Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Szybka rekrutacja na Typera - Napisz podanie i zostań typerem ×
Szybka rekrutacja na Redaktora- Napisz podanie i zostań redaktorem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[Zamknięty] Trzymajcie się :(

YepHacker

Recommended Posts

Witajcie, nie chcę nic ukrywać ale Mam Vac Bana na Steam! (Mój brat przyznał się że grał na citach). Nie było mnie jak on czitował, ponieważ byłem w szpitalu i nie miałem nad tym kontroli :( Jestem mi Smutno że muszę was Opuścić/Też zerwałem z dziewczyną ale nie ważne :( Chciałbym powiedzieć że Bardzo Fajnie sie z wami Współpracowało. :( Naprawdę mówię to od Serca. 

Chciałbym to jakoś naprawić, nie wiem założyć nowego Steam i kupić Counter Strike 1.6 i Dalej Grać z wami a także wam pomagać na forum. Tylko nie wiem czy mi dacie szanse :( Bo z przykrością nie chciałbym odejść. No ale jak już mam Tego Vac Bana :( To co ja mam zrobić w takiej sytuacji? Bym miał Admina DD2 i UnBanTeam a na Steam Vac Ban? Dla mnie to przerażające :(. Bardzo bym był wdzięczny jak bym (Założył Steam nowego i kupił Counter Strike 1.6) i bym dalej z wami był i chętnie bym pomagał?! Będzie Taka Możliwość :( ??

Jak macie do mnie zaufanie do myślę że dacie mi szansę :( Nie chce was oszukiwać, bo jestem uczciwy i Przyznałem się że mam Vac Bana na Steam.

Jeszcze Raz Bardzo Przepraszam Za Mojego Brata! :( 

@Kamilek- Jesteś bardzo ambitny zawsze pomożesz bardzo fajnie mi się z tobą współpracowało :( 

@Dusia⚝♡- Z tobą też się fajnie pisało i ogółem Fajna z ciebie Dziewczyna.

@F4NTOM- Dobry z ciebie byczek, dużo pomagasz jesteś bardzo pomocny, a także życzę ci powodzenie do dalszych prac na forum i dojrzenia do Celów.

@Ar0n- Może się mało znamy ale Życzę ci Dobrego stopnia na Forum.

@ArcyBM- Tu również nie za dobrze się znamy ale też ci Życzę do Dalszych osiągnięć do Celów swoich.

@Vixo- Trzymaj się mordo.

@Trivor- Ty również się trzymaj.

@|K4|Bum- Też fajny z ciebie ziomek, trzymaj się cieplutko.

@Smuszinio- No cóż już sobie nie pośmiejemy się i nie pogadamy :( Trzymaj się też.

@AdeK- Trzymaj się cieplutko, i Pilnuj tego Forum dobrze. Trzymam kciuki do dalszych osiągnięć do celów.

@Pietrek90- Fajnie się rozmawiało na TeamSpeak, fajnie się grało, ogółem wszystko super :( Ale musimy się pożegnać :( Trzymaj się.

@LandrynCia- Witaj, Bardzo cie polubiłem, myślałem że będziemy mieć większy kontakt ale cóż :( Nic nie zrobię (Mam Vac Bana na Steam/Przez Brata)

@NaturalnY- Trzymaj Się :papa2:

@R.A.M.Z.E.S- Miłej Gry, i powodzenia :/ 

Jak Kogoś ominąłem to z serduszka bardzo Przepraszam :( 

Nie wiem, może zróbcie ankietę czy dacie mi Szansę czy nie? :( 

To tyle z mojej strony :( Przepraszam :/ :( 

Powinieneś to z kimś wyjaśnić i by się znalazło rozwiązanie, a nie piszesz pożegnanie...

image.png.2b4505a052c2c95eaf1396f4e04b1be2.png

Zapraszamy na forum StrefaSkilla.pl

Zapraszamy na nasze serwery!

Miła, przyjemna i pozytywna atmosfera!!!

To wszystko jest do Dogadania bo  że dostałeś bana którego ty nie zrobiłeś to nie twoja wina Administracja powinna to brać pod uwagę ja jestem za tym że byś został załozył nowe konto i cs kupił i  z nami grał bo taka osoba jak ty to jesteś zaufaną osobą i myślę  że wszystko jest do dogadania się i mówię Zostań !!!!!  Pozdrawiam jak nie to życzę ci wszystkiego dobrego  Najlepszego w nowym roku że by twoja noga wyzdrowiała 100 %  i 66140890 mój nr gg i dziękuje za wszystko ale mówię Zostań 

Jak dla mnie to sytuacja jest żenująca, możesz podziękować swojemu bratu... sry le ja się trzymam tego że Vac to Vac .. jak byśmy chcieli to każdy by miał takie szanse i mogłby dostac ponowne "szanse" .. byłeś świadom że pozostawiasz pc bratu .. mogłeś mu wgrać ns a nie pozostawiać steam .. sory ale jak dla mnie sprawiedliwosc powinna byc taka sama dla kazdego, bez wzgledu czy cos znaczy na sieci czy nie .. 

Następna sprawa wczoraj wbijałeś na serwer normalnie jakoś xD jeszcze  wyłapałeś bana na 5 min bodajże za cfg. xDD wbiłeś na forum i tłumaczyłeś że brat grał jak byłeś w szpitalu  .. lecz wczoraj grałeś ty a nie brat, i "Wacka" nie było xDDD a dziś już jest i niby on grał xd sory ale trochu nie trzyma to sie kupy xd 

Pomijając wszystko, dzięki za wszystko trzymaj się i powodzonka :) 

06849937492497786438.gif.b02bf47a928ea5323c1b6889f0d9243a.gif

najpierw wyjaśnij tą sprawę a potem pisz rezygnacje 

moim zdaniem da się to wyjaśnić 

no ale skoro napisaleś to 3 maj sie modrko 

7 minut temu, |K4|Bum napisał:

Jak dla mnie to sytuacja jest żenująca, możesz podziękować swojemu bratu... sry le ja się trzymam tego że Vac to Vac .. jak byśmy chcieli to każdy by miał takie szanse i mogłby dostac ponowne "szanse" .. byłeś świadom że pozostawiasz pc bratu .. mogłeś mu wgrać ns a nie pozostawiać steam .. sory ale jak dla mnie sprawiedliwosc powinna byc taka sama dla kazdego, bez wzgledu czy cos znaczy na sieci czy nie .. 

Następna sprawa wczoraj wbijałeś na serwer normalnie jakoś xD jeszcze  wyłapałeś bana na 5 min bodajże za cfg. xDD wbiłeś na forum i tłumaczyłeś że brat grał jak byłeś w szpitalu  .. lecz wczoraj grałeś ty a nie brat, i "Wacka" nie było xDDD a dziś już jest i niby on grał xd sory ale trochu nie trzyma to sie kupy xd 

Dokładnie to samo chciałem napisać :D

15 minut temu, |K4|Bum napisał:

Tak, Wbiłem wczoraj na serwer i dostałem bana za config, ale to mój brat przedtem grał ja nie wiem co on robi? :/ No i jak wszedłem na serwer to dostałem bana zmieniłem config i potem grałem normalnie. Dzisiaj jechałem z Kumplem do Szpitala, i jak mnie nie było to on sobie grał to znowu nie wiem co robił. Pozniej wchodze do domu odpalam kompa a tu powiadomienie Vac Ban? Sorry, Ja się przyznałem że mam tego Vac Ban na steam i chcę to wyjaśnic czy jest możliwość wyjaśnienie tej sprawy. Bo ja tego Vac Bana nie powinienem dostac ponieważ ja ni czituje :/ pomijając...

• Zasłużony

Najlepiej zwalic na brata.. Xdd jesli wgl serio się go ma :/ 

Paapaa 

• Lubię to! 2

heh1111.png

Tak mam Brata który ma 21 lat a Siostrę która ma 15

24 minuty temu, R.A.M.Z.E.S napisał:

najpierw wyjaśnij tą sprawę a potem pisz rezygnacje 

moim zdaniem da się to wyjaśnić 

no ale skoro napisaleś to 3 maj sie modrko 

Okey, tak zrobię :/

40 minut temu, F4NTOM napisał:

Wszystko da radę wyjaśnić. Nie pisz pożegnania od razu. Będzie mi smutno 

Okey :/

46 minut temu, ArcyBM napisał:

Powinieneś to z kimś wyjaśnić i by się znalazło rozwiązanie, a nie piszesz pożegnanie...

Jak tak to okey :/

43 minuty temu, LandrynCia napisał:

Dziękuję, ale myśle, że warto to wyjaśnić i będzie okej

Dobrze, spróbuję 

38 minut temu, Pietrek90 napisał:

To wszystko jest do Dogadania bo  że dostałeś bana którego ty nie zrobiłeś to nie twoja wina Administracja powinna to brać pod uwagę ja jestem za tym że byś został załozył nowe konto i cs kupił i  z nami grał bo taka osoba jak ty to jesteś zaufaną osobą i myślę  że wszystko jest do dogadania się i mówię Zostań !!!!!  Pozdrawiam jak nie to życzę ci wszystkiego dobrego  Najlepszego w nowym roku że by twoja noga wyzdrowiała 100 %  i 66140890 mój nr gg i dziękuje za wszystko ale mówię Zostań 

Okey, zostanę :/ bede walczył :/

Zamykam Tematu.

Proszę o Przeniesienie Postu.

Jest nie aktualny post przepraszam za Kłopot/ nie żegnam się/ Dostałem motywację/

Edited by YepHacker
  • Lubię to! 1
  • YepHacker locked this topic

___________________________________________________________________________________
Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Temat Zamknięty.

onDOqcR.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja StrefaSkilla.pl
___________________________________________________________________________________

sygna.gif.88676c7876784b1787c5fc8e2b23ab73.gif                                 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines