Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ODWOŁANIE] - indorianek

indorianek123

Recommended Posts

• Użytkownik

Twój nick na serwerze:indorianek
Nick admina banującego: SERWER AUTOMAT
Dostałeś bana, gaga czy muta?:bana
Czas oraz data bana:19.03
Serwer na którym dostałeś bana:surf+rpg
Opis sytuacji (prosimy o dłuższą wypowiedz):przepraszam że piszę jeszcze raz ale jest taki problem że dostałem unbanned ale nie mogę wejść na serwer pisze mi dostęp do tego serwer został dla ciebie zablokowany i nwm czy to jest jakiś błąd czy nie dostałem unbanned
Link do Sourcebansa z twoim banem:https://sourcebans.strefaskilla.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:546113028&advType=steamid&Submit
Link do twojego profilu steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199052491785/
Wycinek z konsoli po wejściu na serwer:**** Unable to localize '#matchdraft_phase_action_wait' on panel 'id-map-draft-phase-wait'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Restart' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Back' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Pause' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Slow' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Play' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Fast' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#DemoPlayback_Next' on panel descendant of 'HudDemoPlayback'
**** Unable to localize '#Panorama_CSGO_Spray_Cursor_Hint' on panel 'RosettaInfoText'
ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU -> CSGO_GAME_UI_STATE_LOADINGSCREEN
CS_App_Lifetime_Gamestats: Recording ServerBrowserFavorites 
Connecting to public(UWAGA. Pisze slowo z filtra. Mod sprawdz czy nie reklamuje!.117.96:28085) ...
Server using 'public' lobbies, requiring pw no, lobby id ffffffffffffffff
Host_WriteConfiguration: Wrote cfg/config.cfg
#Valve_Reject_Banned_From_Server
**** Unable to localize '#GenericConfirmText_Label' on panel descendant of 'PopupManager'
ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_LOADINGSCREEN -> CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU
ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU -> CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU
PNG load error Interlace handling should be turned on when using png_read_image

• Użytkownik

Niestety jest to błąd, napisałem już do @ Andrzej.  żeby to naprawił, więc pozostaje tylko czekać.

@ indorianek123  Sprawdź czy możesz wejść

image.png.99ec0a80bfee576449bc27cddd31c6e3.png

:poggies:

• Użytkownik
5 godzin temu, Drako napisał:

Niestety jest to błąd, napisałem już do @ Andrzej.  żeby to naprawił, więc pozostaje tylko czekać.

@ indorianek123  Sprawdź czy możesz wejść

dalej nie mogę

• Użytkownik

Sprawdź teraz

Brak zainteresowania, domyślam się, że błąd rozwiązany.

• Użytkownik

rozwiazany.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines