyżej wspomnieli to nie widzę przeciwwskazań. Na tak 

• Lubię to! 1

sygnatura.gif.630f32a18fab12e10a4b52a1207ac4be.gif.9c6e88d78c2731f0488115e488a39fde.gif

2 godziny temu, michuu napisał:

Nie chce się tutaj raczej nie wiadomo jak rozpisywać, zwyczajnie dość często wchodzą mi kupony irl 

Nie interesuje nas co Ci wchodzi i jakie kupony. Podpunkt wyraźnie jest opisany *Doświadczenie*, czyli czy zajmowałeś się kiedykolwiek typer'ką związaną na forum czy czymś o podobnym charakterze. Dla mnie każda ranga, która wymaga opisania swojego doświadczenia powinna być potwierdzona chociażby jednym twardy argumentem, tutaj tego nie widzę. - Minus.

Mimo, że w twórczości użytkowników napisałem o tym jak długo siedzę w temacie NBA oraz ogólnie szeroko postrzeganej koszykówki. Chciałbym dać coś od siebie w czymś nowym dla mnie.

Na Twoją korzyść, to to, iż siedzisz dość długo w koszykówce oraz masz dość sporo poszerzoną wiedzę na temat owego sportu. Ale to wciąż moim zdaniem nie oznacza doświadczenie, lecz WIEDZE. - Tutaj plus.

ja rozumiem że zabolała Cię prawda, którą wspomniałem pod twoim podaniem jakiś czas temu na opiekuna, ale nie musisz się wyżywać na siłę nie mając żadnych dowodów na jakikolwiek z twoich rzekomo "rzetelnych" argumentów xdxd. Trochę za bardzo poleciałeś w to twoje kłamanie w tym momencie, nie pozdrawiam.

Nie rozumiem kompletnie po co odpowiedziałeś na ową opinię na temat Twojej kandydatury. Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii, tak jest zbudowany nasz świat jak i nasze forum, które rozwinęło się przez naturalność i bezstronność. Każda taka odpowiedź to dość spory minus dla kandydata. - Dla mnie kolejny minus bezsensowny, gdyż łatwo wejść Ci na głowę, co może skutkować w dalszej współpracy z Twoją osobą problemy z komunikacją, jeżeli byśmy posiadali jakiekolwiek uwagi wobec tematów stworzonych przez Ciebie itp... 

Podchodzę z pełnym szacunkiem do Twojej kandydatury i nie mam zamiaru w jakikolwiek Cię tutaj urazić, bo wiem, że idzie się z Tobą dogadać. Mogę to stwierdzić, gdyż miałem przyjemność parę zdań wymienić na SB. Nie mam nic przeciwko jakby pomimo mojego głosu na nie zobaczył Cię w naszych szeregach, ale pod warunkiem, że wykażesz się zdeterminowaniem i prawdziwą pasją do koszykówki. 

Pozdrawiam.

• Lubię to! 1
  • Typer Naczelny

Przyjmuje na okres próbny 2-dwu tygodniowy, zgłoś się po rangę, więcej szczegółów na naszej grupie ogarniemy.

[*]

• Typer Naczelny

przyjete.png

[*]

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines