Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ODWOŁANIE] - wawohehe

wawohehe

Recommended Posts

Twój nick na serwerze:wawohehe
Nick admina banującego: Diablo
Dostałeś bana, gaga czy muta?: bana
Czas oraz data bana: 28.03.2023 15:03
Serwer na którym dostałeś bana: StrefaSkilla.pl ★ [5VS5 #3]
Opis sytuacji (prosimy o dłuższą wypowiedz): Mam globala i jakiś ziomek obstawiam ze z maks goldem silverem został zabity przeze mnie pare razy i zaczał pisać że jestem cheaterem i pan admin diablo wszedl na specta i wywnioskował że mam wh bo wygrałem 1vs3 gdzie slyszalem chlopa na plecach dlatego go zabiłem 
Link do Sourcebansa z twoim banem: https://sourcebans.strefaskilla.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:455895524&advType=steamid&Submit
Link do twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198872056776/
Wycinek z konsoli po wejściu na serwer: nie rozumiem tego jaki wycinek

Edited by wawohehe

No  to tak, kiedy wszedłem na specta i cię oglądałem to jakoś na początku każdej rundy stałeś chwile w miejscu i się nie ruszałeś, no dobra może komuś odpisywałeś czy coś robiłeś, ale twoje wychylanie na np.  mida nie było to normalne. Nie dość że twój celownik przeskakiwał i drgał kiedy strzelałeś, to jeszcze wychylasz na ziomka z celownikiem na jego głowie, ktoś siedzi skampiony a ty wiesz, że on tam jest i dajesz mu banie, a info nikt nie dawał bo bym słyszał. Jeśli trzeba dokładniej opisać akcje, które on robił to mogę.

• Ha ha 2

stanie na respie przy kazdej rundzie było spowodowane odpisywaniem osobie ktora co chwile pisala ze mam cheaty nie wiem co było dla ciebie nie normalne Masz może demko bo chciałbym zobaczyć i żebyś mi wytlumaczył co jest tam nie tak?

11 minut temu, ĎĮÃβĹỖ napisał:

No  to tak, kiedy wszedłem na specta i cię oglądałem to jakoś na początku każdej rundy stałeś chwile w miejscu i się nie ruszałeś, no dobra może komuś odpisywałeś czy coś robiłeś, ale twoje wychylanie na np.  mida nie było to normalne. Nie dość że twój celownik przeskakiwał i drgał kiedy strzelałeś, to jeszcze wychylasz na ziomka z celownikiem na jego głowie, ktoś siedzi skampiony a ty wiesz, że on tam jest i dajesz mu banie, a info nikt nie dawał bo bym słyszał. Jeśli trzeba dokładniej opisać akcje, które on robił to mogę. Dobra a więc, akcja z mida kiedy wychylasz idealnie wcelowany przez ścianę na ziomka, nie było od nikogo info a ty już wiesz, czy to jest normalne. Albo pistoletówka kiedy znów byłeś wszechwiedzący i wiesz jak gdzie i kiedy ziomek wychyli na ciebie oczywiście banie im dałeś. Wtedy kiedy mówiłeś, że słyszysz góścia na plecach, który biegł przez shorta i saida do kuchni i chciał wejść dżunglą, rozumiem, że go słyszałeś jak był na shorcie, ale kiedy był już na saidze to go nie słychać i on wchodził kuchnią, a ty strzelałeś się z innym i nagle idealnie w timing wychyliłeś na niego.

• Ha ha 3

Ale mogę zobaczyć demko bo piszesz coś bez dowodów XD gdzie ja nie rozumiem co ty niby widziałeś bo aktualnie to jest słowo przeciwko słowu

• SCDBK

No to ten, rozpiski w sumie nie ma lecz admin coś tam próbował się wytłumaczyć ze swojej decyzji. Pozwoliłem więc sobie obejrzeć demko i nic ciekawego nie znalazłem. UB.

• Lubię to! 1

zaufany.png.65de60184695f992cb09eb2ddc37a48b.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines