Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[SKARGA] - Dusia

Erev.'

Recommended Posts

Twój nick: KakaKola.`
Nick oskarżonego: Dusia
Powód skargi: Zerowa aktywność od kilku dni.
Miejsce zdarzenia: Forum
Coś od siebie: W mojej opinii ktoś kto sprawuje taką rangę jak Dusia powinien wykazywać chociażby minimalne zainteresowanie tym co się dzieje na forum. Ja rozumiem naprawdę bardzo wiele - praca, dom, dzieci... Powody są różne, że ktoś nie ma czasu siedzieć po kilka h dziennie na forum, jednak jako HA wypadałoby chociaż raz dziennie wejść, zobaczyć co się dzieje, czy nie ma czegoś do wyjaśnienia. Opłaciłem warny, teraz czekam, aż Dusia się pojawi i poświęci mi dosłownie minutę na ogarnięcie sprawy - w sumie nie jestem jedynym userem, który czeka. Nie jest to miłe kiedy podejście najwyższej administracji wygląda w ten sposób, a pokusiłbym się o stwierdzenie, że jest to lekkie plucie komuś w buzie takim podejściem.  Bo ja naprawdę rozumiem brak czasu, ale wejście RAZ dziennie na forum i poświęcenie 10-15 minut z 24 godzinnego dnia to nie jest jakaś abstrakcja chyba, prawda? Czy ja po prostu za dużo wymagam? Naprawdę... Niech cała najwyższa administracja przemyśli swoje podejście do użytkowników forum, bo nie jest to przyjemne jak sytuacje z warnami i innymi rzeczami nie do przeskoczenia dla Junior Adminów są robione dłużej, niż konstruowanie rakiety Falcon. A jeśli nie macie czasu, żeby podchodzić do użytkowników w odpowiednim stylu to macie trzech zajebistych Junior Adminów, którzy są dostępni zdecydowanie częściej i służą pomocą, więc czemu z jednego by nie zrobić HeadAdmina?

Z poważaniem, AntyPepsi.

Edited by KakaKola.`
  • Lubię to! 5
  • Trzymaj się 1
  • Ha ha 4
  • Wow! 1
  • Właściciel
Właściciel

A gdzie jest np PW do mnie? Najwyraźniej chce ci się czekać skoro tylko jej ten kod czy potwierdzenie wysyłasz 

Trivor, tu nie chodzi wyłącznie o te kody, serio. Tylko o brak aktywności i brak zainteresowania tym co się dzieje na forum - na to bezpośrednio złożyłem skargę przecież. Nie jest to pierwsza sytuacja, sam o tym wiesz... I ja nie robię jakiejś przypierdolki na siłę tylko w mojej opinii jest to irytujące, gdy najwyższą administracja nie liczy się z użytkownikami. 

• Lubię to! 2
  • Zasłużony

Właśnie jako HA, mogę sobie pozwolić na trochę mniejszą aktywność niż rok lub dwa lata temu, bo teraz jest dużo J@ i moderacji i wiele spraw mogą oni przejąć za mnie lub np. Trivora.

Kody mogłeś wysłać do X osob z administracji, jak to wiele osób robi.    "jest to lekkie plucie komuś w buzie takim podejściem"  plucie  w twarz nazwała bym takie zachowanie gdybym, odczytała a nic nie odpisała na to ani nie zareagowała, a nie gdy nawet nie odczytałam wiadomości od Ciebie, bo nie byłam nawet na forum w tym czasie.

"A jeśli nie macie czasu, żeby podchodzić do użytkowników w odpowiednim stylu to macie trzech zajebistych Junior Adminów, którzy są dostępni zdecydowanie częściej i służą pomocą, więc czemu z jednego by nie zrobić HeadAdmina?"   Dobrze wiedzieć, że dla Ciebie H@ jest od warnów i osoba, do ktorej sie zglaszasz z odpracowaniem MUSI BYĆ H@   (Ale tak jak pisałam wyżej, tym rowniez moze zajmować sie J@ nawet bez wyższej rangi ;) i własnie od takich drobnostkowych rzeczy powinni być bardziej j@)

Tłumaczyć i rozpisywać z jakich powodów jestem mniej aktywna nie będę, ale skoro tak to Ciebie kole w oczy to następnym razem jak będę planowała mniejszą aktywność na forum to zgłoszę się po prostu po urlop, a w porównaniu do wcześniejszego czasu i tak zaglądam częściej na forum i komunikuje się w różnych poważniejszych sprawach co do forum z administracją wyższą, na forum postaram się JESZCZE CZĘŚCIEJ wchodzić lub zgłosze się po urlop, czas pokaże, bo ja sobie nie planuje że nie będę wchodziła na forum tylko z różnych przyczyn samo to wynika ;) 

• Super 3

heh1111.png

• 3 weeks later...
  • Zasłużony

skargaodrzu.png

• Ha ha 1

image.png

image.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines