Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Szybka rekrutacja na Grafika - Napisz podanie i zostań grafikiem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

Ciekawostka o użytkownikach jak znaleźli się na StrefaSkilla #2

Hana_Montana

Recommended Posts

• Junior Admin
Junior Admin

Cześć, postanowiłem zrobić drugą część tego, bo pierwsza wam się bardzo spodobała. Od pierwszej części minęło trochę czasu i doszli także nowi użytkownicy, więc możecie też niektórych bardziej poznać.

@ M4TEO

[P] Jak dołączyłeś do naszej sieci, StrefaSkilla?   

[O] Cześć, z miłą chęcią odpowiem na zadane pytanie. Na forum dołączyłem tak naprawdę przez kolegę, zaproponował mi rozgrywkę na death runie, no i wszedłem na serwa, spodobał mi się on, więc spróbowałem napisać podanie, udało mi się, potem zacząłem się udzielać na forum, i wyszło jak wyszło. :) 

@ Dumbik

[O] Z tego, co pamiętam szukałem nowej sieci w internecie i natrafiłem właśnie na strefę, więc można powiedzieć, że los mnie tu przywiódł. Pozdrawiam 

@ old

[O] Trafiłem tutaj w 2018 roku, w momencie, gdy szefował ktoś inny, ale że byłem jeszcze zbyt, mało dojrzałym facetem to moja kadencja jak Junior Admin sieci dobiegła szybko i poleciałem na inną siec, lecz tam również zawiodłem bardzo wiele osób, za którymi de facto tęsknie, więc po rozpadzie poprosiłem @ Trivor o  pierwszą i ostatnią szansę i tak też ją dostałem i trwam tutaj do dzisiaj.

@ FunnyPuma

[O] Siema, po dłuższej przerwie postanowiłem znowu odpalić cs 1.6. Miałem akurat w ulubionych COD'a 201 i postanowiłem na niego wejść. Przypadł mi do gustu i postanowiłem na nim zostać, i tak też pojawiłem się na forum. Krótka historia :) 

@ marcinek;>

[O] Dołączyłem w sumie bardzo prosto, bo przez jeden serwer. Był tu kiedyś jeden CoD:MOD 4001LVL bodajże. Wszedłem na serwer i zobaczyłem info o sieci, a dalej jakoś to poszło.

@ Nikusiaaa

[P] Jak dołączyłaś do naszej sieci, StrefaSkilla?   

[O] Hejkaa, więc tak, na Strefę trafiłam w 2021 roku. Zaprosił mnie tutaj, jeszcze wtedy wasz były junior administrator @ skowron .No i jakoś tutaj co jakiś czas zaglądałam, aż od pewnego momentu można powiedzieć, że zostałam z wami :pepolove:

@ qbb

[O] Wpisałem serwery mirage/cache i wyszukał te sieć i tak zostało.

@ NataN_on_osu!

[O]  Serwery zostały sprzedane strefieskilla, i tak się właśnie potoczyło. :P  

@ Dusia

[O]  @ Trivor  odszedł z serwerami z poprzedniego forum  i przez to byłam zmuszona dołączyć tutaj. 😵

@ LAN CIECHOCINEK 2K2

[O] Pierwszy serwer z listy kiedy wracałem do 1.6 :shrug:

@ szmela

[O] Znalazłem, serwer OM1 jak wpisałem w wyszukiwarce serwerów !ws !gloves itp. A później zarejestrowałem się na forum.

@ -slajdeN

[O] Znudził mi się CSGO, a jedyny sensowny codmod w 1.6 był na Strefie.

@ Axel

[O] Dołączyłem na sieć poprzez polecenie znajomego. :)

@ Lullaby

[O] Hej, jasne, że odpowiem. Dołączyłem totalnie przypadkowo, znalazłem jeden z Waszych serwerów na liście CSSETTI. Nie żałuję tego, że jestem tutaj. :D 

@ KaP3R4

[O] Na siec dołączyłem poprzez serwer za czasów #dd2 CS 1.6 szukałem serwera do gry, a że kiedyś #2 była, pełna to wybrałem ten serwer i chyba bana dostałem ssy czy sam założyłem, konto nie pamiętam dokładnie, bo to 3 lata temu, ale głównym powodem było granie na #2 

wywud.gif.954a479b97af1e8c70318992f59add0f.gifwywud.gif.954a479b97af1e8c70318992f59add0f.gif

Oceniajcie czy chcecie więcej takich ciekawostek, kiedy wy się wypowiadacie! Możecie mi podsyłać na pv, ciekawe tematy, żebym zapytał oto użytkowników. To na tyle, gdy seria się spodoba będzie dalej ciągnięta. :) 

wywud.gif.954a479b97af1e8c70318992f59add0f.gifwywud.gif.954a479b97af1e8c70318992f59add0f.gif

• Lubię to! 3
  • Super 4

dw.gif

• Premium
Premium

Chcemy!! <3 Zajebiście wyszło, jak zwykle, dobra robota hana !

• Super 1

M4TEO.gif.bd326fd0573c9c128bb1f832fc68140b.gif.abaafa532586e45fe79bd650a861039c.gif

• Sprawiedliwy
Cytat

Oceniajcie czy chcecie więcej takich ciekawostek, kiedy wy się wypowiadacie!

Chcemy, ale nie o @ Axel u.

• Super 1
  • Ha ha 2
  • Fuu 1

głowa do góry chłopie,
będę zakładał ci pętle

:NotLikeDuck:

• Użytkownik

Ciekawostka na wysokim poziomie jeszcze nie widziałem nigdzie takiej serii brawo :Brawo:

• Super 1

www.gif.733dc154aed6d05884c0a093a00c6a97.gif

• Użytkownik

baner (2).png

• Super 1

Lullaby-Sygnatura.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines