Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[PROPOZYCJA] - Zmiana koloru/animacji nicku z poziomu użytkownika

Vashka

Recommended Posts

• Premium
Premium

Jaką masz propozycje?: Wielu użytkowników ma więcej niż jedną rangę na koncie, a to który kolor lub animację nick'u dostanie jest jakby "losowe" ? Mam wrażenie, że która funkcja się ustawi pierwsza w kolejności taki będziemy mieli kolor i animację nicku.Fajnie moim zdaniem jakbyśmy my sami mogli decydować który kolor z której rangi będzie widoczny na nicku.Przykład  u mnie : Mam obecnie rangę " Postrach Strefy ",  "VIP" i "Bałwanek strefy"  i ustawiony kolor obligatoryjnie od bałwanka a chciałbym mieć możliwość sam zdecydować, który kolor i animację z której rangi chciałbym by była u mnie widoczna..Kolor i animację dla takich rang jak  "Urlop" czy dla Administracji wyższej, Moderatora zostawiłbym bez zmian bo to najważniejsze funkcje na forum i powinny być obligatoryjnie widoczne na 1 szym miejscu.Jesli byłoby to możliwe od strony technicznej do zrobienia to fajnie by było dzwignąć ten temat.Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie w jakiś sposób :kononasterka:

Screenshot/Nagranie/Przykład https://imgur.com/a/6VOxzRL

• Lubię to! 1
  • Tak sobie 1

1689091415_undefined-Imgur(1).gif.b5364a1feca939e5f68e97fc3b4adb1f.gif

• 󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡

Trochę w błędzie żyjesz. Są dwie grupy rang: główna oraz podrzędne. Od J@ w górę możemy wam ustawić główną obojętnie jaką, a podrzędne są alfabetycznie. Jeśli masz jakąś funkcję na forum to ta ranga zawsze będzie na wierzchu, a jeśli nie tak jak np. ty masz to nie ma problemu, żeby Ci to zmienić. 

To można zrobić tylko w panelu administracyjnym więc nie ma szans na twoją propozycję. Tak samo jak nie ma możliwości połączenia animacji i kolorów rang, bo wtedy by trzeba było zrobić zupełnie nową grupę.

• Lubię to! 2
  • LAN CIECHOCINEK 2K2 unlocked this topic
  • Premium
Premium
Godzinę temu, LAN_CIECHOCINEK2K2 napisał:

podrzędne są alfabetycznie.

No właśnie i tu mogła by się pojawić możliwość manualnej zmiany przez użytkownika.Niech funkcyjne rangi są ustawiane jak mówisz od górnie, ale te zwyczajne jak ja mam moglibyśmy mieć możliwość ustawiania na własną rękę.

Godzinę temu, LAN_CIECHOCINEK2K2 napisał:

a jeśli nie tak jak np. ty masz to nie ma problemu, żeby Ci to zmienić. 

I tutaj dlaczego nie dać możliwości rangom bez funkcji na zmianę kiedy chcę i jaką chcę mieć rangę na wierzchu.Nie od dziś wiadomo, że kontakt z Administracją czyli ludźmi którzy mają możliwość takiej zmiany jest utrudniona i nie raz czeka się wiele dni jak nie tygodni na odpowiedź czy w końcu upragnioną reakcję (tu bardziej myślę o czerwonych).I Wam jako administracji by to odjęło pracy bo ludzie by to sami zmieniali i nam żyło by się lepiej bo nie musielibyśmy jako użytkownicy "użerać" się z próbami kontaktu z Wami :shrug:

Wytłumaczyłeś mi dlaczego pewnych spraw nie ruszać, ale przecież to o co proszę teraz nie jest jakąś "kosmiczną" zmianą.Tylko odjęciem pracy wam i danie nowych możliwości nam jako użytkownikom a przecież potrzeby użytkownika powinny być priorytetem dla forum czyż nie ? @ LAN_CIECHOCINEK2K2

Dodam tylko, że @ hk. Coś nie coś w tym temacie potrafi i ma wyobrażenie na temat tego, jak mogłoby to zostać rozwiązane od strony technicznej.

1689091415_undefined-Imgur(1).gif.b5364a1feca939e5f68e97fc3b4adb1f.gif

Wspominałem to już na SB, więc przetoczę moje słowa i tutaj.

2 godziny temu, Vashka napisał:

No właśnie i tu mogła by się pojawić możliwość manualnej zmiany przez użytkownika. Niech funkcyjne rangi są ustawiane jak mówisz od górnie, ale te zwyczajne jak ja mam moglibyśmy mieć możliwość ustawiania na własną rękę.

Moim zdaniem jedyne wyjście z danej sytuacji aby została dana propozycja przyjęta, to takie, iż daną funkcje posiadaliby tacy użytkownicy, którzy mieliby tylko i wyłącznie rangi typu: VIP/Premium/Donator/Sponsor lub własna ranga. Gdyż gdyby jakaś ranga pełniąca funkcję (nawet i sam admin) miał możliwość zmiany, po zmianie wprowadzałoby to w błąd użytkownika, który załóżmy chciałby na daną chwile uzyskać pomoc od admina wcześniej wymienionego. Na dodatek podczas awansu na rangę funkcyjną, dana możliwość zostawałaby automatycznie ściągnięta, tudzież zabierana przez wyższą administracje podczas dodawania rangi.

Strona techniczna również nie wygląda jakoś katastrofalnie gorzej. Wystarczyłoby napisać wtyczkę, tudzież parę linijek JS aby uzyskać dany efekt. - W zależności na czym opiera się dokumentacja naszego forum. + Dodam, iż sam w sobie skrypt/wtyczka nie powinna jakkolwiek obciążać bezsensownie forum. Kto nie ryzykuję ten szampana nie poje, czyż nie? Zawsze możemy iść za tą myślą, napisać to i wypróbować w praktyce. Jeżeliby nie miałoby to racji bytu, śmiało przecież bezproblemowo administracja mogłaby usunąć z dokumentacji wtyczkę/linijki kodu.

Nie każde propozycje muszą mieć ogromne znaczenie w funkcjonowaniu forum. Małe zmiany też są spoko i miłym zaskoczeniem/upiększeniem sieci. Więc jestem za aby wypróbować i zobaczyć jakby to hulało w praktyce.

2 godziny temu, Vashka napisał:

Dodam tylko, że @ hk. Coś nie coś w tym temacie potrafi i ma wyobrażenie na temat tego, jak mogłoby to zostać rozwiązane od strony technicznej.

Jestem wstanie pomóc administracji w wolnej chwili.

• Trzymaj się 1
  • 1 month later...

Trochę nie ma sensu, ponieważ jak jakiś użytkownik posiada np. moderatora i jakąś swoją rangę to lepiej dla użytkowników, żeby się świecił na zielono i by było go widać, że jest moderatorem.

www.gif.733dc154aed6d05884c0a093a00c6a97.gif

• 2 weeks later...
  • Zasłużony

propodrz.png

image.png

image.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines