Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
[WAZNE] Stracone usługi DD2 + Nowy Sklep 1.6 ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[UBTEAM CS:GO] - RudyZNatury

RudyZNatury

Recommended Posts

UBT 1.6 czy UBT GO: GO
Nick: RudyZNatury
Imię: Mateusz
Wiek (dokłada data): 18, 15.06.2004
SID: STEAM_0:0:591459106
Znajomość AMXX*(1-10): W tym przypadku to SourceBans, miałem kiedyś UBT, także dla mnie to nie będzie żadna nowość i ocenię swoją znajomość na mocne 8, bo wiadomo trzeba sobie przypomnieć parę rzeczy ;) 
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: W weekendy praktycznie cały czas, gorzej w tygodniu, ale wieczorkami zaglądam cały czas w dodatku kartę z forum mam odpaloną, także na pewno dosyć dużo.
Opisz siebie: Cześć, Jestem Mateusz. Myślę, że co niektórzy tutaj powinni mnie kojarzyć bardzo dużo łączy mnie z tą siecią, interesuje się sportem, e-sportem i fotografią. Po pracy lubię sobie pograć na serwerze i mieć fun z gry :-P 
Dlaczego akurat Ty?: Myślę, że jestem odpowiednim kandydatem na to stanowisko, dlatego że jednak posiadam te doświadczenie, które potrzebne jest w tak odpowiedzialnej funkcji jaką jest UBT, niektórzy powiedzą, że to łatwa sprawa, lecz tak jednak nie jest, poświęca to czasami bardzo dużo czasu i musisz podjąć właściwą decyzję w danej sytuacji, a nieraz jest ona bardzo trudna. Na samym początku dawałem demka z rozpiskami do oceny drużynie z UBT i praktycznie wszystkie okazały się poprawne, więc myślę, że umiejętności w tej kwesti posiadam. 
Czy miałeś styczność z AMXBans/SourceBans?: Jasne, że tak
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: 9/10
Kontakt: steam, forum, facebook,

Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim czytającym!

• Drako changed the title to [UBTEAM CS:GO] - RudyZNatury
  • Premium
Premium

Yea...

Zacznijmy od plusów, Rozbudowane podanie, ładnie wszystko opisane, wiek wystarczający, argumenty bardzo spoko ale ale ale...

Wymagania: 
image.png.7f8d76ad7b330e6921f6ee66dc1894e7.png
Nie spełniasz najprostszego wymagania jakie może w tej roli być, nabiłbym chociaz te 50/60 postów, dał się poznać ludziom, i napisałbym podanie ponownie.

Nie

• Super 1

M4TEO.gif.bd326fd0573c9c128bb1f832fc68140b.gif.abaafa532586e45fe79bd650a861039c.gif

• Użytkownik

Twoje konto na forum nie powala, ale udzielałeś się w zgłaszaniu cheaterów, więc dam ci szanse. Demka testowe na pw.

Twoje rozpiski mi się nie podobają, zbyt często palisz czyste akcje, twoja ostatnia rozpiska pod odwołaniem jest tego dobrym przykładem. Może i w 90% trafiasz z werdyktem, ale musiałbym mieć Cię pod stałym nadzorem a po co mi ktoś taki. 

• Lubię to! 1
  • Dzięki 1

image.png.99ec0a80bfee576449bc27cddd31c6e3.png

:poggies:

• Użytkownik

odrzucone.png

image.png.99ec0a80bfee576449bc27cddd31c6e3.png

:poggies:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines