Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

Opowiadanie (projekt)

Lullaby

Recommended Posts

• Użytkownik

Hej, nie wiedziałem gdzie to napisać więc piszę tutaj.

Myślałem od jakiegoś czasu by napisać opowiadanie o forum i o jego użytkownikach. Opowiadanie byłoby podzielone na części, napisałbym trochę i byłaby kontynuacja jeśli by się przyjęło.

Wychodzę tutaj z pytaniem czy ktoś by chciał zobaczyć takie opowiadanie i czy by chciał wziąć w nim udział.

Myślę też czy napisać jak mi w duszy zagra, czy tematycznie i chętnych użytkowników podzielić na określone w opowiadaniu rolę.

• Wow! 2

Lullaby-Sygnatura.png

• Junior Admin
Junior Admin

Ty jeszcze pytasz oczywiście, że tak :heart:

• Lubię to! 1

dw.gif

• Użytkowniczka

Możesz zrobić ale żeby nie było za długie :kekw:

• Ha ha 1

:heart:amelia.gif.8535766efe5ade6f890607925e67a3ff.gif:heart:

• Użytkownik
5 godzin temu, Amelia2115 napisał:

Możesz zrobić ale żeby nie było za długie :kekw:

@ Amelia2115 no długie być nie może, bo już mi pisali że lepiej krótkie, coś ala komiks.

Lullaby-Sygnatura.png

• Premium
Premium

Ja bym to widział tak @ Lullaby

Mógłbyś zrobić opowiadanie Wielkanocne tylko tak jak Ci radzą inni przychylni Ci ludzie trochę krótsze i bardziej zwięźle i ciekawie napisane.

Moim zdaniem mogło by to być opowiadanie Wielkanocne złożone z wypowiedzi użytkowników forum.Wyznacz kilka osób, które mają Ci odpowiedzieć na pytanie np " Jak wyglądałby Twój wymarzony pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych ?" i podziel ten dzień na kilka tych osób powiedzmy po 3 godziny z dnia dla każdej z nich np od rana do wieczora.

Podam Ci przykład : pierwsza osoba np Shinga pisze co najchętniej robiłby w tym czasie powiedzmy 8-11, następnie Lanek pisze jak on chciałby spędzić swoje 3 kolejne godziny tego dnia np 11-14, next Krip pisze Ci odpowiadając również na te pytanie.Podpytaj ich tak, aby Ci powiedzieli coś więcej niż spanie i masurbacja.Każdy z nich opisuje swoje wymarzone 3 godziny z tego dnia i z tego ułóż historię Wielkanocną.Tylko nie rób tego w formie wywiadu tylko właśnie opowieści umieszczając tam bohaterów na głownej planszy.Pisz konkretnie, najważniejsze jest to, co oni chcą Ci przekazać.

Osoby bierz jakie chcesz, tylko ja jestem nie bardzo czasowy więc odpadam :/ 

Taka moja rada na tą opowieść co chcesz stworzyć.

1689091415_undefined-Imgur(1).gif.b5364a1feca939e5f68e97fc3b4adb1f.gif

• Użytkownik

@ Vashka  Mówiąc w skrócie, proponujesz bym wybrał określoną ilość osób, które miałyby opisać swoje 3 wymarzone godziny i żebym to posklejał w opowiadanie, a nie kopiowanie i wklejanie (coś jak ciekawostka o moderatorach hany). 

Jeśli dobrze zrozumiałem to zrobiłbym tak, ale zamiast 3h proponowałbym 2h, żeby w opowiadaniu mogła wziąć udział większa ilość osób.

Lullaby-Sygnatura.png

• Premium
Premium
23 minuty temu, Lullaby napisał:

(coś jak ciekawostka o moderatorach hany). 

Coś w ten deseń tylko zrobić to z wiekszą ilością osób naraz, tak aby każdy miał szanse opowiedzieć o tym, co w tym czasie lubi robić czy sam czy z rodziną, jakie ma tradycje, pomysły na wolny czas. Tylko też wypowiedzi wybieraj dość krótkie i konkretne , żeby to nie wyszło zbyt długie i męczące opowiadanie.

Możesz też jako bonus dołożyć przygody bohaterów czy plany związane ze śmigusem dyngusem ( oparte na faktach rzecz jasna) :P 

@ Lullaby  Jeśli chcesz to zamknąć w jednym dniu Świąt to zrób te 2h dla każdej osoby z tego dnia.

Wiem, że łatwo to zmienić w wywiad ale trzymaj się formy opowieści.

1689091415_undefined-Imgur(1).gif.b5364a1feca939e5f68e97fc3b4adb1f.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines