Jump to content
Odbierz DARMOWEGO VIP'A !! ×
Event Play Off NBA - Typuj i zgarnij świetne nagrody!! ×
Pomóż w zakupie reklamy serwera DD2 ×
Szybka rekrutacja na Typera - Napisz podanie i zostań typerem ×
Szybka rekrutacja na Redaktora- Napisz podanie i zostań redaktorem! ×
Przeglądasz forum jako gość, nie masz dostępu do większości funkcji! Zarejestruj się już teraz!

GŁOSOWANIE NA SERWERY

Za każdy oddany głos otrzymasz +1 do reputacji!

ODBIERZ DARMOWEGO VIP'A

Odbierz darmowego vipa na serwer ONLY MIRAGE #1 (cs2)

USŁUGI SIECIOWE

Kup unikatową rangę premium!

KONKURSY

Weź udział w konkursach z super nagrodami!

KUP VIP'A NA SERWER

Zakup usługę na ulubiony serwer!

Pod Ostrzałem #16 Trivor

Dusia

Recommended Posts

• Zasłużony

aBNJBCG.png

Witam w kolejnej serii pt. "Pod Ostrzałem"

Dziś na naszym celowniku znalazł się nasz J@ @Trivor

pytałam paru użytkowników forum co o nim myślą o to ich opinię. --->

Anonim użytkownika nr. 1: -->  Luj chuy :D dobra sprawiedliwa mordeczka nieowijająca w bawełnę :) 

Anonim użytkownika nr. 2: --> Trivor w porządeczku morda. Trochę pyszczy no ale gówniarze tak mają ?

Anonim użytkownika nr. 3: --> Z tego co mogłam zauważyć stwierdzam, że wydaje się w porządku osobą :)

Anonim użytkownika nr. 4: -->  Trivor jest zajebistą personą, zajebiście się z nim gada, jeszcze zajebiściej słucha jak się drze na kogoś :D Fajny jeest nooo 

Anonim użytkownika nr. 5: --> Chociaż jestem z Wami krótko, to wydaje mi się, że dobry z niego mężczyzna. Stara się robić dużo dla sieci i to się szanuje. Z wypowiedzi innych, z którymi miał okazję rozmawiać, a było to widoczne dla moich oczu, wnioskuje, że jest lubiany na sieci. Taki z niego nocny Marek. 

PS więcej uśmiechu na twarzy, bo jak piszesz to zawsze tak oschle.

Anonim użytkownika nr. 6: --> Za długo go znam żeby gadać o tym zbereźniku :D 

Anonim użytkownika nr. 7: --> Nie odpisuje jak trzeba, ale zawsze da szansę ;D

Anonim użytkownika nr. 8: --> Trivor jest Bardzo dobrym chłopakiem, pomaga, można pogadać fajnie, miło po żartować jest dobrym junior Adminem, bardzo dużo robi dla forum i lubię go i jest Kulturalny Pozdrawiam.

Anonim użytkownika nr. 9: --> Miły, sympatyczny, koleżeński to u niego można wykluczyć. Tak na serio dobra morda. :beka:

Anonim użytkownika nr. 10: --> Jest pożądnym administratorem, trochę się go boje haha :D lubię go, wydaje się być spoko :)

Anonim użytkownika nr. 11: --> Zbyt dużo nie mogę powiedzieć na jego temat, ponieważ nie znam go na tyle, by wydawać o nim opinie. Co mogę powiedzieć, to na pewno to, że jest osoba pomocna, oraz konkretna do pogadania.

Anonim użytkownika nr. 12: --> Trivor wydaje mi się na zamkniętego ale śmiesznego gościa który operuje klasykiem. 

Anonim użytkownika nr. 13: -->Wydaje się w porządeczku osobą, wariacik z tego samego miasta co Ja idzie się z nim dogadać, bez problemowy :D

Anonim użytkownika nr. 14: --> Jako, iż mam styczność z tym jakże oto Panem, mogę się wypowiedzieć, że jest to godny człowiek tej rangi, zasłużył na to wkładając tyle roboty w to forum, a tak poza tym to jest w porządku, kulturalny, chętny do gadki, dobry chłopak. No i generalnie znam go z paru sieci, wszędzie był dobrym chłopakiem, nigdy nie odkryłem jego drugiego oblicza :DD 

Anonim użytkownika nr. 15: --> Jest surowym właścicielem, ale gra jak bot, lubi czasem przekopcić skręta. Ogólnie spoko mordeczka, można pogadać, a i jak jest sprawa to też ogarnie.

Anonim użytkownika nr. 16: --> Trivor to Śpiwor xd, Ale tak ogólnie to pomocny i spoko mordka.

Anonim użytkownika nr. 17: --> Trivor dobry junior admin lubiany pomocny odpowiedzialny zabawny podrywacz xd ogólnie to pozytywna morda.

Anonim użytkownika nr. 18: --> Trivor bardzo miła osoba, o co nie spytałem uzyskałem odpowiedź. Ma głos lektora haha.

?

Edited by Dusia⚝♡
  • Lubię to! 7

heh1111.png

Poznajesz mój? ;D 

image.png.2b4505a052c2c95eaf1396f4e04b1be2.png

Zapraszamy na forum StrefaSkilla.pl

Zapraszamy na nasze serwery!

Miła, przyjemna i pozytywna atmosfera!!!

• Właściciel
Właściciel
Dnia 2.01.2019 o 22:30, ArcyBM napisał:

Poznajesz mój? ;D 

Ten

Anonim użytkownika nr. 10: --> Jest pożądnym administratorem, trochę się go boje haha :D lubię go, wydaje się być spoko :)

• Marves locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z polityką prywatności forum Privacy Policy oraz regulaminem forum Guidelines