Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ODWOŁANIE] - Nygus

Heteroseks

Recommended Posts

Nick z CS: Nygus
Admin banujący: ALCMDZ
Serwer: COD 201
Data zdarzenia: 05.04.2023
Steamid: STEAM_1 : 0 : 1336502962
Opis sytuacji: Dostałem banka za opengl, nie wiedziałem że mam w katalog, csik grany na kompie braciaka, najpierw dostałem chyba automatycznego bana na 5min za opengl, obadałem w necie co to i usunąłem, wbijam dziś a tam perm
Link do bana z amxbans (https://amxbans.strefaskilla.pl): http://banycod.gameclan.pl/bany/ban_list.php?bid=2608
Demko (Wersja Steam - POV, w przypadku posiadania wersji Non Steam - HLTV): Nie dostałem żadnych screenów, ani nagrania, zbanowany zostałem jak mnie na serwerze nie było

• Tak sobie 1

Plugin został wgrany, żeby odsiać prymitywnych cheaterów i tym samym odciążyć adminów z obowiązku sprawdzania spalonych graczy. Tych odwołań będzie pewnie teraz sporo, a my musimy być konsekwentni z przyznawaniem bądź odmawianiem unbanow.

W tej sytuacji sprawa jest dla mnie prosta, jeśli faktycznie usunąłeś podejrzane pliki, to byłbym skłonny zezwolić na warunkowe ub. Stały gracz, czyste screenshoty w przeszłości, stały SID, aczkolwiek ostateczna decyzja będzie zależna od @ ALCMDZ . Prosiłbym Cię też ALC, żebyś też przyjął stanowisko odnośnie tego, co robimy z graczami zbanowanymi za recheckera. Czy bany zostawiamy, czy w niektórych przypadkach robimy ustępstwa.

Edited by -slajdeN

głowa do góry chłopie,
będę zakładał ci pętle

:NotLikeDuck:

Już już.
W momencie edycji ponad 450 linijek z banów z czasu "5min na 0,perm" gdyż nie widzę sensu, w ktorym gracz czitujący od XX dni/miesiecy ma dostać bana na 5min , usunac sobie czity i grać to zastosowaliśmy antyczit.
Chodzi o blokowanie , mniej lub bardziej prymitywnych, za którymi gracze się kryją to spore ułatwienie dla ogółu społeczności.

Oczywiście przez to, że robiłem to w nocy to nie wszystko zdążyłem przestawić na "perm" więc dało tam 3 bany na 5min ale w ciągu 15-20min ogarnąłem sytuacje. Nie mogłem edytować w bansie więc musiałem usunąc i nadać recznie.
"Nie dostałem żadnych screenów, ani nagrania, zbanowany zostałem jak mnie na serwerze nie było"  No tak średnio bym powiedział, gdyż przygotowałem się na taka ewentualność [zaznaczone osoby musialem edytować i zmienic czas]

obraz.png.7c0fb972982a3f2ca2f7bba090b9d13b.png

WH to WH.
Czit to czit.

Nie ma pliku Opengl w instalce Cs'a.

@ -slajdeN No właśnie o tym mowie, ktoś sobie wrzuca jakis syf, który użył/używa/użył raz i nie używa, serwer wchodzi w zabezpieczenia a potem "oo ja nic nie zrobiłem dajcie ub"  bez sensu. To czasowe bany to żadna kara to raczej nagroda tym bardziej za używanie WallHacka, bo zawsze może wpaść na pomysł odpalenia kij wie czego, czego może nie być w bazie.
z resztą z doświadczenia widzicie, że ja ktoś się "raz" zapalił to się później też zapali.

• Lubię to! 2
  • Super 1

CQVB4kB.png

ALCMDZ przedstawił sprawę jasno. Tak jak pisałem na początku, musimy być konsekwentni swoich decyzji, żeby nie było później niespójnych sytuacji w których jeden gracz dostaje bana, drugi za to samo dostaje UB. Rechecker to sprawdzone narzędzie, a usunięcie podejrzanych plików w żadnym stopniu nie zabezpiecza przed instalacją innych podejrzanych plików, które w danym momencie nie są wykrywalne.

• Lubię to! 1

głowa do góry chłopie,
będę zakładał ci pętle

:NotLikeDuck:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines