Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
ZAPROPONUJ SWOJE RS'Y NA SERWER DD2/AIM+AWP! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

#59 Wywiad z Adaa.

Lullaby

Recommended Posts

1249918308_WywiadzAdaa.png.c8a254d19d5930c446764145fc337b35.png

linia-ruchomy-obrazek-0446.gif.4a21da7054a23b25e93e4d84aef3d960.gif

Pytający - @ Lullaby

Odpowiadający - @ Adaa.

linia-ruchomy-obrazek-0446.gif.375d0213589cd43875eeff389d157ad8.gif

Witam wszystkich w kolejnym wywiadzie, dzisiaj przeprowadzany będzie z @ Adaa. . Hej, dziękuję za zgłoszenie się i znalezienie wolnego czasu. Powiedz nam na początek jak masz na imię, ile masz lat i skąd pochodzisz?

Witam, miło mi również. Na imię mam Adrianna, pochodzę z Mierzęcic, tam się wychowałam i mam mieszkanie, aktualnie mieszkam w Będzinie, mam 26 lat :) 

Ładne imię i dodatkowo nie za często można takowe usłyszeć. Powiedz, czy masz jakieś hobby lub coś co lubisz robić w wolnym czasie? 

Moje hobby, to czytanie, na tym skupiam się w wolnej chwili. Kocham również bawić się z siostrzeńcami, czas spędzony z rodziną jest dla mnie najważniejszy. :) 

Nie codzienne hobby, ale nie mówię wcale że gorsze. Zgadzam się, rodziny się nie wybiera i trzeba doceniać, czas z nią spędzony to prawdziwy skarb, tutaj należy Ci się szacunek za to, nie każdy tak postąpić może i "chce", ale przejdźmy dalej. Jeśli chodzi o rodzinę, masz jakieś rodzeństwo?

Tak, mam siostrę, która była, jest i będzie moją najlepszą przyjaciółką.

Skoro tak wysoko stawiasz siostrę to musi z pewnością zasługiwać na to. Mówiłaś że lubisz czytać i spędzać czas z rodziną, to powiedz proszę, jak wygląda Twoja codzienna rutyna?

Od 7 odbieram telefony, potem sobie pogram, wejdę na forum, pojadę do siostry, wracam, myje się i idę spać :) 

Odniosłem wrażenie że Twoja codzienność jest dość "szara" jeśli rozumiesz o co mi chodzi. Masz może coś co umila Ci czas lub poprawia humor niezależnie od sytuacji, jakieś np. zwierzątka w domu?

Mój kotek mi stwarza atrakcję ;)

Koty z pewnością powodują uśmiech na każdej twarzy i roztaczają radosną aurę, ale też nie które lubią w różny sposób wariować w domu. Zastanawiałaś się może nad kolejnym zwierzątkiem jakimś, czy Ci aktualny kot wystarcza w zupełności?

Jest dokładnie tak, jak napisałeś. Co do Twojego pytania... Nie, mój kotek jest dla mnie jedyny.

Kotek sprawia wrażenia takiego Twojego oczka w głowie ^_^. Wiemy już troszkę, ale wspominałaś na początku o mieszkaniu. Powiedz, czy faktycznie w pojedynkę jest aż tak trudno z opłatami, a może masz współlokatora/kę?

W Mierzęcicach jest moje własnościowe mieszkanie, wynajmuję sama w Będzinie kawalerkę, z opłatami sobie daje radę.

Dobrze to słyszeć, że samemu też można sobie dać radę, lecz czy można być spokojnym? Powiedz, czy jest jakiejś wysokości wypłata która by sprawiła że byłabyś zadowolona i starczyłoby na różne przyjemności poza opłatami?

Oczywiście, moja.

Wielu na pewno zaciekawi ile zarabiasz w takim razie, ale takich kwestii moim zdaniem się nie porusza. Wydajesz się być zadowolona z posiadania samej kawalerki, kotka i wystarczającej wypłaty. Powiedz, czy masz jakieś dalekosiężne marzenie? Chciałabyś gdzieś wyjechać?

Lece do Egiptu w lipcu, chciałabym jeszcze zwiedzić Paryż, Wenecję. Czasu by nam brakło, gdybym miała wymieniać wszystkie miejsca... :) 

EGIPT.png.f965bdfe6433b6e445da36f0e29b279c.pngEIFLA.jpg.03aaaf86197d6a56ba427d1bf0ea8d1c.jpgWENECJA.png.f4791ffa119456d64e9becd47d1ab057.png

Można więc wywnioskować że są to aż bardzo dalekosiężne marzenia, ale nie odległe na tyle byś ich nie spełniła, bo marzenia nie spełniają się same, prawda? Co Cię nakłoniło by zwiedzać te wszystkie miejsca, ciekawość czy masz jakiś powód?

Śliczne krajobrazy, ciekawa historia tych miejsc, kultura zagraniczna.

Ciekawość to podobno pierwszy krok do piekła, ale dla takich rzeczy sam mógłbym tam trafić. Skoro o najróżniejszych miejscach mowa, czy interesuję cię też jakaś potrawa z tamtejszych miejsc, czy chcesz się tam udać po prostu na zwiedzanie i poznawanie?

Raczej stawiam na zwiedzanie i poznawanie, co do potraw, będzie mi ciężko, niestety :) 

Niestety nie wszystko jest dla każdego, domyślam się że chodzi o alergię. Ponadto podróże na pewno będą długie, jak się na nie zapatrujesz, masz jakiś sposób by umilić sobie wtedy czas np. muzyką?

Nie chodzi o alergię. W samolocie będę 4h. Oczywiście, że jestem przygotowana. Książka i nic więcej, troszkę się boję lotu, ale myślę, że będzie ok. 

Trzeba się przygotowywać do takich podróżny, zawsze jest obawa że czegoś się zapomni, widzę też że książki są rozwiązaniem, a także że masz lęk wysokości. Jaki masz sposób na stres w takich chwilach prócz książek?

Oczywiście, że jest obawa, dlatego wolę zacząć przygotowania jak najszybciej :) Sposobów radzenia sobie ze stresem u mnie jest nie dużo, jeśli nie książka, to rozmowa z siostrą, z przyjaciółką lub babcia, ewentualnie sprzątanie, bieganie nad wodą, granie. Myślę, że robię to, co większość ludzi robi w takich momentach :) 

Stres w takich chwilach jest najgorszy, niektórzy też z pewnością zazdroszczą Ci podróżowania takiego. Nie wspomniałaś o muzyce, czyżbyś nie przepadała za nią z jakiegoś powodu? Jeśli tak, to jaką najchętniej słuchasz?

Jestem osobą, która zazwyczaj słucha muzyki gdy ma dobry humor lub podczas prowadzenia auta. Nie mam jednego ulubionego gatunku, słucham tego, co wpadnie mi w ucho :) 

Czyli słuchasz każdego gatunku krótko mówiąc, ale rzekłbym też że jesteś tajemniczą trochę osobą, ciężko się domyślić lub Cię rozgryźć, mam dla Ciebie odbiegający od aktualnego tematu zestaw pytań. Gdybyś miała do wypowiedzenia jedno życzenie, czego byś sobie zażyczyła?

Jedni twierdzą, że jestem tajemnicza a inni, że jestem dość otwartą osobą.. Chyba zależy dużo od podejścia innej osoby do mnie :) Gdybym miała możliwość wybrania sobie jednego życzenia brzmiało by Ono tak: Chcę, aby moja rodzina była zdrowa.

Punkt widzenia wiele zmienia, ale z podejściem się również zgodzę. Piękne życzenie, doprawdy. Powiedziałaś też że grasz w gry, w jakie dokładnie?

Gram w cs'a 1.6, czasem w Left 4, od kilku dni uczę się grać w Dziedzictwo Hogwartu :) 

Csik, L4D2 i ja nie wiedziałem o tym? Kiedyś trzeba koniecznie zagrać, co do Hogwartu to nie znam niestety go jako gry. Skoro o CS'ku mowa, jak się znalazłaś na sieci i na jakim serwerze grasz najwięcej?

Zapraszam do wspólnej gry w wolnym czasie :)  Znalazłam się na sieci poprzez polecenie od znajomej. Gram tylko na jednym serwerze a mianowicie klasycznym dd2 :) 

Zagram chętnie ;D Klasyczki są świetne, ale ja natomiast nie gram na żadnym z serwerów, ubóstwiam pracę na forum. Zastanawiałaś się kiedyś nad rangą admina na DD2?

Posiadałam takową na innej sieci. Gram już troszkę rzadziej niż kiedyś, nie potrzebuje tego. Uważam, że admini sobie świetnie dają radę :) 

Czyżby zawodowa adminka? Admini dają sobię radę z pewnością, ale kto wie, może dodatkowy admin by się tam przydał. Kogo najbardziej polubiłaś oraz kogo najbardziej nie lubisz na sieci?

Już na emeryturze ;p Najwięcej empatii i wyrozumiałości pokazała mi Dusia. Jestem jej bardzo wdzięczna za to, co do tego, kogo najbardziej nie lubię.. Hm, raczej nie ma takiej osoby. Wiadomo, są ludzie, którzy mnie irytują, ale złości czy żalu do nich nie mam. Nie żywię urazy, polecam to każdemu :) 

Taka adminka na emeryturze? To jest wielka strata :( Oto to to to, dobrze powiedziane, nawet jeśli są kłótnie i sprzeczki to nie można żywić urazy, szczególnie przez internet. Czy masz jakieś plany na forum? Czy chciałabyś się dostać na jakąś rangę?

Nie, nie zależy mi na tym, aby mieć jakąkolwiek rangę :) 

Dobrze, będziemy zbliżać się powoli do końca, powiedz nam jeszcze czy jest coś co byś zmieniła na forum?

Myślę, że forum jest w porządku, troszkę więcej zgody na nim i będzie naprawdę super sieć!

Kość niezgody jest w każdym miejscu, ale tutaj przydałoby się ją ukrócić, fakt. Co powiesz na szybkie strzały, masz jeszcze chwilkę czasu?

Już mam więcej czasu, wróciłam do domku właśnie.

To cieszymy się wszyscy w takim razie :D 

STRZALY.png.3f7516038c102498e2c49465d9265995.png

Wolisz słuchać czy mówić?

Słuchać

Fast food czy zdrowe odżywianie?

Zdrowe odżywianie

Spokój czy hałas?

Spokój

Ciepło czy zimno?

Ciepełko <3 

Gazowane czy nie gazowane?

Gazowane, zwłaszcza latem

Musztarda czy ketchup?

Stanowczo ketchup! ;D

linia-ruchomy-obrazek-0446.gif.d6c4ae52f4d5fde50ef2afd814e6d069.gif

Chciałabyś na koniec kogoś pozdrowić?

Pozdrawiam @ Dusia i resztę administracji forum.

To byłoby na tyle, wywiad nie był długi ale mam nadzieję że dobrze wyszedł. Dziękuję @ Adaa.  za poświęcony czas.

Ja również dziękuję, miło było. :) 

linia-ruchomy-obrazek-0446.gif.7432100e89fa9e701333953aa6039448.gif

Zapraszam do zapisywania się na wywiady!

Edited by Hana_Montana
  • Lubię to! 2
  • Super 2

Lullaby-Sygnatura.png

• Zasłużony

Można by było pociągnąć za język z jakimiś jeszcze pytankami, ale tak to fajny wywiadzik i fajne pytanka, przyjemnie się czytało  :likethis:

• Lubię to! 1
  • Super 1

heh1111.png

Dobrze poprowadzony wywiad brawo :Brawo:

• Lubię to! 1

www.gif.733dc154aed6d05884c0a093a00c6a97.gif

• Junior Admin
Junior Admin

baner (2).png

dw.gif

• Hana_Montana changed the title to #59 Wywiad z Adaa.
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines