Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[ODWOŁANIE] - 'dzb.

dzb

Recommended Posts

Nick z CS: 'dzb.
Admin banujący: k1ll3r
Serwer: 1.6 only dd2
Data zdarzenia: 23:50 07.04.2023
Steamid: STEAM_0:1:49714824
Opis sytuacji: admin killer płacze co rundę, że stoję z AWP na romanie w CT. Po pierwsze: nie widzę problemu skoro założeniem gry dla CT jest pilnować bsów. Po drugie: tym bardziej zabawne, że killer w swojej hipokryzji sam co rundę biega w to samo miejsce, bo w TT chodzi tylko i wyłącznie galę. Co to w ogóle ma być, że admin przypiernicza się do mnie i prowokuje co rundę? Tak się powinien zachowywać admin, że obraża i prowokuje innego gracza tylko dlatego, że ten wykonuje cele mapy tj. pilnuje bsa? Moja sprawa, czy mnie nudzi chodzenie w jedno miejsce, najwidoczniej nie nudzi. To się toczy od kilku dni już za każdym wejściem tego admina na serwer. Nic do niego nie gadam, nic nie piszę, po chwili leci prowokacja, jak owy admin padnie raz czy dwa na gali, bo go zdejmę z romana. Typowy sore loser, który nie umie przegrywać. Dziś przekroczył granicę, bo postanowił po tym jak kilka razy padł najpierw z dwoma innymi się zgadać, by mnie na owym romanie dobić, a jak kilka rund im nie wyszło, to zapytałem "jak tam" i dostałem bana na 1 dzień XD

No oczywiście nie jestem krystalicznie czysty, bo w żartach napisałem do owej trójki dżentelmentów "śmietniki kur*a XD" co widać na screenie. Chyba dobitnie z kontekstu wynika, że nie pisałem na poważnie, ale jak widać admin, który nie umie przegrywać, tylko czekał na taką okazję. To na tym polega bycie adminem, że co wejdziesz na serwer, to jedziesz po innym graczu ze stoi w jednym miejscu (a ma do tego prawo w CT), a potem jak raz żartem odpowie dostaje bana? Co to za dziecinne i prostackie zachowanie?

Wyczekuje tylko okazji i prowokuje graczy, by potem jak raz się odgryzą ich zbanować. Bez komentarza.

Chcę tym samym na tego admina złożyć skargę, nie wiem czy zakładać osobny temat w innym dziale czy takie odwołanie wystarczy w tym celu, poinstruujcie mnie już tam.

Bo to jest niepoważne, no jak dzieci, człowiek sobie wchodzi po pracy postrzelać z AWP i ja rozumiem innych graczy, którzy wylewają frustrację, to tylko CS, ale żeby admin co wejdzie na serwer to mnie prowokował?

Link do bana z amxbans (https://amxbans.strefaskilla.pl):
Demko (Wersja Steam - POV, w przypadku posiadania wersji Non Steam - HLTV): https://drive.google.com/file/d/1dj4bHyG-5cmtb_jDF6ty0oklV62ea8Yf/view?usp=sharing

1 (1).jpg

1 (2).jpg

Edited by dzb
dodałem ss'y
  • Ha ha 1

Nie wiem gdzie na tych ssach widzisz prowokację z mojej strony. Jest wolność słowa i mam prawo wypowiedzieć się na temat rozgrywki, tymbardziej, że wypowiedź kierowana jest do ogółu a nie no Ciebie personalnie. Natomiast Ty dzisiaj pokazałeś swoją kulturę na serwerze i za to właśnie dostałeś bana. 

20230407235502_1.jpg

20230407235511_1.jpg

Na resztę, którą szanowny Pan napisał nawet nie będę reagować, zwykłe pomówienia nie poparte żadnymi dowodami. Niech administracja zadecyduje. Pozdrawiam i smacznego jajka życzę ;) 
A nie ma sensu gówno-burzy kręcić z niczego, bo szkoda na to czasu.

Edit 2: 

9. Obraza Administracji --> Ban od 30 min do 7 dni.

Edited by k1ll3r
  • Ha ha 1

ff.jpg.7880f419d0f5cfaa4f274277362c7558.jpg

ff2.jpg.e4395769291622c73f2001860cb5d789.jpg

Wszyscy wiedzą, że chodzi o mnie, a nie do ogółu, bo ja siedzę co rundę na romanie, i wiadomo że mówisz o mnie. Więc nie wiem po co teraz tutaj kręcisz tego typu ściemę. Czyli uważasz, że w porządku jest, że jako admin co rundę mnie prowokujesz, bo takie twoje prawo i wolność słowa? XDI jeszcze z dwoma ziomkami jak wszyscy trzej padniecie stwierdzacie sobie na czacie? Sam człowieku nie grzeszysz kulturą na tym serwerze, bo latają z twojej strony bluzgi i prowokacje nieustannie, co zazwyczaj ignoruję jako naturalną część CS'a, ale jak zaczynasz robić to personalnie w moim kierunku, za każdym wejściem na serwer, co rundę jak padniesz, to mam nie reagować? To naturalnie z mojej strony, że się odgryzłem, i uważam że zbanowałeś mnie wyłącznie z frustracji po tym, jak cię kilka razy zabiłem. Wyładowuj sobie frustrację lepiej celując, a nie banując graczy za nic.

Edit: Ponadto, regulamin:

3.1. Obrażać Gracza/Admina jak również jego/ich rodziny

3.3. Prowokować do kłótni, wyśmiewać gracza/admina 

Jeśli uznałeś, że ja złamałem oba te punkty, to również jesteś winny ich złamaniu. Prowokujesz mnie chłopie co rundę, obrażasz, wyśmiewasz za stanie w jednym miejscu. Sobie sam przyznasz bana?

Edit 2: nie obraziłem administracji, tylko grupę 3 osób, z którymi postanowiłeś po tym jak kilka razy pod rząd padliście się na mnie uwziąć i mnie wyśmiewać za to że stoję w jednym miejscu, nie napisałem personalnie do ciebie żadnej obrazy jako do admina, tylko do grupy. Nie użyłem wulgaryzmu tylko słowa "śmietniki" i to jeszcze z emotką. Nie celowałem jakkolwiek w grupę adminów, tylko w 3 typków na gali.

Edited by dzb
  • Lubię to! 1
  • Ha ha 1
  • Moderator
Moderator

No witam , dany gracz nie miał problemów z kulturą u nas na serwerze oprócz tej akcji , która nie była niewiadomo też jaką straszną obrazą więc według mnie wycierpiales już swoje także leci UB .

Jeżeli interesuję Cię złożenie skargi zrób to w odpowiednim dziale 

• Lubię to! 1
  • Moderator
Moderator

odbanowany.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines