Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

#58 Wywiad z Lullaby

FunnyPuma

Recommended Posts

• Moderator T
Moderator T

image.png.266832ae3d6601d6a6c16985655e20ff.png

linia-ruchomy-obrazek-0429.gif

Pytający ---> @ FunnyPuma

Odpowiadający ---> @ Lullaby

linia-ruchomy-obrazek-0429.gif

Siemanko, dziękuję Ci, że zgłosiłeś się do wywiadu. Na początek przedstaw się Nam, powiedz jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd pochodzisz.

Hej, również bardzo dziękuję za znalezienie dla mnie czasu. Mam na imię Patryk, mam póki co jeszcze 21 lat i pochodzę z Woj. Kujawsko-Pomorskiego.

Miło Cię widzieć Patryku u Nas na forum.  Powiedz nam, czy masz może jakieś rodzeństwo? A może jakieś zwierzątko?

Owszem, posiadam dwóch starszych braci i młodszą siostrę. Co do zwierząt to mam tylko psiaka i kota.

W takim razie było wam na pewno wesoło. Zwierzątka też są fajnym elementem rodziny. Opowiesz nam coś o swoim rodzeństwie?

Wesoło było na pewno, relacje mamy bardzo dobre, tylko z siostrą są problemy bo delikatnie mówiąc ma za wysokie ego i mniemanie o sobie. Co do braci, to jeden wyjechał za granicę i jest z nim słaby kontakt, lecz jak się spotkamy lub piszemy to jest naprawdę super. Drugi brat z kolei, który jest wiekowo pomiędzy nami, zamieszkał z dziewczyną i z nim jest bardzo podobnie, w miarę często się widzimy i przy tym bardzo rzadko kłócimy czy sprzeczamy.

Super, że chociaż z braćmi się dobrze dogadujecie i macie dobry kontakt pomimo rozłąki. Szkoda, że z siostrą jest inaczej. Miejmy nadzieję, że będzie lepiej i również się będziecie dogadywać. A jak wygląda sprawa z rodzicami?

Tak to już z rodzeństwem jest, niektórzy np. wcale nie mają rodzeństwa nie ważne jak bardzo by chcieli. Siostra z kolei jest jaka jest, ale mimo wszystko staram się ją, że tak powiem "nawrócić" jakkolwiek to brzmi, bo rodziny się nie wybiera. Wychowywała mnie tylko matka, bo ojciec już dawno temu dosłownie "uciekł" do innego miasta i ma już inną, ale mimo wszystko złych emocji między nami nie ma.

To fakt, rodziny się nie wybiera. Dobrze to o Tobie świadczy, że mimo to próbujesz siostrę "nawrócić" oraz to, że mimo tego, że ojciec tak postąpił to nie ma złych emocji. To jest ciężki temat. Zostawmy jednak na razie ten temat. Wspomniałeś, że masz 21 lat. Uczysz się lub pracujesz? A może łączysz te dwie rzeczy ze sobą?

Rodziny się nie wybiera, nie ważne jak zła by była. Jeśli chodzi o siostrę to rękę do niej wyciągnę kiedyś i tak. Tak uczę się, ale zaocznie, a jeśli chodzi o pracę to jestem w trakcie szukania nowej.

Mam nadzieję, że wam się ułoży oraz, że uda Ci się znaleźć nową pracę, która da Tobie satysfakcję oraz zarobek. Wspomniałeś, że pochodzisz z woj. kuj-pom. Mieszkam nadal w tych stronach? Może coś o nich opowiesz?

Też mam taką nadzieję, co do pracy to staram się jak mogę. Jeśli chodzi o opowiedzenie, to raczej ciężko będzie mi wydukać cokolwiek. Nie podróżuję nigdzie, a nawet rzadko gdziekolwiek wyjeżdżam, bo po prostu nie jestem w stanie.

Rozumiem, nie każdy lubi czy ma możliwości wyjeżdżać poza swoje miejsce zamieszkania. Wolny czas wolisz spędzać samemu, czy jednak w towarzystwie znajomych?

Jeśli będę miał możliwości to będę podróżował. Wolny czas spędzam różnie, czasem ze znajomymi, czasem w domu, ale głównie to z dziewczyną.

Dobrze zagospodarowany czas, masz go dla siebie, znajomych oraz dla dziewczyny. Dobra, znamy już sposób na spędzenie wolnego czasu. Powiesz nam teraz czy masz jakieś hobby? Opowiesz coś o nim?

Czasem trzeba zarządzać z głową, haha. Hobby moje pewnie już kilku na forum zauważyło, jest nim głównie pisanie prac, czy to wierszy, czy właśnie czegokolwiek innego.

Ciekawe hobby. Tylko w mojej opinii mało spotykane, zwłaszcza wśród młodych osób. Uprawiasz jakiś sport?

Każdy może mieć inne hobby, odpowiada mi i nie żałuję. Sportu nie uprawiam, ale jak już to czasem zagram w koszykówkę.

Ważne, żeby Tobie sprawiało przyjemność. Ze sportem jest tak samo, nie każdemu to leży. Jednak czasami warto zagrać chociażby w koszykówkę, tak jak wspomniałeś. Słuchasz muzyki? Może masz swojego ulubionego wykonawcę lub zespół?

Tak, najważniejsze jest czy Tobie się podoba to co robisz i czy Tobie sprawia to przyjemność. Może nie jest to mój ulubiony wykonawca, ale słucham dużo gibbsa, ale ulubionym wykonawcą był, jest i będzie GrubSon.

Coś tak czułem, że możesz lubić te klimaty. To teraz może coś powiesz na temat swojego nicku. Skąd pomysł na owy nick? To Twoja ksywka? Jeżeli nie, masz jakąś ksywkę?

Tutaj akurat nie będzie żadnej niespodzianki. Mój nick powstał w oparciu o film, nazywa się "Lullaby", czyli w tłumaczeniu "kołysanka", a co do ksywki to wolę nie zdradzać.

Faktycznie, żadnej niespodzianki nie ma. Rozumiem, że ksywkę wolisz zachować dla siebie. Jak trafiłeś na sieć?

Aj no wiesz, nick jak nick. Ksywki nie chce zdradzać, hah. Na sieć trafiłem przypadkowo, przeglądałem listę serwerów i wdepnąłem na jeden z Waszych.

Trafiłeś przypadkiem i postanowiłeś zostać. Jak jesteśmy przy forum, jak oceniasz pracę osób funkcyjnych na forum?

Tak się złożyło że sieć mi się spodobała, więc co poradzić. Zadałeś mi w sumie interesujące pytanie, nie lubię oceniać kogoś z góry, szczególnie że nie znam tutaj nikogo w jakimś dużym stopniu by to robić. Jeśli już jesteśmy przy tym, to powiem Ci szczerze że nie rozglądałem się za dużo po forum, tylko tam spojrzałem gdzie mnie, że tak powiem pociągnęło. Spojrzałem na dział grafiki i dział redakcji. Grafika trzyma się świetnie, jest tylko @ marcinek;> , ale daje sobie radę nie tylko ze zwykłymi zleceniami, ale też ze zleceniami prywatnymi że tak powiem dla administracji. Jeśli chodzi o redakcję to również nie mam żadnych zażaleń, oprócz jednego. Czemu nikt nie robi quizów? To na tyle chyba, bo tak to nie widzę by ktoś coś robił źle.

Milo, że sieć się spodobała. Na pewno każdy się stara dokładając swoją cegiełkę, żeby wszystko było tak jak powinno. Quizy to temat do dogadania w Naszym gronie. Złożyłeś podanie do redakcji. Będziesz próbował swoich sił jeszcze na innej randze?

Każdy napewno się stara jak może, nie zaprzeczam. Quizy to fajna sprawa jak ma się na nie pomysł. Nie, nie myślę nawet o innych rangach, ledwo złożyłem podanie na redaktora. Nie chciałbym mieć z 5/6 kolorków pod nickiem.

Najważniejszy jest pomysł, to prawda. W przypadku akceptacji podania na redaktora, na pewno się odnajdziesz. A inne rangi - no cóż, nie każdy na nich się odnajdzie a i mieć ich za dużo też nie jest dobre. Kilka pytań Ci zadałem, teraz przejdziemy do szybkich pytań.

image.png.949228eef78102f94eeb9d1f6cf89dbc.png

Praca fizyczna czy umysłowa?

Umysłowa

Film czy serial?

Zależy jaki, ale bardziej serial

Kąpiel czy prysznic?

Prysznic

Żyć bez przyjaźni czy miłości?

Chciałbym zrobić długi wywód o tym, ale nie odpowiem.

Jesteś optymistą czy pesymistą?

Bardziej pesymistą, mimo że moim zdaniem powinno się mieć i tego i tego.

Wolisz pomagać czy żeby Tobie pomagano?

Pomagać

Wolałbyś zmienić przeszłość czy poznać przyszłość?

Zmienić przeszłość

Nigdy nie umrzeć czy nigdy się nie urodzić?

Ani to, ani to. Normalnie, to jest to co bym zostawił.

Okej, nie mam więcej pytań. Chcesz na koniec kogoś pozdrowić?

Pozdrawiam wszystkich czytających oraz @ Nikusiaaa , która mi zjadła wafelka. :pepolove:

Dziękuje za poświęcony czas.

Dziękuję bardzo również.

• Lubię to! 1
  • Super 1
  • Trzymaj się 1
  • Wow! 1
  • Tak sobie 2

sygnatura.gif.630f32a18fab12e10a4b52a1207ac4be.gif.9c6e88d78c2731f0488115e488a39fde.gif

• Użytkowniczka

Wywiad bardzo krótki i bardzo mało jest informacji w nim na temat @ Lullaby . Nic o nim się tak naprawdę się nie dowiedzieliśmy poza tym , że ma 2 braci i siostrę. Pytania też nie były dobrze dobrane do użytkownika w moim zdaniu, ale pierwsze kroki za płoty następny wywiad na pewno będzie lepszy. :Brawo:

:heart:amelia.gif.8535766efe5ade6f890607925e67a3ff.gif:heart:

• Użytkownik

Szczerze? Wywiad bardzo słaby u mnie na starej sieci za takie coś zostawali minusy.

Wywiad tak jak koleżanka u góry powiedziała bardzo krótki i pytania też z dupy wyciągnięte.

www.gif.733dc154aed6d05884c0a093a00c6a97.gif

• 2 weeks later...
  • Użytkownik

baner (2).png

Lullaby-Sygnatura.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines