Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
[WAZNE] Stracone usługi DD2 + Nowy Sklep 1.6 ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ODWOŁANIE] - Maja

Zimba

Recommended Posts

Twój nick na serwerze:Maja
Nick admina banującego: M4TEO
Dostałeś bana, gaga czy muta?:ban
Czas oraz data bana:1d 4h 40m
Serwer na którym dostałeś bana:dr+klasy
Opis sytuacji (prosimy o dłuższą wypowiedz):dostalem bana za reklame(spoko tylko po czasie mi mowi ze mam 2 ostrzezenie i dostaje bana)  serwera gdzie kazda inna osoba co powiedziala nie dostala za to bana, druga rzecz nie wiem czemu 15 letnie dziecko dostaje admina i razem ze swoim kolega rozdaja gagi albo muty za nic trzecia rzecz chlop prosi o monety nie dostaje zadnego muta albo ostrzezenia i ja mu pisze zeby mu dal muta albo cos a ten cos do mnie gada potem daje mi muta za prowokacje gdzie go nigdzie nie zprowokowalem i wgl oraz czwarta rzecz faworyzacja graczy gdzie moge udostepnic filmik gdzie to jest pokazane
Link do Sourcebansa z twoim :https://sourcebans.strefaskilla.pl/index.php?p=banlist&advSearch=Maja&advType=name
Link do twojego profilu steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199138620298/
Wycinek z konsoli po wejściu na serwer:

• Super 4
  • Krip changed the title to [ODWOŁANIE] - Maja
  • Premium
Premium

Witam.
na starcie chciałem powiedzieć, ze troszeczkę śmiesznie to napisałeś, ale okej, rozpisze tutaj wszystko ładnie.
1 rzecz, mówisz o faworyzacji roznych graczy, powiem tak, mowilem ci na poczatku, ze konczysz tylko z ostrzezeniem, lecz po konsultacji z tym dla ciebie" Drugim dzieckiem " powiedział mi ze juz byles za to ostrzegany, w tym czasie zalttbowalem i nie skupialem się na grze, tylko na tym co mi drugi admin powiedział, Piszesz ze nie dałem mu muta, tak, nie dałem, poniewaz pierwszy raz poprosil o monety, więc go ostrzegłem, a po tym jak mnie nazwałeś kastim, oraz dostałem info ze juz ostrzegał cie inny admin, to juz wyleciałeś, kolejną sprawą, o tym nagraniu, Fakt, było coś takiego, lecz dawno dostałem "-" do dziennika, więc to sie nie liczy, na demku widać wszystko ładnie i pięknie.
W Dodatku mnie zastanawia jedna rzecz, czemu nie wspomniałeś, ze caly czas kazdego wyzywałeś? zresztą jak napisałem u góry, twoje zgłoszenie gdy byłem na alt tabie wygladało tak :
/- " Ee, kurwa"
//-" Kasti, dawaj mu muta za proszenie"
Tutaj tez przesadziłeś, więc nie rozumiem po co piszesz odwołanie jak wszystko w 100% słuszne.
Pozdrawiam

//Edit: Właśnie dostałem info, ze sklamales, a gracz o ktorym wspomniales, gdy byłem na alt tabie, tez dostal muta, a potem gaga XDDD 

• Ha ha 1

M4TEO.gif.bd326fd0573c9c128bb1f832fc68140b.gif.abaafa532586e45fe79bd650a861039c.gif

Witam, jako zostałem wspomniany w temacie, dorzuce do tego bezsensownego odwołania 5 groszy. Podczas gdy @M4TEO był na alt tabie, mówiłem mu, ze juz zimba dostał ostrzezenie, i powinien teraz dostać bana, 2 rzeczą jest, ze ta osoba o której mówiłeś, dostała muta i gaga (co można zobaczyć w sb). Ban jest w 100% prawidłowy, a wszystko jest widoczne na demku.

• Ha ha 1

Ikonasch.gif.d208a20c36ea8304b0db53a3fd5d118d.gif

12 minut temu, ikonasch napisał:

Witam, jako zostałem wspomniany w temacie, dorzuce do tego bezsensownego odwołania 5 groszy. Podczas gdy @M4TEO był na alt tabie, mówiłem mu, ze juz zimba dostał ostrzezenie, i powinien teraz dostać bana, 2 rzeczą jest, ze ta osoba o której mówiłeś, dostała muta i gaga (co można zobaczyć w sb). Ban jest w 100% prawidłowy, a wszystko jest widoczne na demku.

powiedz mi gdzie dales ostrzezenie jak nawet slowa nie powiedziales i nic nie napisalem wiec nie wiem co ty sie produkujesz XD

18 minut temu, M4TEO napisał:

Witam.
na starcie chciałem powiedzieć, ze troszeczkę śmiesznie to napisałeś, ale okej, rozpisze tutaj wszystko ładnie.
1 rzecz, mówisz o faworyzacji roznych graczy, powiem tak, mowilem ci na poczatku, ze konczysz tylko z ostrzezeniem, lecz po konsultacji z tym dla ciebie" Drugim dzieckiem " powiedział mi ze juz byles za to ostrzegany, w tym czasie zalttbowalem i nie skupialem się na grze, tylko na tym co mi drugi admin powiedział, Piszesz ze nie dałem mu muta, tak, nie dałem, poniewaz pierwszy raz poprosil o monety, więc go ostrzegłem, a po tym jak mnie nazwałeś kastim, oraz dostałem info ze juz ostrzegał cie inny admin, to juz wyleciałeś, kolejną sprawą, o tym nagraniu, Fakt, było coś takiego, lecz dawno dostałem "-" do dziennika, więc to sie nie liczy, na demku widać wszystko ładnie i pięknie.
W Dodatku mnie zastanawia jedna rzecz, czemu nie wspomniałeś, ze caly czas kazdego wyzywałeś? zresztą jak napisałem u góry, twoje zgłoszenie gdy byłem na alt tabie wygladało tak :
/- " Ee, kurwa"
Tutaj tez przesadziłeś, więc nie rozumiem po co piszesz odwołanie jak wszystko w 100% słuszne.
Pozdrawiam

//Edit: Właśnie dostałem info, ze sklamales, a gracz o ktorym wspomniales, gdy byłem na alt tabie, tez dostal muta, a potem gaga XDDD 

to powiedz mi gdzie dales mi 2 ostrzezenie jak zadnego nawet nie dales XD

tak samo jak jakis typ mial dostac bana i gracz o nicku SZAJBA czy jakos powiedzial zebys mu nie dawal i nie dales wiec no

23 minuty temu, M4TEO napisał:

Witam.
/- " Ee, kurwa"
Pozdrawiam

mateo co ty pierdolisz

• Trzymaj się 1
  • Ha ha 2
29 minut temu, M4TEO napisał:

Witam.
/- " Ee, kurwa"
Pozdrawiam

Mateo taki admin ogolnie powinienies dostac degrada bo chuj wiesz na temat administracji i nie umiesz odrozniac prowokacji od stwierdzenia faktu a tu jest jego zachowanie:

• Premium
Premium

@ paker  Tak, to racja, lecz andrzej, oraz były opiekun, uznali ze dadzą mi za to minusa, i tego minusa mam, rozumiesz dzieciaku, ze to nie wchodzi w gre? Andrzej o tym wie, i zostałem ukarany, lecz wasze i zimby zachowanie jak i tu, jak i na serwerze, jest okropne. 
Pozdrawiam

//Edit: Zapomniałem dodać, to juz bylo troche czasu temu.
//Edit2: @ paker  Widzisz, wiek tutaj nie wchodzi w gre, lecz to ty mentalnie masz maksymalnie 12 lat, i ciągle mnie prowokujesz, poza tym wspomne, że dostałem juz za te sytuacje minusa, i nigdy się ona nie powtorzy

M4TEO.gif.bd326fd0573c9c128bb1f832fc68140b.gif.abaafa532586e45fe79bd650a861039c.gif

1 minutę temu, M4TEO napisał:

@ paker  Tak, to racja, lecz andrzej, oraz były opiekun, uznali ze dadzą mi za to minusa, i tego minusa mam, rozumiesz dzieciaku, ze to nie wchodzi w gre? Andrzej o tym wie, i zostałem ukarany, lecz wasze i zimby zachowanie jak i tu, jak i na serwerze, jest okropne. 
Pozdrawiam

fajnie mowic do osoby starszej dzieciaku sluchaj masz 14 lat i jeszcze mutacji nie przeszedles

A wy dalej nie rozumiecie, @paker ty to wogóle jesteś jakiś odklejony na maxa, zchodzisz z tematu bana za reklamowanie na przedawnioną akcje, w której może się żle zachował @M4TEO, ale już został za to ukarany, pozatym sam pewnie masz 15 lat, i nic nie wnosisz do tego odwołania

Ikonasch.gif.d208a20c36ea8304b0db53a3fd5d118d.gif

• LAN CIECHOCINEK 2K2 locked this topic
  • 󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡

@ M4TEO  24h na przedstawienie dowodów, a nie słów + sprecyzuj powód.

Będziesz miał rozpisane to napisz do kogoś kto ma możliwość otworzenia tematu. Na razie zamykam ze względu na spam.

• LAN CIECHOCINEK 2K2 unlocked this topic
  • Premium
Premium

Witam, sorry ze powód taki krótki xD, ale dałem prawidłowy powód ale nie wiem czemu się usunęło, a powód brzmi, Ciągłe wyzywanie, Reklamowanie innej sieci.

Rozpiska czasowa a tutaj demko  http://828936.node44.pukawka.pl/dem-dr_stone_StrefaSkilla_v1-1680708811-1680710656.zip

6:32, Na czacie widoczne, ze gracz pisze wycięte migdałki.

14:35, Zaczyna mówić, "Czy ty nadal masz perma na poro******, Jak wiemy, raczej dwoje, to jest to sieć"

Z dalszymi czasówkami dotycząsych wyzywania nie podam, iz na demku nie pokazuje mi się czat, pierwszą wiadomość tego pana zobaczyłem, a pozniej na demku nie widziałem czatu wogóle.
mam nadzieje ze tyle wystarczy.

• LAN CIECHOCINEK 2K2 locked this topic
  • SCDBK

Ja to widzę tak,

image.png.d37d5254ce3acf7e0ba8362e55a18c59.png

Na podstawie tego podpunktu taryfikatora, admin miał pełne prawo zbanować Cię bez uprzedniego ostrzeżenia. Osobiście jestem zwolennikiem banów permanentnych w przypadku reklamy jednak skoro @ M4TEO stwierdził, że taka długość wystarczy to nie będę już w to ingerować. Ban oczywiście zostaje. Jeżeli chodzi o poruszane przez Ciebie problemy związane z niekompetencją admina to w tym celu polecam napisać skargę.

zaufany.png.65de60184695f992cb09eb2ddc37a48b.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines