Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[REDAKTOR] - Lullaby

Lullaby

Recommended Posts

Nick: Lullaby
Imię: Patryk
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ potrafi być u mnie naprawdę bardzo różnie, np. aktualnie szukam nowej pracy. Może być tak że będę przez 3 godziny aktywny albo przez 6 godzin. Ponadto zawsze mam otwarte forum w karcie na które spoglądam bardzo często. Myślę że nie będzie większego problemu z wrzucaniem tematów albo żeby czasem wrzucić coś "większego", że tak to ujmę. 
Opisz siebie: Miły i kulturalny chłopaczek który rzadko choćby przeklina. Jestem bezkonfliktowy i cierpliwy, ponadto staram się sumiennie wykonywać powierzone mi obowiązki. Jestem etyczny i zachowuję bezstronność w sytuacjach które tego wymagają. Jeśli popełnię jakiś błąd lub ktoś mi zwróci uwagę to najpierw zadaję sobie pytanie "Czemu do tego doszło? Jak to się stało?" i szukam źródła problemu które likwiduje, dodatkowo staram się by nigdy się już to nie powtórzyło.
Dlaczego akurat Ty?: Dlaczego? To jest akurat dobre pytanie. Redakcja posiada już 3 persony zajmujące się nią i nikt nie narzeka na nie. Moim celem po dojściu do redakcji byłoby w głównej mierze zajmowanie się quizami i działem wywiadów. Jeśli chodzi o wywiady to ułożyłem schemat podzielony na "strefy", każda strefa odpowiada za inny rodzaj zadawanych pytań (gdzie nie użyłem tego schematu podczas wywiadu z @ ^Apple^  ponieważ wywiad był przeprowadzany przez cały dzień, bo tak się zdarzyło że nam się tak rozłożył, przez cały dzień zdarzały się zawirowania i zapomniałem o nim). Dodatkowo chciałbym odświeżyć wywiady głosowe, żeby osoby chętne mogłyby udzielić wywiadu w formie głosowej, a nie pisemnej. Co do quizów to chciałbym wprowadzić regularność w ich wypadku, żeby pojawiały się regularnie, np. co tydzień, a nie sporadycznie co miesiąc lub dwa.
Doświadczenie: Doświadczenie mam raczej nie małe, byłem redaktorem  parę razy (nie umiem stwierdzić niestety ile razy dokładnie, wybaczcie) przez dłuższy czas, a nie np. 2/3 tygodnie. Lubię wykonywać pracę które zajmują jednak trochę czasu, bo po ich pomyślnym zakończeniu jest niewyobrażalna satysfakcja którą odczuwam. Moim żywiołem są różnego rodzaju gazetki, kartki, wiersze czy nawet rożnej długości opowiadania.
Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): Sam siebie oceniłbym na 8-10. Ponieważ mam czasem gdzie nie gdzie problem z przecinkami, dodatkowo niema ludzi perfekcyjnych i żadnego rodzaju nieskazitelnych, oczywistym jest że każdemu zdarzy się gapa lub byk w zdaniu.
Przykładowy wywiad/artykuł: 

Kontakt:  Discord / Forum 

• Lubię to! 2
  • Trzymaj się 2

Lullaby-Sygnatura.png

• Premium
Premium

+ Wiek
+ Wywiad z applem 
+++++++ Podanie
+++++++++++Argumenty

NA TAKKKK

• Super 1

M4TEO.gif.bd326fd0573c9c128bb1f832fc68140b.gif.abaafa532586e45fe79bd650a861039c.gif

Powiem tak:

- przesympatyczny i dojrzały obywatel naszej sieci,
- posiada odpowiedni wiek spełniającym tym samym jedno z wymagań,
- bardzo pomocny i uczynny a także aktywny na naszej sieci,
- bezkonfliktowy chłopak,
- bardzo ładne podanie,
- po prostu świetny kandydat

JESTEM NA TAK <3

• Super 1

Hmm, wymagania spełniasz, podanie bardzo ładnie rozpisane, argumenty oraz doświadczenie na bardzo dużym poziomie, nic tylko dać szansę.
Masz mój głos, powodzenia! ;)) 

• Super 1
  • Junior Admin
Junior Admin

+Wiek 

+Aktywność 

+ Pomysły 

+ Argumenty 

Ręce do pomocy się przydadzą :) Jestem na tak przygarnę cię chętnie.

• Super 1

dw.gif

Jak najbardziej na tak.

+ Można powiedzieć jest już z nami dwa tygodnie, a chłopak co chwile tworzy bardzo fajne wiersze, które się czyta. Jak i również wywiad m.in. z Apllem. Także widać duży zapał u ciebie.

+ Samo podanie bardzo ładnie rozpisane.

+ Chęci wspomagania redakcji w poszczególnych działach. Co do pomysłów to już wielki plus. Wiadomo jest trzech redaktorów. Każdy ma swój dział, który musi ogarniać i czasem nie da się utrzymać wszystkiego. Tak, więc takie odświeżenie wywiadów i quizów to bardzo fajny pomysł. 

+ Doświadczenie 

+ wiek  / dojrzałość.

• Lubię to! 1
  • Super 1

Na tak 

+ Aktywność

+ Doświadczenie 

+ Pomysły czuje, że z Haną złapiecie fajny kontakt i będą pojawiać się fajne ciekawostki 

+ Podanie 

• Super 1

:heart:amelia.gif.8535766efe5ade6f890607925e67a3ff.gif:heart:

Cześć Patryk,

nie jestem redaktorem, więc może aż tak bardzo moje zdanie nie będzie się liczyło, gdyż nie będziemy działać w tej samej grupie, lecz pozwól, że wyrażę swoją opinie na temat Twojej ogólnej kandydatury na redaktora. Zacznijmy może teraz od kwestii realistycznych. - Nie jestem tutaj niszczycielem dobrej zabawy, lecz lubię stawiać sprawy jasno i zdroworozsądkowo, jeżeli chodzi o rangi funkcyjne na forum, gdyż jestem jego (opiekunem, czyt. Moderatorem). 

1. Zacznijmy od aktywności.

Fakt, nie ma co się oszukiwać ale charakteryzujesz się aktywnością, nie jakoś wielce wysoką, ale jak na kandydata, odpowiednią. Zaciekawił mnie fakt, iż jak ująłeś wyżej: "Szukasz pracy".. dlatego aktualnie masz taką wysoką aktywność, a jak będzie po uzyskaniu pracy? Nigdy w życiu nie stawiam życie internetowe ponad rozwój zawodowy/prywatny, więc nie mam problemu z tym jakbyś ukrócił swoją aktywność, ale czy po skróceniu ona będzie systematyczna na tyle abyś mógł wstawiać posty i inne tematy z redaktorki i jak napisałeś.. Nie będziesz miał problemu ze "stworzeniem czegoś większego"? - Jak na razie mały plusik za aktywność, bo nie wiemy jak zachowasz się potem, gdyż nie zdążyliśmy wystarczająco poznać. - To kolejny podpunkt poniżej.

2. Nie za wcześnie na podanie?

Rozumiem chęci niesienia pomocy redaktorom oraz kreatywność i zapał, ale czy to nie wygaśnie wszystko po tygodniu, po przyjęciu? Tudzież po ukończeniu okresu próbnego? Posiadam wątpliwości co do tego punktu, gdyż tak jak ww. mało z nami jesteś, nikt praktycznie Ciebie nie zna, bo dopiero jesteś z nami tydzień, a w wymaganiach jest przejrzyście napisane, iż min. 2tyg.  - Tak w małym skróciku.

3. Podanie.

Co prawda jest ono długie i miło się czyta dla czytelnika bez popełniania przez adresata błędów, ale czy na pewno wystarczająco treściwe abyś przekonał nas (bardziej redakcje) aby jednak przyjąć Cię na okres próbny pomimo tak krótkiego stażu na forum? Osobiście dla mnie podanie podchodzi lekko pod lanie wody/masło maślane.

Podsumowując moją opinie.. Naprawdę nic do Ciebie nie mam, wydajesz się być sympatyczną osobą oraz zachowujesz pełny szacunek do każdego użytkownika nie zważając na rangi.. lecz jak dla mnie jesteś za krótko aby powierzyć Ci posadę funkcyjną na naszym forum, za krótko aby zaufać. To nie jest żaden atak w Twoją stronę tylko spojrzenie z realistyczne zimną głową na to co się dzieje na forum, stawiając Ciebie obok Twojej kandydatury. 

Pozdrawiam oraz życzę powodzenia. 

• Lubię to! 2
  • Super 1
  • Zasłużony

przyjete.png

• Lubię to! 1
  • WTF 1

heh1111.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines