Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

[SKARGA] - Gilu

talicd2

Recommended Posts

1. Twój nick: Krol Julian
2. Nick oskarżonego: Gilu
3. IP/SID oskarżonego:
4. Data i czas zdarzenia: 09.04.2023 g 19:35
5. Powód skargi: ban
6. Opis sytuacji: zostaje ostatni gracz. "gilu "trzeba rozbroic pake a on skacze po bsie i nie broi paki- pisze do niego co Ty robisz głąbie i daje bana na  3 h. Nie chodzi mi o bana..... bo mam za duzo lat niz tez admin,ale prawie wiekszosc graczy sie oburzyla zachowaniem admina.
7. Dowody (SSy/Demko/Świadkowie): 

Cel w tamtym momencie był prosty, rozbroić pake co zrobiłem przykro mi, że straciłeś 10 sekund swojego życia bo sobie polatałem po bs ale nie jest to niezgodne z regulaminem. Na przyszłość masz dodać dowód bo nikt nie będzie za ciebie tego robił. Co do bana słuszny (według mojej opinii), gracz na U@ napisał "Ty masz admina głąbie"

Zgadza sie tak napisałem. Ale chlopie co ty robisz ? masz regulamin rozbroic pake a nie latac po bsie i skakac? Słyszałeś wtedy reakcje innych graczy? Nie tylko moja opinia ale innych także. Dorosnij chlopaku. Gram juz troche na tym serwerze i spotkałem dużą ilosć adminów . Tobie radze dorosnąć i zamknąc ten temat.

• Dzięki 1
  • WTF 1
  • 󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡

Ta skarga jest tak bardzo na siłę...

Cele mapy wykonał w tej rundzie więc w czym problem? W banie? No też nie, bo jest słuszny.

Chłopaki, spokojnie. Nie gracie fpl'a, nie musicie się pocić.

• Lubię to! 1
  • Super 1
  • Drako changed the title to [SKARGA] - Gilu
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines