Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Szybka rekrutacja na Grafika - Napisz podanie i zostań grafikiem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

Wywiad z Apple

Lullaby

Recommended Posts

• Użytkownik

1257091385_WywiadzApple.png.4da314c507e6069e85f4cc04f93be78a.png

Pytania trochę w złej kolejności zadałem i wywiad o wiele za krótki, ale mam nadzieję że miło się będzie go czytać. 

linia-ruchomy-obrazek-0382.gif.be25c6b4b84138503772de8f49d370e5.gif

Osoba pytająca - @ Lullaby

Osoba odpowiadająca - @ ^Apple^

linia-ruchomy-obrazek-0382.gif.8dba22d3b69472029f8f04490980134d.gif

Witam serdecznie każdego czytelnika, dzisiaj wywiad przeprowadzać będę z naszym kochanym jabłuszkiem. Dziękuję za znalezienie czasu i mam nadzieję że się przygotowałeś.

Cześć wszystkim. Oczywiście, że jestem bardzo dobrze przygotowany i gotowy;D.

Jabłko jak to jabłko, dobre i każdy je lubi, ale czy każdy je dobrze zna? Jeśli nie to zapraszam. Opowiedz na początek nam o sobie. Jak masz na imię, ile masz lat i skąd pochodzisz?

Mam na imię Mateusz, dużo osób pewnie zna już moje imię, bo od samego początku mojej przygody z forum, wyświetla się to pod profilem. Lat mam jeszcze 20, lecz takimi sporymi kroczkami wita już mnie te 21 ;D. Pochodzę z województwa kujawsko-pomorskiego, pierwszą połowę życia mieszkałem w Toruniu, a potem przeprowadzka na wieś, a tak dodając o wiele lepiej jest na wsi ;D.

Czyli jedynka z przodu nie dawno uległa zmianie:D . Również mieszkam w mieście i zazdroszczę Ci przeprowadzki na wieś, zresztą na pewno nie tylko ja. Skoro mieszkasz na wsi to proszę powiedz nam jak wygląda Twoja codzienna rutyna?

No niestety uległa;D, jednak nie czuje się jakbym już miał dwójkę z przodu, cały czas ze mnie taki głupol jak przed dwudziestką hehe. Moja rutyna? Kurczę nie mam jakiejś szczególnie codziennej rutyny, w tygodniu to rano pobudka, ogarnąć się, zjeść śniadanie i do pracy. Po 15 zawsze już w domu jestem, to potem robię to na co mam ochotę:D , a weekendy wyglądają różnie;D.

Mit obalony, czyli zmiana przedniej liczby na mocarne jabłko nie działa:D. Czyli można powiedzieć że rutyna przeciętnego Polaka, nie obrażając oczywiście. Skoro już mowa o pracy i rutynie. Powiedz proszę ile Twoim zdaniem trzeba zarabiać w Polsce żeby tu godnie żyć?

Kurczę, dobre pytanie. Dużo też zależy od człowieka, czy lubi wydać, czy jest bardziej rozsądny. Też w Polsce sytuacja mocno się zmieniła, ceny rosną cały czas. Jednak tak ogólnie, to najniższa krajowa to jak dla mnie, troszkę mało, opłaci się to co konieczne i tak naprawdę nic z tego nie zostanie (opłacić mówię tutaj o mieszkaniu samym). No ale koniec końców powiedzmy, że takie 4.5-5k zł pozwoliło by tak normalnie funkcjonować.

Podoba mi się Twoje zdanie na ten temat, średnia Polaków twierdzi że 6-6.5k byłoby najodpowiedniejsze. Prawdą też jest że punkt widzenia wiele zmienia. Człowiek im mniej chce tym jest szczęśliwszy przeważnie. Skoro już jesteśmy przy sprawach państwowych to powiedz mi czy mamy się czego obawiać? Białoruś dołączy do Rosji i będziemy następni?

Szczerze to nie wiem, jakoś nie myślę o tym. Wiadomości też nie oglądam. Ale jestem zdania, że to wszystko skończy się za niedługo. Nie wiem co jeszcze powiedzieć do tego.

Rozumiem, czyli jak dobrze myślę to nie interesujesz się tego typu sprawami, byleby żyć w spokoju. Cofnijmy się trochę na początek, polityka nie jest chyba Twoim żywiołem. Jesteś może człowiekiem który rano przed pracą piję kawę i zapali papieroska, czy bardziej zdrowo się odżywiasz? Jaka potrawa jest Twoją perełką?

Nie pije kawy ani nie palę papierów, że tak powiem, papierosy to najgorsze gówno. Rano herbatka i dwie kanapeczki. Staram się jeść zdrowo, lecz nie raz wleci jakiś kebabik lub maczek. Ulubiona potrawa? Hmmm, na razie takim numerem 1 jest albo sosik śmietankowo-koperkowy z pieczarkami i kurczakiem, oczywiście z makaronem lub pizza mojej mamci haha:D.

KANAP.png.820a0d2010b005c2bdccbaa7fc34caf7.pngwaesrtgyhf.png.fafc8ca9d6709d38507dca56ceb1c2ee.png

Okaz zdrowia widzę, ale fast foody raz na jakiś czas potrafią umilić. Osobiście powiem że również je rzadko jem. Mamine potrawy zawsze są dobre, ale do babcinych nie mają startu:D. Tak opisałeś te pieczarki z kurczakiem że aż chyba spróbuje kiedyś. Ulubioną potrawę już znamy. Powiedz nam teraz co lubisz robić najbardziej? Jak spędzasz najczęściej wolny czas?

No spróbuj, spróbuj, polecam;DNajbardziej lubię grać w piłkę, to zawsze jakoś pozwala mi nie myśleć o innych rzeczach. Praktycznie większość wolnego czasu spędzam z @ Nikusiaaa . Od czasu do czasu sobie pogramy, ale najwięcej poświęcamy na rozmowy. W między czasie też jakieś wypady z ziomkami są lub pogranie z nimi w cs'ka;D.

Jeśli jabłko poleca to się na pewno skuszę. Może to moje mylne wrażenie, ale napisałeś to tak jakby było tego nie wiele, a nawet mało, ale niczego więcej Ci nie trzeba. Grunt to być szczęśliwym w życiu. Kierujmy się dalej w wygodną stronę. Byłeś kiedyś za granicą? Jeśli tak to czy w sprawach służbowych lub na wakacje, chciałbyś się może gdzieś jeszcze udać gdzie jeszcze nie byłeś?

Tak, gdy miałem gdzieś może z 6 lat, polecieliśmy na Cypr spędzić trochę wakacyjnego czasu. Potem zdążyło się być w Norwegii i Szwecji oraz już parę razy w Niemczech. I to nie służbowo, jakby wszystko prywatnie. Bardzo chciałbym się udać do Hiszpanii, a dokładniej do Madrytu, na jakiś mecz drużyny, której kibicuję od dzieciństwa.

qweqweqweqwe.png.194df56154ba1ce69ad891f4bdc609bd.pngsdfsdfsdf.png.7dd0732dbb2c20552ab04b28a4d5960e.pngdsfsdfsdfs.png.5678f758384b51cd08d6713c950bb1fb.png

Nie jedna osoba Ci pozazdrości, również chciałbym udać się za granicę chociaż ten jeden raz;D. Widać że trochę zwiedziłeś już w życiu i że w nie jednym miejscu byłeś, dodatkowo wszystko prywatnie. Mógłbyś może opowiedzieć jak było na przykład w Norwegii i Szwecji?

Akurat w Norwegii i Szwecji to bardziej tak przejazdem było, ponieważ tata pracował w Norwegii, i jeden raz jakby pojechaliśmy po niego, najpierw promem do Szwecji, i potem autobusem aż do Norwegii, a jak było? Strasznie zimno haha;D, ale zawsze coś nowego się widzi, krajobrazy naprawdę ładne.

Zawsze chciałem zwiedzić kraje nordyckie, a teraz spotkałem kogoś kto to po części zrobił:D. Hiszpania swoją drogą to też piękny kraj, nawet jeśli na zdjęciach tylko go widzimy niektórzy. Wydajesz się radosny na każdym kroku, więc powiedz nam co Ci najbardziej popsuło humor po podróży lub czy cokolwiek jest w stanie Cię mocno zrazić?

Noo, prędzej czy później Hiszpanię na pewno odwiedzę. Ooo, miło słyszeć taką opinię o sobie, w zasadzie po podróży nic mi nie zepsuło humoru, jedynie troszkę długie jazdy samochodem trochę nudzą, ale jak coś się chcę, czy to zobaczyć, czy przeżyć, to trzeba;D. Na pewno są rzeczy co są w stanie mnie mocno zrazić, osoby, które mnie bardziej znają to wiedzą, a tak to wydaje mi się, że nie mam sensu, tutaj pisać o takich rzeczach.

Tak, długie dojazdy to największe z cierpień na każdych wakacjach;D. Wybacz za nie taktowne pytanie, w nadziei że będzie dobrze, zadam Ci lepsze. Każdy ma taką rzecz która potrafi cieszyć wszędzie, jedną z takich rzeczy jest muzyka. Jakiego zespołu/wykonawcy najczęściej słuchasz i jakiego utworu?

Hmmm, teraz najczęściej słucham Gibbsa, nie tylko jego utworów, ale również tam gdzie się dogrywa, oraz nutki od "Polska Wersja", bardzo mocna płyta.

Co prawda przypadkowo, ale wychodzi na to że mamy podobny gust jeśli chodzi o muzykę. Słucham też Gibbsa, a dokładniej "Nigdy albo zawsze". Tak jak można dać się ponieść muzyce, tak daj się ponieść wyobraźni teraz. Wyobraź sobie że trafiasz w totka 500tys. jakbyś je wydał?

Hmmm, 500tys. fajna sumka, troszkę bym wydał na upgrade swojego stanowiska komputerowego, autko bym zmienił, jakąś część chciałbym też zainwestować, a tak to nie wiem, jestem typem osoby co nie wydaje na prawo i lewo:D:D.

Będąc szczerym to wymieniłeś wszystko co sam bym zrobił z taką sumą;D. Inwestycje to raczej ciężki kawałek chleba. Jesteś spokojną osobą która raczej za dużo od życia nie chce. Leniwy raczej też nie jesteś skoro grasz w piłkę, a skoro o byciu że tak powiem leniwcem. Nie zapytałem Cię o pewną rzecz, a konkretniej czy masz jakieś zwierzątko? Jeśli nie to jakie byś chciał?

Ojj, mam i to sporo, dwa koty domowe, moje pupilki, że tak powiem. Na dworze 4 psiaki, jeden z nich to bernardynka, a reszta to kundelki takie oraz 4 koty.

hhgfffffffffffffff.png.e1a7014b664394ccb47c3120971afee0.pngzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.png.3be59f826aad0281f99757cfd1fb1eef.png

Można powiedzieć że mini zoo rodzi się u Ciebie powoli haha. Psiaki są kochane. A czy rozważałeś kiedyś kupno jakieś zwierzątka innego niż pies, kot czy żółw? Chodzi mi o coś typu wąż lub kapucynka?

Nie, nie. Nie myślałem o takim i raczej nie pomyślę, jakoś nie mam ochoty do takich zwierząt.

Każdy lubi w sumie co innego i każdy ma inne upodobania. Zwierzaki są cudownymi przyjaciółmi. Tak jak zwierzaki potrafią naprawdę umilić i poprawić dzień, to czy mógłbyś opisać swój najgorszy oraz najlepszy dzień?

Uhuhuu, powiem Ci na razie nie miałem jakiegoś szczególnie złego dnia, tutaj, np. można wymienić dni, kiedy coś mnie złapie i jestem chory. Hmmm, a najlepszy, kurde no sam nie wiem, prawie każdy dzień jest super:D.

Skromny, zapominający o zmartwieniach i rzeczach nie przyjemnych, a dodatkowo przyjmujący każdy nowy dzień i kończący go z uśmiechem, to jest chyba prawdziwa definicja dobrego i szczęśliwego człowieka. Przejdźmy może do bardziej personalnego pytania. Powiedz proszę, czy posiadasz jakieś hobby? Coś co robisz gdy się nudzisz lub za oknem pada deszcz i niema gdzie wyjść?

No takim moim hobby, to właśnie jest piłka nożna lub oglądanie meczy. No, a gdy jest brzydka pogoda to najczęściej odpalę sobie komputer i w coś pogram, lub pierdyknę się na łóżko i oglądam coś sobie.

Zamiłowanie do piłki że tak powiem, co? Nie myślałeś może o koszykówce czy siatce też?

Tak, uwielbiam piłkę. O Jezu koszykówka, bleee, nigdy. W siatkówkę lubię grać, w Technikum na WF cały czas praktycznie była hehe ;D.

Czyli trafiłem z zamiłowaniem do piłki, siatkówka też widzę, ale czemu tak nie lubisz kosza?

Ciężko mi powiedzieć dlaczego tak jest, po prostu tego nie lubię, raz próbowaliśmy z ziomkami pograć, to po 10min, że tak powiem każdy się w to wyjebał i zaczęliśmy grać w piłę haha:beka:.

Koszykówka nie podchodzi Wam, co? Ale to nic złego, mam nadzieję chociaż że nikt guza sobie nie nabił, haha. Przejdźmy teraz do komputerków i gierek. Wspominałeś kilka razy że lubisz spędzać czas również na komputerze, w jakie gry grasz?

No nie podchodzi. No u mnie to najczęściej csgo, troszkę lola, mc, 7dtd i powiedzmy, że fifka. Wszystkiego po trochu hehe.

Jeśli chodzi o cska to mogę poznać Twoją rangę ? Ale 7DTD to jedna z lepszych gier moim zdaniem, sam czasem gram. Powiedz proszę, bo nie których może to zainteresować, jak trafiłeś tutaj na sieć? Kogo poznałeś jako pierwszego?

Moja ranga to ta najwyższa;D. Trafiłem na sieć dzięki koledze, bo grał tutaj na OM #2 i powiedział abym też z nim sobie pograł, to zawsze taka rozgrzewka była przed mm'ami lub fc. No i na czacie jeszcze wtedy wyświetlało się "Odbierz darmowego 3-dniowego VIP'a", i właśnie to mnie pokusiło, aby założyć tutaj konto. Jako pierwszego to chyba @Dusia, na początku z każdą sprawą do niej chodziłem, dzięki niej właśnie też szybko dostałem posadę Typera, na której jestem do dzisiaj.

aewfwaefwaef.png.927bfee522f65cf092cf3f1f82ef118f.png

Najwyższa ranga? Muszę pobrać od Ciebie korepetycje haha. Można więc powiedzieć że szybko przywyknąłeś do forum, można dodać że Dusia w tym pomogła i dzięki niej mamy takiego typera i j@ wspaniałego. Jesteś długo na typerce chyba, prawda? Nie myślałeś nad posadą UBT lub jakiejś jeszcze innej?

No najwyższa, globalek siedzi tak o ;D. Tak dosyć długo już, od września 2021 roku. Potem przez pół roku na modzie, aż teraz właśnie rok mija jak jestem na j@.

Po pół roku awans na j@ to szybko mam wrażenie. Z kim się dogadujesz najlepiej?

Chyba z każdym, każdy z administracji jest suuuper, lovciam was <3.

My Ciebie też lovciamy japko <3. To byłoby chyba tyle z pytań, czy masz kogoś kogo chcesz pozdrowić?

Oczywiście, pozdrawiam każdego czytelnika i mam nadzieję, że co nie co dowiecie się o mnie;)

Też mam taką nadzieję, że dowiedzieli się o Tobie trochę, bo ja poczułem się usatysfakcjonowany. Dziękuję za poświęcony czas.

Również dziękuję.

linia-ruchomy-obrazek-0382.gif.c9a89b030d5881a5392615b2b6764c7a.gif

• Lubię to! 4
  • Super 1
  • Dzięki 1
  • Wow! 2

Lullaby-Sygnatura.png

• Stały Bywalec

Leci plusik

• Trzymaj się 1

ExVS-EuWYBE4qax.thumb.jpg.3db2019bb9fc1c60983c287bef45c9de.jpg

• Junior Admin
Junior Admin

baner (2).png

dw.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines